Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Najlepsze nośniki BD-R 2024r.
Digistor BD-R 2 3.64%
Esperanza BD-R 1 1.82%
FalconMediaPRO BD-R 2 3.64%
Fortis BD-R 7 12.73%
HP BD-R 4 7.27%
JVC BD-R 4 7.27%
JVC\JVC PRO \Thats \ BD-R LTH 1 1.82%
Maxell BD-R 1 1.82%
MediaRange BD-R 0 0%
Melody BD-R 1 1.82%
Milieniata\Ritek\RiData\Verbatim M-Disc BD-R BluRay 2 3.64%
Omega\Titanium\Extreme\Intenso\Hawk BD-R 1 1.82%
Panasonic BD-R 26 47.27%
Platinium BD-R 2 3.64%
Ritek\TraxData\RiData BD-R 1 1.82%
Sony BD-R 3 5.45%
TDK BD-R 1 1.82%
Verbatim BD-R LTH 2 3.64%
Verbatim BD-R 17 30.91%
inne 1 1.82%
Kodak BD-R 1 1.82%
PlexDisc BD-R 0 0%
Ankieta wielokrotnego wyboru. Wszystkich głosów: 55. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.03.2016, 22:01   #91
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Już wiem dlaczego płytka nie wypaliła się, to nie wina szybkości, tylko trochę za dużo upchałem, a że ImgBurn o różne rzeczy zawsze pyta, to nie zwróciłem uwagi na co się zgaddzam. Dopiero przy kolejnej płycie, której nie dało się wypalić, zwróciłem uwagę, że dodałem do kompilacji o jakieś 230 MB za dużo. Na wszelki wypadek ustawiłem na stałe szybkość 6x dla tych nośników, wydaje się rozsądna.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.03.2016, 07:25   #92
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Już wiem dlaczego płytka nie wypaliła się, to nie wina szybkości, tylko trochę za dużo upchałem, a że ImgBurn o różne rzeczy zawsze pyta, to nie zwróciłem uwagi na co się zgaddzam. Dopiero przy kolejnej płycie, której nie dało się wypalić, zwróciłem uwagę, że dodałem do kompilacji o jakieś 230 MB za dużo. Na wszelki wypadek ustawiłem na stałe szybkość 6x dla tych nośników, wydaje się rozsądna.
Widzisz @Ed człowiek uczy się całe życie...
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.03.2016, 18:12   #93
SAAREMA
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 21.11.2015
Posty: 26
SAAREMA w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Chcę kupić na własne potrzeby przede wszystkim BD-R 25 GB do wypalenia materiałów do zarchiwizowania i nie interesuje mnie potencjalna trwałość 2-3 lat. Po przejrzeniu wielu wątków tego forum zaczynam się gubić i chciałbym to sobie jakoś uporządkować. Stąd moje pytania:

1. Czy każda płyta sprzedawana p.n. Panasonic ma MID MEIT02 lub MEIT01? Czyli, produkcja japońska i żadna inna.

2. Czy są płyty Panasonica mogą być ***8222;lepsze***8221; i ***8222;gorsze***8221;?
Ponieważ wszystkich sprzedawców tych płyt w Polsce, jest tylu co palców na jednej ręce, to czy jest możliwe, aby np. radzioch, lub czysta płyta z allegro nie wiedzieli z jakim MID sprzedają swoje płyty?



3. Czy MID wymieniony wcześniej, czyli MEIT02 lub MEIT01 występujący na płytach z różnymi nazwami (np. Victor, Verbatim, TDK, Sony) to różne płyty, czy dokładnie takie same? Czy tylko różniące się samym opakowaniem?
SAAREMA jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.03.2016, 06:56   #94
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez SAAREMA Podgląd Wiadomości
Chcę kupić na własne potrzeby przede wszystkim BD-R 25 GB do wypalenia materiałów do zarchiwizowania i nie interesuje mnie potencjalna trwałość 2-3 lat. Po przejrzeniu wielu wątków tego forum zaczynam się gubić i chciałbym to sobie jakoś uporządkować. Stąd moje pytania:

1. Czy każda płyta sprzedawana p.n. Panasonic ma MID MEIT02 lub MEIT01? Czyli, produkcja japońska i żadna inna.

2. Czy są płyty Panasonica mogą być ***8222;lepsze***8221; i ***8222;gorsze***8221;?
Ponieważ wszystkich sprzedawców tych płyt w Polsce, jest tylu co palców na jednej ręce, to czy jest możliwe, aby np. radzioch, lub czysta płyta z allegro nie wiedzieli z jakim MID sprzedają swoje płyty?



3. Czy MID wymieniony wcześniej, czyli MEIT02 lub MEIT01 występujący na płytach z różnymi nazwami (np. Victor, Verbatim, TDK, Sony) to różne płyty, czy dokładnie takie same? Czy tylko różniące się samym opakowaniem?
MEIT01 x2
MEIT02 x4
MEIRA1 x6 (MEIRB1 BD-R DL x6)

Może być rożnie \ europejskie dystrybucje mogą się różnić \ ostatnio pokazały się Panasonic Printable od Ritek - pytaj sprzedawców z jakim identyfikatorem sprzedają płyty.

MID MEIT02 jest w płytach BD-R DL 50GB x4 w wielu nośnikach np; Sony\ Thats ,JVC\Maxell\Panasonic \Verbatim itp itd... po prostu firmy tylko logują nośnik Panasonika ...jakość ich wszystkich powinna być porównywalna... ale może się zdarzyć że dostaniesz z innym MID z względu na częste zmiany producentów dostawców ...
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.03.2016, 10:50   #95
SAAREMA
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 21.11.2015
Posty: 26
SAAREMA w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
1. Kiedy pytam sprzedawców, otrzymuję odpowiedź w stylu „Nie mamy MID płyt”, albo wcale żadnej odpowiedzi, więc to nie takie proste. Wnioskuje z Twojej odpowiedzi, że jeśli nie podają, to mają w tym ukryty cel. To znaczy nie wszystkie nośniki są takie same co do jakości, mimo takiej samej etykiety Panasonic.

2. Odnośnie drugiego, rozumiem, że fizycznie jest to taki sam nośnik, jeśli ma taki sam MID, bez względu na etykietę, dobrze rozumiem?

3. Płyty M-Disc zarówno Millenniaty i obecnie Verbatima są produkowane w tej samej fabryce, pewnie na tej samej linii, posiadają różny MID, ale prawie taką samą cenę. Czy można przyjąć, że jest to ten sam nośnik?

Dopytuję, bo po pierwszym rozeznaniu obecnego rynku wydawało mi się, że mamy bardzo dużą ofertę, jednak po odrzuceniu płyt zupełnie nieudanych, bądź bardzo ryzykownych (o których bardzo wiele tutaj na forum), pozostaje bardzo niewielki asortyment, a przy tym nie tani.
SAAREMA jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.03.2016, 12:38   #96
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez SAAREMA Podgląd Wiadomości
1. Kiedy pytam sprzedawców, otrzymuję odpowiedź w stylu „Nie mamy MID płyt”, albo wcale żadnej odpowiedzi, więc to nie takie proste. Wnioskuje z Twojej odpowiedzi, że jeśli nie podają, to mają w tym ukryty cel. To znaczy nie wszystkie nośniki są takie same co do jakości, mimo takiej samej etykiety Panasonic.

2. Odnośnie drugiego, rozumiem, że fizycznie jest to taki sam nośnik, jeśli ma taki sam MID, bez względu na etykietę, dobrze rozumiem?

3. Płyty M-Disc zarówno Millenniaty i obecnie Verbatima są produkowane w tej samej fabryce, pewnie na tej samej linii, posiadają różny MID, ale prawie taką samą cenę. Czy można przyjąć, że jest to ten sam nośnik?

Dopytuję, bo po pierwszym rozeznaniu obecnego rynku wydawało mi się, że mamy bardzo dużą ofertę, jednak po odrzuceniu płyt zupełnie nieudanych, bądź bardzo ryzykownych (o których bardzo wiele tutaj na forum), pozostaje bardzo niewielki asortyment, a przy tym nie tani.
Różnie to bywa ...czasami to świadoma gra w kotka i myszkę , czasami nie otwierają opakowań , czasami bywa tak że np. TDK BD-R 25GB występuje z ~~5~6 kodami MID( FalconMedia \ MBI\Philips \Ritek\ CMC\ TDK) i żeby na 100% powiedzieć to każdy cake trzeba sprawdzić ,.....

Jeżeli dostaniesz Panasonika z MID RITEKBD2\RITEKBR3 to takie nośniki TraxData \Ritek możesz kupić w okolicy 2zł \sztuk. więc średni to interes...

Wszystkie MILLENNIATA M-DISC BD-R\Ritek\RiData \Verbatim M-DISC BD-R BluRay Płyty M-Disc BD-R 25GB mają tylko MID Millenniaty i są z tłoczni RITEK Tajwan MID MILLENMR1

W przypadku M-Disc BD-R DL 50GB \ M-BD-R XL 100GB to jeszcze nie wiemy z jakiej tłoczni są i jaki MID...
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.03.2016, 15:55   #97
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Odpowiedź dość prosta co do nośników, bierz od tego sprzedawcy, który podaje MID, screeny z właściwościami bądź kraj produkcji nośnika, a masz pewność, że nie trafisz na minę
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.03.2016, 12:20   #98
slayers
LiteOn iHBS 212
 
Avatar użytkownika slayers
 
Data rejestracji: 29.05.2012
Posty: 143
slayers niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
trzy testy:
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-platinum_3.jpg   -verbatim-printable.jpg   -verbatim2printable.jpg  
slayers jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2016, 20:09   #99
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kodak BD-R 25 GB

Dodany do Sondy i opisu :
Kodak BD-R 25 GB x6
Kodak BD-R 25 GB x6 Printable MID: MBI-R06-000 (Made In India)

dzięki @Leman39
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2016, 17:08   #100
slayers
LiteOn iHBS 212
 
Avatar użytkownika slayers
 
Data rejestracji: 29.05.2012
Posty: 143
slayers niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
10 testów BD-R
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-esperanza_01.jpg   -fortis-prin3.jpg   -panasonic-prin1.jpg   -platinum_1.jpg   -platinum_2.jpg  

-platinum_3.jpg   -platinum_4.jpg   -platinum_5.jpg   -verbalth.jpg   -verbatim-prin1.jpg  

slayers jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.07.2016, 15:31   #101
Gwiazdor
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 04.11.2014
Posty: 45
Gwiazdor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
@ czary2mary - z jaką prędkością Ty wypalasz płyty BD-R?

Kiedyś widziałem test Komputer Świat, z którego wynikało, że:
- im szybciej tym więcej błędów
- za wolno też powodowało więcej błędów.

Wniosek był taki żeby nagrywać z połową prędkości oferowaną przez płytę (ja wysnułem taki wniosek) bo to był chyba test płyt DVD i wyszło że 8-12 to najlepsza prędkość.

O znalazłem:
Gwiazdor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.07.2016, 20:33   #102
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Gwiazdor Podgląd Wiadomości
@ czary2mary - z jaką prędkością Ty wypalasz płyty BD-R?

Kiedyś widziałem test Komputer Świat, z którego wynikało, że:
- im szybciej tym więcej błędów
- za wolno też powodowało więcej błędów.

Wniosek był taki żeby nagrywać z połową prędkości oferowaną przez płytę (ja wysnułem taki wniosek) bo to był chyba test płyt DVD i wyszło że 8-12 to najlepsza prędkość.

O znalazłem:
W przypadku BD najlepiej u mnie wychodzi przy przekładni x4 \ x6\ ***dostatecznie przy x8 *** przy wyższych przekładniach zazwyczaj też nie jest źle ale zauważalnie wyższy poziom jitter -a
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2016, 22:54   #103
Loloss
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 17.10.2009
Posty: 90
Loloss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez dune2 Podgląd Wiadomości
Do tej pory stosowalem taka "polityke" ze do waznych rzeczy typu filmy z kamery czy zdjecia rodzinne uzywalem bdr panasonica
Jeśli chodzi o zapis, to Panasonic wypada najlepiej. Ale co dziwne u mnie dużo tych nośników ma już szare plamki przy obwodzie płyty. A więc, coś niedobrego dzieje się już między warstwami, co na przyszłość - i to niedaleką - nie najlepiej wróży Jestem teraz w kopce, bo nie wiem, jakich nośników używać do tworzenia najważniejszych kopii ??
Loloss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2016, 07:26   #104
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dasz zrobić foto tych zmian ? Jak to wpływa na testy odczytu i discquality ?
Jakie dokładnie Panasonic BD-R ?

W zasadzie nic lepszego od Panasonic nie ma w PL ...

Możesz spróbować już nie produkowanych FalconMedia Pro - z MID:TDKBLD-RBB i technologią TDK
http://cdsklep.pl/cat,103__do_nadruk...akebox_25szt._
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2016, 00:09   #105
Loloss
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 17.10.2009
Posty: 90
Loloss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przepraszam, że dopiero teraz, ale nie miałem jakoś czasu ostatnio się za to zabrać. Problem ten dotyczy większości moich nośników Panasonic'a (MID: MEIT02) Niektóre lądowały w koszu zanim zdążyłem cokolwiek na nich wypalić - po prostu uznałem, iż nie warto.
Na testy odczytu właściwie nie wpływa -nie dosięga jeszcze obszaru zapisanego. Dawno temu miałem kilka takich przypadków z CD-R - w tych miejscach warstwa zewnętrzna wraz z odbijającą promień lasera schodziła po lekkim potraktowaniu jej paznokciem.
https://zapodaj.net/8e4833581392e.jpg.html
Problem ten nie dotyczy wersji bez możliwości zadruku (MEIT02). Ale nigdzie nie mogę ich dostać
https://zapodaj.net/dbaa96be065fc.jpg.html
FalconMedia są dostępne na Allegro, ale i tu i wszędzie indziej tylko w cake'ach po 25 sztuk

Ostatnio zmieniany przez Loloss : 04.09.2016 o godz. 00:24 Powód: Błąd
Loloss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Najlepsze nośniki BD-R DL 2024r. czary2mary Nośniki optyczne 32 13.12.2023 10:10
Najlepsze nośniki DVD 2024r. czary2mary Nośniki optyczne 108 22.11.2023 12:43
Najlepsze nośniki CD-R 2024r. czary2mary Nośniki optyczne 96 16.02.2023 12:37
Najlepsze nośniki BD-RE 25GB \BD-RE DL 50GB\BD-R\RE XL100-128GB 2024r. czary2mary Nośniki optyczne 18 01.12.2021 06:06
Najlepsze nośniki DVD DL 2024r. czary2mary Nośniki optyczne 37 14.12.2016 12:45


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.