Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: najlepsze płyty DB-R po Panasonic'ach to:
Esperanza 1 5.00%
MediaRange - PLATINUM 0 0%
Sony 2 10.00%
Philips 2 10.00%
Verbatim 10 50.00%
Ritek 0 0%
TDK 2 10.00%
Fortis 4 20.00%
Maxell 3 15.00%
Emtec 1 5.00%
Platinum 1 5.00%
inne np. Omega,Traxdata, Hawk 1 5.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru. Wszystkich głosów: 20. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.04.2014, 14:08   #211
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pedros46 Podgląd Wiadomości
Dzięki czary2mary, no tak, za mało podałem danych. Ale już mam trochę jasności. Więcej info: MEDIARANGE - nie wiem jakie są (120 zł) TDK - TDKBLD-RFB-000 (150 zł) VERBATIM - MEI-T02-001 (150 zł) Niby im droższe tym lepsze. Czyli wychodzi, albo TDK, albo VERBATIM.
Jeżeli chodzi o TDK to ciężko już o TDKBLD-RFB-000-mimo opisów w aukcjach i ofertach często przychodzi już nośnik od CMC bo sprzedawcy albo nie zmieniają opisu aukcji albo nie wiedzą co sprzedają .

TDKBLD-RFB-000 można jeszcze spotkać w Thats BD-R DL , Taiyo Yuden BD-R DL , JVC BD-R DL .
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.04.2014, 12:35   #212
penguin
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 21.04.2014
Posty: 15
penguin w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cześć!!
Od niedawna jestem posiadaczem nagrywarki LG BH16NS40. Z racji tego postanowiłem zaopatrzyć się płyty BD-R 25GB. Przeczytałem wiele wątków i opinii tutaj na forum, a także poza nim i wybór oczywiście padł na Panasoniki. Niestety mieszkam w małym mieście i do dyspozycji mam tylko.....2 sklepy które oferują w sprzedaży jakieś płyty BD-R 25GB więc Panasoniki mogę dorwać tylko na allegro. W pierwszym sklepie w moim mieście mają tylko Platinum, po około 7 zł za sztukę O_o, ale akurat nie mieli na stanie i całe szczęście bo pewnie bym kupił jedną żeby zobaczyć jak się nagrywa. W drugim sklepie mają tylko TDK, ale cena już bardziej ludzka 4 zł za sztukę. Tutaj kupiłem sobie jedną i nawet kopertę gratis dostałem ;]

Nie nagrywam aż tak dużo płyt, żeby kupować hurtowo, nie mam zresztą też tyle kasy do wydania na raz, więc interesują mnie na obecną chwilę tylko opakowania po 10 szt. Moje pytanie jest więc następujące: Czy opłaca się inwestować w te TDK, z racji też tego, że mogę kupować je na sztuki a nie całe pudełeczko? Czy może lepiej kupić Panasoniki na allegro?
Na koniec dodam, że za 10 szt TDK w takim okrągłym pudełeczku które nazywam szpula wyniesie mnie 40 zł, a Panasoniki 60 zł.

Nie umiem testować płyt i z tego co wyczytałem napęd mam nie odpowiedni to tego typu rzeczy, więc mogę zamieści tylko to:
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-tdk.jpg  
penguin jest offline  
Stary 21.04.2014, 13:25   #213
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez penguin Podgląd Wiadomości
Cześć!!
Od niedawna jestem posiadaczem nagrywarki LG BH16NS40. Z racji tego postanowiłem zaopatrzyć się płyty BD-R 25GB. Przeczytałem wiele wątków i opinii tutaj na forum, a także poza nim i wybór oczywiście padł na Panasoniki. Niestety mieszkam w małym mieście i do dyspozycji mam tylko.....2 sklepy które oferują w sprzedaży jakieś płyty BD-R 25GB więc Panasoniki mogę dorwać tylko na allegro. W pierwszym sklepie w moim mieście mają tylko Platinum, po około 7 zł za sztukę O_o, ale akurat nie mieli na stanie i całe szczęście bo pewnie bym kupił jedną żeby zobaczyć jak się nagrywa. W drugim sklepie mają tylko TDK, ale cena już bardziej ludzka 4 zł za sztukę. Tutaj kupiłem sobie jedną i nawet kopertę gratis dostałem ;]

Nie nagrywam aż tak dużo płyt, żeby kupować hurtowo, nie mam zresztą też tyle kasy do wydania na raz, więc interesują mnie na obecną chwilę tylko opakowania po 10 szt. Moje pytanie jest więc następujące: Czy opłaca się inwestować w te TDK, z racji też tego, że mogę kupować je na sztuki a nie całe pudełeczko? Czy może lepiej kupić Panasoniki na allegro?
Na koniec dodam, że za 10 szt TDK w takim okrągłym pudełeczku które nazywam szpula wyniesie mnie 40 zł, a Panasoniki 60 zł.

Nie umiem testować płyt i z tego co wyczytałem napęd mam nie odpowiedni to tego typu rzeczy, więc mogę zamieści tylko to:
Zdecydowanie wybierz Panasonic które w box 10szt kupisz w podobnej cenie co TDK które zakupiłeś na sztuki.
Twoje TDK od Ritek(RITEKBR2) zdarzają się słabe jakościowo co sprawia kłopoty z odczytem i zapisem tego nośnika.

http://allegro.pl/blu-ray-panasonic-...107742293.html
http://allegro.pl/panasonic-blu-ray-...100460809.html
http://allegro.pl/panasonic-blu-ray-...107351398.html
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline  
Stary 21.04.2014, 14:33   #214
penguin
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 21.04.2014
Posty: 15
penguin w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za odpowiedź. Denerwujący jest fakt, że człowiek nie mieszkając w Warszawie musi wszystko sprowadzać z allegro ;]
penguin jest offline  
Stary 21.04.2014, 16:40   #215
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez penguin Podgląd Wiadomości
Dzięki za odpowiedź. Denerwujący jest fakt, że człowiek nie mieszkając w Warszawie musi wszystko sprowadzać z allegro ;]
W całej PL jak również na świecie jest krucho z wyborem nośników BD-ale będzie jeszcze gorzej bo to szybko umierająca technologia
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline  
Stary 21.04.2014, 17:43   #216
penguin
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 21.04.2014
Posty: 15
penguin w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Szkoda, bo dla mnie w chwili obecnej nie ma lepszego zamiennika do archiwizowania. Nie chcę się pakować w dyski twarde bo do śmieci wyrzuciłem już 3 i straciłem dane, całe szczęście nie trzymałem na nich jeszcze wtedy, żadnych ważnych rzeczy. Jeden leży rozłożony przez burzę, ale będę próbował z niego jakoś odzyskać dane coś koło 300 GB, a piąty zaczyna mieć humory. A jak nagram płytkę to stracę co najwyżej cześć danych i żadne burze, spięcia, przepięcia im nie straszne. Chyba, że kupię ze 20 HDD o pojemności 20-40 GB, ale się to raczej nie opłaci, bo raczej już ich nie produkują, i mimo, że znalazłem na allegro 20GB za 30 zł to inwestycje trzeba liczyć w Zygmuntach I Starych
penguin jest offline  
Stary 21.04.2014, 19:36   #217
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez penguin Podgląd Wiadomości
Szkoda, bo dla mnie w chwili obecnej nie ma lepszego zamiennika do archiwizowania. Nie chcę się pakować w dyski twarde bo do śmieci wyrzuciłem już 3 i straciłem dane, całe szczęście nie trzymałem na nich jeszcze wtedy, żadnych ważnych rzeczy. Jeden leży rozłożony przez burzę, ale będę próbował z niego jakoś odzyskać dane coś koło 300 GB, a piąty zaczyna mieć humory. A jak nagram płytkę to stracę co najwyżej cześć danych i żadne burze, spięcia, przepięcia im nie straszne. Chyba, że kupię ze 20 HDD o pojemności 20-40 GB, ale się to raczej nie opłaci, bo raczej już ich nie produkują, i mimo, że znalazłem na allegro 20GB za 30 zł to inwestycje trzeba liczyć w Zygmuntach I Starych
Do archiwizacji bardzo dobrą relację cena\jakość mają Fortis BD-R 25GB (INFOMER30)
http://allegro.pl/blu-ray-fortis-pri...102813447.html
http://allegro.pl/blu-ray-fortis-pri...102799726.html
http://allegro.pl/bluray-fortis-prin...102802505.html

Oraz nie dostepne na polskim rynku Melody BD-R 25GB -również (INFOMER30)
http://www.amazon.com/Melody-Wholesa...ds=melody+bd-r
oraz SmartBlu BD-R (made by FalconMedia Made in ZUE-- TDKBLD-RBB )
http://www.mediamegamall.com/blank-m...?filter_id=260
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline  
Stary 24.04.2014, 20:01   #218
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,285
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
UWAGA!!!
Panasoniki 25G kończą się. Trzeba robić zapasy, bo niedługo nie będzie. Zostanie tylko prywatny import z Japonii. Firma nie będzie tego sprzedawać w Europie. Informacja z dużej hurtowni, w której się zaopatrywałem.
__________________
superrrmario jest online  
Stary 24.04.2014, 20:11   #219
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez superrrmario Podgląd Wiadomości
UWAGA!!!
Panasoniki 25G kończą się. Trzeba robić zapasy, bo niedługo nie będzie. Zostanie tylko prywatny import z Japonii. Firma nie będzie tego sprzedawać w Europie. Informacja z dużej hurtowni, w której się zaopatrywałem.
Mają za dużo w magazynie.......
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline  
Stary 24.04.2014, 20:15   #220
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,285
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie mają ani sztuki Znalazłem w innym sklepie.
__________________
superrrmario jest online  
Stary 24.04.2014, 20:34   #221
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
podobne info usłyszałem w hurtownii w której ja się zaopatruje, juz dwa miesiące temu :-(
przydało by się kupić 100sztuk
- Deckard - jest offline  
Stary 25.04.2014, 08:28   #222
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Będą potem pewnie Panasonic BD-R w PL od MBI tak jak teraz Panasonic CD\DVD
Czas zapasy robić
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline  
Stary 30.04.2014, 00:22   #223
dune2
Ban na politykę
 
Data rejestracji: 07.03.2012
Lokalizacja: Sopot
Posty: 573
dune2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Czyli jak panasonic zniknie to pozostanie tylko Fortis.

Mam pytanie z innej beczki.Widzac ceny bdr 50gb ciagle szukam sposobu by filmy majace powyzej 23 gb (25/30/40 gb) dalo sie nagrywac na plycie 25gb bez utraty jakosci video i audio.Czyli wywalic zdbedne napisy i materialy itd.
Czy moze mi ktos wyjasnic jak to zrobic ?
Moze sa jakies programy ? Przydalyby sie z poradnikiem bo jakis niekumaty jestem i przy paru probach poleglem
dune2 jest offline  
Stary 30.04.2014, 06:35   #224
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez dune2 Podgląd Wiadomości
Czyli jak panasonic zniknie to pozostanie tylko Fortis.

Mam pytanie z innej beczki.Widzac ceny bdr 50gb ciagle szukam sposobu by filmy majace powyzej 23 gb (25/30/40 gb) dalo sie nagrywac na plycie 25gb bez utraty jakosci video i audio.Czyli wywalic zdbedne napisy i materialy itd.
Czy moze mi ktos wyjasnic jak to zrobic ?
Moze sa jakies programy ? Przydalyby sie z poradnikiem bo jakis niekumaty jestem i przy paru probach poleglem
Fortis ma taki jitter, że pewnie ze trzy lata maks pociągnie.
Kiedy zabraknie Panasonica, kupił bym chyba TDK. Apropos, posty #53/54 => Pioneer BDR-208DBK
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline  
Stary 30.04.2014, 07:26   #225
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez dune2 Podgląd Wiadomości
Czyli jak panasonic zniknie to pozostanie tylko Fortis.
To pozostanie Panasonic z Japonii dopóki będą produkować -zakup na eBay 50szt wychodzi w podobnych monetach jak w PL
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline  
Dyskusja zamknięta

Tagi
nośniki db-r, płyty db-r


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Jakie najlepsze nośniki z podkładem perłowym? KamilStart Nośniki optyczne 0 05.06.2012 21:50
Aktualne test nośników DVD (?) - Które nośniki najlepsze? Yaku Nośniki optyczne 29 10.04.2012 07:01
Najlepsze nośniki dla Liteon 1633s Xpander Nośniki optyczne 10 10.01.2006 13:03
Jakie nośniki i jakich firm są najlepsze ???? Ryżu Nośniki optyczne 6 22.06.2005 23:19
Najlepsze nośniki z perspektywy lat (niezniszczalne) Biken Napędy optyczne CD 1 10.07.2004 13:39


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.