Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.03.2005, 00:13   #16
daro-driver
Bywalec
 
Avatar użytkownika daro-driver
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: łódz
Posty: 68
daro-driver w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
pierdo........ panowie 2-strone esperanzy są super i filmu nie trzeba kompresować
daro-driver jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.03.2005, 12:40   #17
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez daro-driver
pierdo........ panowie 2-strone esperanzy są super i filmu nie trzeba kompresować
Tylko trzeba go przeciac. Wiec juz nie lepiej srobic dwuplytowe 'wyanie'
pawelblu jest offline  
Stary 18.03.2005, 12:51   #18
KaPi
Zaprenumerowany
 
Avatar użytkownika KaPi
 
Data rejestracji: 16.09.2003
Lokalizacja: 49° 41' 43,2" N 22° 01' 10,7" E
Posty: 410
KaPi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeśli zależy komuś na szybkości zmiany strony/płytki, a nie na jakości i wytrzymałości nośnika to dwustronne Esperanzy za 3,50 zł są dla niego. Na przykład Władca Pierścieni - dużo osób radzi przeciąć w połowie film, żeby zachować przyzwoitą jakość. Jeśli nie chce Wam się zmieniać nośnika, tylko przewrócić go na drugą stronę, to kupcie te Esperanzy Mam tylko pytanie: czy tylko Esperanza produkuje płytki DVD dwustronne? Nie widziałem TDK ani Verbatimów...

P.S.: Szkoda, że nie produkuje się dwustronnych płyt CD-R... Wow, może pójdę do programu 'Złoty interes'?
__________________

ZPAV, SafeDisc 3/4 and WinOnCD 6
KaPi jest offline  
Stary 18.03.2005, 13:26   #19
ciapkowski
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Posty: 24
ciapkowski w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
wracając do poprzednich wypowiedzi ja mam wypaloną płytkę DVD ponad 3 lata najstarsza i dalej śmiga płytki były z USA bez żadnej nazwy
ciapkowski jest offline  
Stary 18.03.2005, 17:27   #20
daro-driver
Bywalec
 
Avatar użytkownika daro-driver
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: łódz
Posty: 68
daro-driver w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Tylko trzeba go przeciac. Wiec juz nie lepiej srobic dwuplytowe 'wyanie'

DVD-FAB dzieli ci filmik na disc 1 disc2 i wypalasz
daro-driver jest offline  
Stary 18.03.2005, 17:39   #21
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez daro-driver
DVD-FAB dzieli ci filmik na disc 1 disc2 i wypalasz
ed hunter jest offline  
Stary 18.03.2005, 19:45   #22
mikas
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika mikas
 
Data rejestracji: 29.03.2004
Lokalizacja: sam nie wiem :)
Posty: 662
mikas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Używam od jakiegoś czasu płytek Platinum , palą się bardzo ładnie. Widziałem dzisiaj Dysany za taką samą cene (1,5) które bardziej polecacie. Czy te płyt które wymieniłem można porównywać do Verbatimów i TDK , czy to inna jakość ?
__________________
mikas jest offline  
Stary 18.03.2005, 19:58   #23
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ale odświeżony post

Platinum+8x to ostatnio najczęściej MCC003 Verbatim+8x to też najczęściej MCC003...
ed hunter jest offline  
Stary 18.03.2005, 21:41   #24
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez daro-driver
DVD-FAB dzieli ci filmik na disc 1 disc2 i wypalasz
To czy cos mi to robi automacznie czy nie mnie nie obchodzi - mnie obchodzi efekt - film jest uciety w jakims miejscu i dla mnie jest to mniej praktyczne niz kompresja do 1 plyty.
Zreszta 90% gospodyn domowych wybiera kompresje do jednej plyty i slusznie !!
Osobiscie, podobnie jak wiekszosc nie widze sensu w nagrywaniu na plycie dwustronnej lub na dwoch zwyklych.
pawelblu jest offline  
Stary 18.03.2005, 23:05   #25
JAROmix
Registered
 
Avatar użytkownika JAROmix
 
Data rejestracji: 15.10.2002
Lokalizacja: Prudnik
Posty: 118
JAROmix zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dlamnie od samego początu najlepszym nośnikiem DVD były TDK+R, bardzo dobrze się wypalają i wzorowo wyglądają - lepiej od płyt Verbatim. Ogólnie TDK +/- to bardzo dore płyty.
Dane komputerowe nagrywam na płytach +Platinium, dobry nośnik.
Esperanz nie kupuje po złych wynikach na początku (2 lata wstecz) nagrywania DVD.
JAROmix jest offline  
Stary 19.03.2005, 06:34   #26
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
ja tez nagrywam na TDK+R i bardzi dobrze smigaja zarowno na mojej starej nagrywarce liteon 851 s jak i na nowej LG 4163 B nie polecam plyt OMEGA !! Dysan takie sobie
pozdrawiam
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline  
Stary 19.03.2005, 09:20   #27
wojtass_maniak
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.03.2005
Posty: 23
wojtass_maniak w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a co myslicie o MediaStore DVD+R 1-4x te niebieskie takie z fioletowym spodem
wojtass_maniak jest offline  
Stary 19.03.2005, 11:16   #28
daro-driver
Bywalec
 
Avatar użytkownika daro-driver
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: łódz
Posty: 68
daro-driver w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
To czy cos mi to robi automacznie czy nie mnie nie obchodzi - mnie obchodzi efekt - film jest uciety w jakims miejscu i dla mnie jest to mniej praktyczne niz kompresja do 1 plyty.
Zreszta 90% gospodyn domowych wybiera kompresje do jednej plyty i slusznie !!
Osobiscie, podobnie jak wiekszosc nie widze sensu w nagrywaniu na plycie dwustronnej lub na dwoch zwyklych.

dziwne masz upodobania na dwustronnej ale jaka jakość obrazu ,chyba że leniwy jesteś i niechce ci się płytki przełożyć ,(lub zasypiasz w połowie filmu )
daro-driver jest offline  
Stary 19.03.2005, 13:19   #29
Jotgie
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.03.2005
Posty: 27
Jotgie w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja wypaliłem 50 szt. Esperanz i ok. 30 TRAXDATY. NAgrywarka: LiteOn 1633S. Najstarsze mają wprawdzie dopiero 4 miesiące ale wszystkie śmigają bez zarzutu. Jestem bardzo zaskoczony wypowiedzią, że nagrana płytka jak wytrzyma 2 lata to jest dobra! Ja myślałem, że kiepska powinna wytrzymać conajmniej 10 lat.
Ja mam wypalone niektóre po trzy lata temu ale CDR (różne marki), nagrywane jeszcze na nagrywarce CDR max x8 oraz później x24. Niedawno niektóre przeglądałem i choć zmieniły kolor (ściemniały) to jednak nie zdarzyło się, by się nie otworzyły (nie można z nich nic skopiować).
Myślę jednak, że niektóre wypowiedzi są tu mocno przesadzone! i płytki DVD nawet kiepskie dzisiaj nagrywane na pewno te 5 może nawet 10 lat wytrzymają (zresztą wytrzymałośc deklarowana przez producentów wynosi w granicach 10-20 lat!).
Jotgie jest offline  
Stary 19.03.2005, 16:20   #30
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez daro-driver
dziwne masz upodobania na dwustronnej ale jaka jakość obrazu ,chyba że leniwy jesteś i niechce ci się płytki przełożyć ,(lub zasypiasz w połowie filmu )
No to jak juz ciecie filmu, to wole 2 plyty niz jedna dwustronna bo:

1) moge sobie wybrac jaka plyte chce a nie esperanze
2) moge sobie opisac/zadrukowac plytke.

Ale i tak predzej ja skompresuje do 1 DVD ...
pawelblu jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.