Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.04.2005, 14:29   #1
HIFI
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika HIFI
 
Data rejestracji: 20.02.2005
Posty: 7
HIFI w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
NIE KUPOWAĆ W "cd mania" !!!!

Zamówiłem płytki DVD-R u tych dziadów w CAKE BOX 25szt i owszem dostałem tylko rozpakowane z jakąś nie pasującą pokrywką. Pudełko w czasie transportu się otworzyło i kilka płyt się porysowało. Wysłałem e-maila i nawet nie raczyli odpisać. Normalne dziady, nowe CAKE BOX na 25szt. kosztuje niecałe 2 zł.
HIFI jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.04.2005, 14:32   #2
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
moze nie na temat ale tu tez nie kupowac!!!
http://supercomputer.end.pl/
 
Stary 22.04.2005, 17:08   #3
dziura
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 12.06.2004
Posty: 171
dziura w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hmm dwa razy skladalem zamowienie w sklepie cdmania i nie bylo zadnego problemu. wszystko dobrze zapakowane i bardzo szybka oraz tania wysylka.
dziura jest offline  
Stary 22.04.2005, 19:55   #4
MIETSOFT
Bywalec
 
Avatar użytkownika MIETSOFT
 
Data rejestracji: 06.01.2005
Lokalizacja: Opole
Posty: 54
MIETSOFT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witajcie.
Ja miałem już różne szopki ze sklepami internetowymi .... ale należy też się liczyć się z tym że nasza Poczta Polska też nienależy do "uczciwych" i jej pracownicy (czarne owce) pozwalają sobie na otwieranie cudzych przesyłek.
Smutne to ale niestety prawdziwe.
MIETSOFT jest offline  
Stary 23.04.2005, 04:42   #5
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez MIETSOFT
Witajcie.
Ja miałem już różne szopki ze sklepami internetowymi .... ale należy też się liczyć się z tym że nasza Poczta Polska też nienależy do "uczciwych" i jej pracownicy (czarne owce) pozwalają sobie na otwieranie cudzych przesyłek.
Smutne to ale niestety prawdziwe.
I oni podkladaja niepasujace pokrywki do cakow

@HIFI
Jezeli to co piszesz jest rzeczywiscie prawda, no to rzeczywiscie nie bylo fair ...
pawelblu jest offline  
Stary 23.04.2005, 08:50   #6
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
I oni podkladaja niepasujace pokrywki do cakow

@HIFI
Jezeli to co piszesz jest rzeczywiscie prawda, no to rzeczywiscie nie bylo fair ...
Poczta Polska tak nap******* przesyłkami, że strach coś przez net zamawiać.
ed hunter jest offline  
Stary 23.04.2005, 09:51   #7
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
zdecydowanie poczta
Już kilka razy towar przychodził do mnie w opakowaniu całym podziurawonym, tak że całą zawartość widać - przesyłka niby nie naruszona, bo nie otwarta a bokami wszystko wylatuje
__________________



prometeusz jest offline  
Stary 27.04.2005, 19:50   #8
HIFI
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika HIFI
 
Data rejestracji: 20.02.2005
Posty: 7
HIFI w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Niestety to nie była wina poczty tylko zawiniła "CD MANIA". Dostałem e-maila od nich z prośbą o telefon bo oni mimo, że w czasie rejestracji żądaja podania numeru telefonu nie zadzwonia bo ich chyba niestać.
SZKODA ŻE NIE PODAŁEM NA KOMURKĘ TO BY MI PEWNIE SYGNAŁ JEDEN DALI.
Więc ja zadzwoniłem i zostałem poinformowany, że oni poprostu rozpakowali CAKE 100 szt. i zapakowali w pudełko 25 dla mnie, PRZECIEŻ TO TAKIE OCZYWISTE. Odesłałem z powrotem te płytki i czekam na kase. Jednym słowem jestem teraz 13 zł w plecy ale mam nadzieję, że na tym się skończy i odeśla mi kase za płytki.
ps.
Na moje zirytowanie na takie wysyłanie towaru nie zgodnego z ofertą usłyszałem tylko "przepraszam".
W innych sklepach jak nie maja tego co zamawiasz to ci nie wysyłają tego co akurat mają nie mówiąc o tym że można wysłać e-maila z pytaniem czy sie zgadzasz na inną opcję.
HIFI jest offline  
Stary 24.07.2005, 16:01   #9
INTseed
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Posty: 17
INTseed w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja też zamówiłem tam i nie miałem problemu z wysyłkom. Jedynie co mnie zmartwiło to że tdk maja od Moser Baer India Ltd. czy coś. Te płyty wyglądają w porównaniu z oryginalnym tdk strasznie kiepsko z wyglądu.
INTseed jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.