Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.08.2005, 11:17   #1
Nowy_wypalacz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.06.2005
Posty: 10
Nowy_wypalacz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Nosnik jaki

Jaki nosnik dvd+r bedzie najlepszy do palnika Toshiba SD-R 5372 b (wersia box)
Czekam na odpowiedzi
Nowy_wypalacz jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.08.2005, 12:02   #2
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jezeli chodzi o tego typu posty (dostalem zgloszenie nieprawidlowosci przez usera), to naprawde wolalym zebysmy najpierw ustalili zasady tego dzialu (specjalnie po to zalozylem temat ze swoimi propozycjami) i potem dopiero je egzekwowali.

Ja ze swojej strony moge polecic standardowa odpowiedz numer 34 czyli:
Verbatim i TDK.
(to sa dobre plyty, wiec na samsungu nie powinno byc problemow)

Osobiscie jestem za zamykaniem tego typu tematow, ale dopiero jak beda zasady tego dzialu i FAQ w ktorym beda wskazowki w sprawie tego typu problemow.
pawelblu jest offline  
Stary 04.08.2005, 14:13   #3
nerassim
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.08.2005
Posty: 3
nerassim w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No właśnie, ja mam podobne pytanie i jako że nie widzę lepszego miejsca na jego zadanie spytam tutaj.
Czy można gdzieś znaleźć (jeśli tak, to gdzie?) jakieś rankingi mówiące, że na "takiej a takiej" nagrywarce najlepiej wypala się "takie a takie" płytki? Konkretnie ważna dla mnie wiedza, to jakie płytki najlepiej kupować do NEC ND-3540A?
nerassim jest offline  
Stary 04.08.2005, 14:19   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
[...]standardowa odpowiedz numer 34 czyli:
Verbatim i TDK.[...]
8 )
ed hunter jest offline  
Stary 04.08.2005, 14:27   #5
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nerassim
No właśnie, ja mam podobne pytanie i jako że nie widzę lepszego miejsca na jego zadanie spytam tutaj.
Czy można gdzieś znaleźć (jeśli tak, to gdzie?) jakieś rankingi mówiące, że na "takiej a takiej" nagrywarce najlepiej wypala się "takie a takie" płytki? Konkretnie ważna dla mnie wiedza, to jakie płytki najlepiej kupować do NEC ND-3540A?
Testy u nas i w zachodnich serwisach (www.cdrinfo.com, www.cdfreaks.com, forum.cdfreaks.com). Pelnego, spojnego i niezaleznego zestawienia raczej nie ma (rozumiem ze chodzi o cos w stylu tabelki z napedami z np. 3 najlepszymi nosnikami dla nich).
pawelblu jest offline  
Stary 04.08.2005, 14:52   #6
georg
Smakosz... Heinekena!
 
Avatar użytkownika georg
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: gdzieś nieopodal duuużego browaru... :)
Posty: 637
georg niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Też mam NEC'a ND-3540A i używam wyłącznie tdk dvd-r palone 4x (+ nie próbowałem),
wcześniej uzywałem również verbatimów (+ i -), ale niektóre stacjonarki dvd miały problemy przy odtwarzaniu ... :cool:
georg jest offline  
Stary 04.08.2005, 15:04   #7
nerassim
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.08.2005
Posty: 3
nerassim w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
... (rozumiem ze chodzi o cos w stylu tabelki z napedami z np. 3 najlepszymi nosnikami dla nich).
Tak, dokładnie o coś takiego mi chodzi. Rzecz w tym, że ktoś mnie przekonuje, że gdzieś kiedyś widział takie zestawienie i wyczytał z niego, że PLATINIUM najlepiej pasuje do jego Lite-ona i że ja również powinienem poszukać / sprawdzić, jakie pasują najlepiej. Normalnie bym się nie przejmował, tyle że na razie moja cudowna nagrywarka ma 100% skuteczności w psuciu płytek PLATINIUM i właśnie zastanawiałem się na jakich ją jeszcze sprawdzić, zanim do reklamacji zaniosę
nerassim jest offline  
Stary 04.08.2005, 15:12   #8
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nerassim
Tak, dokładnie o coś takiego mi chodzi. Rzecz w tym, że ktoś mnie przekonuje, że gdzieś kiedyś widział takie zestawienie i wyczytał z niego, że PLATINIUM najlepiej pasuje do jego Lite-ona i że ja również powinienem poszukać / sprawdzić, jakie pasują najlepiej. Normalnie bym się nie przejmował, tyle że na razie moja cudowna nagrywarka ma 100% skuteczności w psuciu płytek PLATINIUM i właśnie zastanawiałem się na jakich ją jeszcze sprawdzić, zanim do reklamacji zaniosę
Trzeba sie liczyc z tym ze jezeli serwisowi bedzie zalezalo na tym zeby sprzetu nie przyjac to pewnie (ja bym tak zrobil) beda testowali na najlepszych nosnikach (ja bym testowal na Verb.). Wiec jezeli na Verbatimie bedzie kicha to nie widze mozliwosci zeby serwis odmowil przyjecia.
Oczywiscie czasem sie zdarza ze serwis jest user friendly i na zarzut ze sprzet nie nagrywa np. na Platinumach odpowie przyjeciem sprzetu, zamiast splawic textem - prosze sprobowac na czyms lepszym np. na Verbatimie, bo to pewnie wina plyt.

Swoja droga to NEC nie powinien miec raczej problemow z platinumem ...
pawelblu jest offline  
Stary 04.08.2005, 15:31   #9
nerassim
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.08.2005
Posty: 3
nerassim w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
heh, też mi się zdawało, że nie powinien...
wypróbuję jeszcze te Verbatimy i TDK i zobaczymy, co z tego wyniknie
dzięki
nerassim jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.