Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.01.2007, 01:42   #16
Tadeusz Grab
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 18
Tadeusz Grab w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Po pierwsze "-" są dlatego lepsze w przypadku nagrywnia filmów DVD, ponieważ czytają takie płytki nawet najstarsze stacjonarne odtwarzacze DVD pod warunkiem ich wolnego nagrywania (max. x 4).Takich odtwarzaczy jest jeszcze mnóstwo a ludzie za nie kiedyś płacili po 3 tys. zł i trudno im się z nimi rozstać. Do takich osób i ja należę. Mój stary Panasonic doskonale czyta płyty tłoczone i nie dorówna mu żaden wspólczesny kombajn czytający wszystko, którego również zakupiłem za ok 200 zł do czytania DiVix-ów Xvidi-ów z plikami txt, zdjęć itp. Ponieważ obydwa sprzęty podłączone są do jednego telewizora więc mam możliwość porównania jakości odczytów tej samej płyty i nie ma o czym mówić. Jeżeli ktoś nagrywa płytę tylko dla siebie i ma nowy odtwarzacz może oczywiście nagrywać na DVD +R bo rzeczywiście są lepsze.
A wracając do tej nieszczęsnej nagrywarki TDK to też ją posiadam i niestety nie widzi ona żadnych płyt x16. Kombinowałem z kilkoma +, -, R, RW, najróżniejszych firm i czapa. Nie widzi ich, dlatego pojechałem do marketu i kupiłem 200 płyt DVD TDK-R x8. Na razie wystarczy, a może ktoś dopasuje do tej nagrywarki jakiś nowszy bios bo nagrywarka z biosem 1.0C jest naprawdę świetna i nigdy z nią nie było kłopotów nawet na słabych płytach. TDK podobno niestety zaprzestała produkcji nagrywarek więc trudno liczyć na wsparcie techniczne.
Tadeusz Grab jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.01.2007, 01:55   #17
Tadeusz Grab
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 18
Tadeusz Grab w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Oczywi***347;cie z tymi RW to si***281; rozp***281;dzi***322;em. Sorry.
Tadeusz Grab jest offline  
Stary 29.01.2007, 06:47   #18
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
EDIT
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.