Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.01.2011, 11:44   #76
alfredo93
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.12.2010
Posty: 45
alfredo93 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak widać w tym temacie już nikt nie odpowiada
alfredo93 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.01.2011, 19:06   #77
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Niestety skoro płyta jest uszkodzona, ale nie da sie jej wymienić, to poza tym żebyś zrobił kopię nic nie doradzimy.
Naprawic w domowych warunkach płyty raczej sie nie da
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.03.2011, 18:08   #78
misiek1234
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.03.2011
Posty: 1
misiek1234 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pytanie o film DVD.

Witam. Nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu, ale spróbuję. Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie więc znalazłem się tutaj. Otóż na płycie DVD z filmem są takie drobne czarne plameczki na brzegu. Przypuszczam, że były tam od zawsze bo wcześniej nie zwracałem na tu uwagi. Pod słońce prześwituje. Na dwóch nowych (dopiero co kupionych) też zauważyłem ten symtopm, tylko że minimalny. Czy to po prostu tak zostało wytłoczone?
Załączyłem zdjęcie, niezbyt wyraźne, ale może w czymś pomoże.
Bardzo poproszę o jakąś odpowiedź.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-100_0377.jpg  
misiek1234 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2011, 22:55   #79
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Obawiam sie, ze na podstawie tego zdjecia nikt Ci tutaj nic ciekawego nie odpisze.
__________________
Pozdrawiam
Misiek4

Wydaje Ci się, że masz szybki dysk twardy/SSD? Dodaj go do rankingu i sprawdź czy jest najszybszy .
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2011, 23:16   #80
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,766
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wygląda to na obszar poza zapisem danych (na samym obrzeżu płytki), więc nie powinno mieć wpływu.
Jednak nie można mieć pewności, że z czasem się to nie powiększy. Taki to już urok bubli dzisiejszych czasów.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2011, 08:13   #81
zakuuhxc
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 08.06.2011
Posty: 1
zakuuhxc w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam!
Ja mam z kolei problem z nośnikiem bluray, a dokładnie grą na PS3. Zauważyłem na nadruku dwie "dziurki" jakby zrobione szpilką. Podejrzewam, że to po prostu błąd tłoczenia. Szkopuł jednak tkwi w tym, że jeśli spojrzy się na nośnik pod światło to jedna z dziurek (co ciekawe, ta mniejsza) przepuszcza światło na wylot. Strona "lustrzana" płyty nie ma z kolei żadnych mankamentów. Nie znam się na specyfice bluray, więc mam nadzieję, że mi pomożecie
zakuuhxc jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.09.2012, 11:50   #82
Kiziek
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Kiziek
 
Data rejestracji: 20.06.2008
Posty: 15
Kiziek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam, dawno nie zaglądałem na forum, jednak mam teraz problem z grą na BD. Pęknięcie płyty przy trzpieniu, równe, poza obszarem zapisu. Teraz moje pytanie: jaką metodę wybrać do zabezpieczenia przed dalszym pękaniem, naklejki Save Disc czy nawiercanie - czy może obie?
Kiziek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2012, 00:01   #83
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,766
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wymień płytkę, albo skopiuj jeśli się da.
Ta może co najwyżej rozwalić ci napęd.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2012, 07:30   #84
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Kiziek Podgląd Wiadomości
Witam, dawno nie zaglądałem na forum, jednak mam teraz problem z grą na BD. Pęknięcie płyty przy trzpieniu, równe, poza obszarem zapisu. Teraz moje pytanie: jaką metodę wybrać do zabezpieczenia przed dalszym pękaniem, naklejki Save Disc czy nawiercanie - czy może obie?
Tak jak wyżej napisane-
Często dystrybutor gry wymienia uszkodzony nośnik za cenę płyty.(przy CD -DVD było to 10-20zł)BD nie wiem za ile
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2012, 08:49   #85
Kiziek
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Kiziek
 
Data rejestracji: 20.06.2008
Posty: 15
Kiziek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Niestety, nie ma dystrybutora w naszym pięknym kraju, mowa o imporcie - zakupiłem z drugiej ręki, niestety lekko uszkodzony. Jest kłopot żeby się z gościem dogadać i muszę poszukać mało bolesnego rozwiązania. Ale dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
Kiziek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2012, 10:05   #86
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Te naklejki wyglądają sensownie, jak mają mocny klej, to powinno wystarczyć.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.09.2012, 21:23   #87
Kiziek
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Kiziek
 
Data rejestracji: 20.06.2008
Posty: 15
Kiziek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Te naklejki wyglądają sensownie, jak mają mocny klej, to powinno wystarczyć.
Mocny klej, tylko słyszałem też o nawiercaniu na końcu pęknięcia i teraz pytanie, co wybrać?
Kiziek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.09.2012, 21:52   #88
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nawiercanie może i ma sens, szczególnie jak wiertło nie będzie jakieś super ostre i roztopi lekko brzegi, zakończy się w ten sposób to pękniecie, ale naklejka z naprawdę mocnym klejem zestali płytę na amen. Sam nie wiem, może jedno i drugie?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.09.2012, 14:02   #89
Kiziek
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Kiziek
 
Data rejestracji: 20.06.2008
Posty: 15
Kiziek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Nawiercanie może i ma sens, szczególnie jak wiertło nie będzie jakieś super ostre i roztopi lekko brzegi, zakończy się w ten sposób to pękniecie, ale naklejka z naprawdę mocnym klejem zestali płytę na amen. Sam nie wiem, może jedno i drugie?
Dokładnie, niestety strach w oczach przy nawiercaniu jest, starego cdka przewierciłem, ale nie powiem żeby brzegi były ładne, a przy wyjściu z nawieru były takie małe zadziorki...
Kiziek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nagrana płyta niewidoczna w napędzie cafubra Napędy optyczne DVD 9 08.11.2008 00:05
Płyta sony DVD-RW 1,4GB zabezpieczona? szefo Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 10 27.12.2005 23:10
Jak zrobić żeby płyta miała kod z bazy danych atb3 Napędy optyczne CD 3 24.06.2005 13:01
Czy płyta jest poprawnie nagrana? kk Napędy optyczne DVD 8 26.02.2005 09:33
50% PUDEŁ = TEAC W548E + WinXP Pro SP1 | >HELP!< zerothehero Napędy optyczne CD 11 28.03.2003 09:08


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.