Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.11.2007, 01:00   #1
Grupens
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Grupens
 
Data rejestracji: 17.11.2007
Lokalizacja: Wronki
Posty: 5
Grupens w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Płytki CD/DVD-RW problem z nagraniem

Witam wszystkich. Jestem nowy i nie wiem czy wybrałem dobre miejsce na ten post. Problem jest taki: Płyty +-RW; miałem zainstalowany Nero 7 teraz analizując problem mam 8, zainstalowałem również inne programy i niestety sprawy nie rozwiązałem; zaznacze że parę dni wcześniej wszystko było w porządku i dlatego nie rozumiem co się stało (vista x64)- może aktualizacja systemu?!; używam płytek+-RW, zawsze nagrywałem na nie, kasowałem, formatowałem. Dziś próbowałem nagrać na płytki coś nowego a tu wyskakuje napis że dysk jest nie poprawny i wsadź nowy (czytaj jest zapisany), więc próbuje skasować-programik się uruhcamia ale nie mogę wcisnąć kasuj bo jest nie podświetlony; więc próbuje sformatować ale wyskakuje że dysk jest zabezpieczony przed zapisem. Mało tego kupiłem nową płytkę - nagrałem coś...- i próbuje np sformatować i znów to samo. Pomocy. Z góry dziękuję.
Grupens jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.11.2007, 01:37   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,459
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Alcohol, albo daemon tools, albo podobny program emuluj***261;cy (bo pewnie w***322;a***347;nie takie rzeczy m.in. doinstalowa***322;e***347;) - odznacz ukrywanie ATIP.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 18.11.2007, 09:46   #3
Grupens
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Grupens
 
Data rejestracji: 17.11.2007
Lokalizacja: Wronki
Posty: 5
Grupens w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Faktycznie instalowałem daemona pro wersja m4.10.0218.0- nie mogę znależć gdzie należy tą funkcje odhaczyć. Proszę o wskazanie miejsca. Zgóry dziękuję.
Grupens jest offline  
Stary 18.11.2007, 13:56   #4
Grupens
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Grupens
 
Data rejestracji: 17.11.2007
Lokalizacja: Wronki
Posty: 5
Grupens w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ju***380; spraw***281; rozwi***261;za***322;em. Dzi***281;ki za pomoc.
__________________
vista x64
Grupens jest offline  
Stary 18.11.2007, 18:23   #5
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,459
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To mo***380;e napiszesz jak?

Wszak sprawy rozwi***261;zane zwykle ko***324;czy konkluzja.

A mo***380;e i komu***347; innemu si***281; przyda?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 19.11.2007, 06:33   #6
Grupens
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Grupens
 
Data rejestracji: 17.11.2007
Lokalizacja: Wronki
Posty: 5
Grupens w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Oczywiście Deamon tools-> emulacja-> odhaczyłem CD-R (wył.) i to wszystko.
__________________
vista x64
Grupens jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.