Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.11.2005, 12:36   #1
rafi127
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.10.2002
Posty: 45
rafi127 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z TraxData DVD+R DL

Mam takie pytanie. Zrobiłem wczoraj kopię zapasowa na płydie DL koncery Jarra z Chin. Nagrania dokonałem na nagrywarce LG z prędkością 4x. Problem polega na tym że na komputerze płyta idzie bez większych pronbelmów ale po włożeniu do stacjonarnego DVD - magnetowidu DVD Thomson DTH 8005 sprzęt rozpoznaje płytę ale staje przy 22 sekundzie czyli w momencie gdy powinien wyświetlić menu. Czy ktoś miał moz epodobne problemy Proszę o poradę bo nie wiem czy wina tkwi w samym funkcjonowaniu thomsona - brak komaptybliności czy może warto wypalić na bardziej markowej płycie

Pozdrawiam.
rafi127 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.11.2005, 13:08   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nie wiem czy posiadaczowi magnetowidu DVD można jeszcze coś doradzać

płyty DVD DL TRAXDATA to jedno z większych nieporozumień.

wystarczyło przed zakupem użyć funkcję szukaj.....o tych płytach było sporo i głośno.
ed hunter jest offline  
Stary 27.11.2005, 13:45   #3
rafi127
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.10.2002
Posty: 45
rafi127 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
nie wiem czy posiadaczowi magnetowidu DVD można jeszcze coś doradzać

płyty DVD DL TRAXDATA to jedno z większych nieporozumień.

wystarczyło przed zakupem użyć funkcję szukaj.....o tych płytach było sporo i głośno.

Dzieki za zainteresowanie.

Czyli sugerujesz że kwestią problooemu może być sama płyta DVD?
Jenym slówem zakupić TDK, Verbatim, Philips
rafi127 jest offline  
Stary 27.11.2005, 14:04   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
z naciskiem DL na Verbatim
ed hunter jest offline  
Stary 27.11.2005, 15:00   #5
rafi127
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.10.2002
Posty: 45
rafi127 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
z naciskiem DL na Verbatim
Ok - jutro zakupię takiego verbatima - dziś nie mam dostępu, ale wypalilem jeszcze raz to samo na traxdacie - kupione były dwie - identyczna sytuacja na kompie leci na thomsonie 22 sek i staje.
Może być tak że mój Thompson nie daje rady DVD+R DL?
rafi127 jest offline  
Stary 01.12.2005, 02:54   #6
Yacho
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 16.07.2002
Posty: 202
Yacho zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
moze byc ze DVD jest zle zauthorowane - moze byc ze traxdate powinno sie palic 2.4x bo zapis 4x jest jeszcze "nie tegos"
Yacho jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.