Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.11.2006, 08:50   #16
Tomaszek71
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 63
Tomaszek71 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Corne co to za ceny na verbatima?W Action to***380; cena jest oko***322;o 1.10 za sztuke i to brutto.Co to za hurtownia?Ceny w sklepach w Rzeszowie na Verbatimy oscyluj***261; od 1,15 do 1,50
Tomaszek71 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.11.2006, 08:59   #17
corne
Bywalec
 
Avatar użytkownika corne
 
Data rejestracji: 09.11.2006
Posty: 32
corne zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Angry

Trzymajcie mnie bo mnie szlak trafi!
TDK DVD+R palona 6x
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
TDK DVD-R 16x 4.7GB-zgroza.jpg  
corne jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2006, 08:59   #18
corne
Bywalec
 
Avatar użytkownika corne
 
Data rejestracji: 09.11.2006
Posty: 32
corne zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ceny verbatima są z Łodzi z hurtowni Ol-mar
corne jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2006, 09:17   #19
Tomaszek71
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 63
Tomaszek71 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
DVD+R Verbatim 4.7GB 16xSpeed (Cake 100szt) 86,99 PLN netto z dzisiajszego cennika action czyli 106.13 brutto.No to maj***261; mar***380;e ch***322;opaki w tej hurtowni oj maj***261;
Tomaszek71 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2006, 13:04   #20
corne
Bywalec
 
Avatar użytkownika corne
 
Data rejestracji: 09.11.2006
Posty: 32
corne zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dużą marże? Toż to jedna z tańszych jak nie najtańszych hurtowni komputerowych w Łodzi.
Mam jeszcze 2 płytki Dysana i jedną Verbatim do testów aż się boje nagrać
Ktoś mi ostatnio powiedział że nagrywarki Liteona odesłane do serwisu wracają czasem w gorszym stanie?
corne jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2006, 15:56   #21
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez corne Podgląd Wiadomości
Dużą marże? Toż to jedna z tańszych jak nie najtańszych hurtowni komputerowych w Łodzi.
Mam jeszcze 2 płytki Dysana i jedną Verbatim do testów aż się boje nagrać
Ktoś mi ostatnio powiedział że nagrywarki Liteona odesłane do serwisu wracają czasem w gorszym stanie?
jeśli odsyłanie fabrycznie nowych nowszych modeli można tak nazwać, to tak

no chyba, że się coś zmieniło ostatnio...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2006, 19:47   #22
corne
Bywalec
 
Avatar użytkownika corne
 
Data rejestracji: 09.11.2006
Posty: 32
corne zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam już tego dość! Tym razem to był Dysan. To jak ed hunter polecasz odesłać mi nagrywarkę do serwisu a przyślą mi dużo lepszą??
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
TDK DVD-R 16x 4.7GB-zgroza.jpg  
corne jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2006, 22:36   #23
corne
Bywalec
 
Avatar użytkownika corne
 
Data rejestracji: 09.11.2006
Posty: 32
corne zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Thumbs up

Problem z nagrywaniem na większość płyt rozwiązany. Przyczyną wyżej przedstawionych fatalnych wyników był firmware źle wgrany przez sprzedawce. Wgrałem ponownie oryginalny firmawer ze strony producenta i wszystko śmiga. Oczywiście podkład TTH02 jest i tak skazany na zagładę.
Pozdro dla wszystkich
corne jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2006, 06:31   #24
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
to znaczy, ze w litkach to sie nie zmienilo - bios potrafi pasc...

po kupieniu nagrywarki ten bios co w niej jest sprawdza sie na jednej plytce i nastepny a tu tyle plyt do kosza...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2006, 19:05   #25
corne
Bywalec
 
Avatar użytkownika corne
 
Data rejestracji: 09.11.2006
Posty: 32
corne zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sprawa wygląda trochę inaczej. Kupiłem nagrywarkę od sprzedawcy detalisty następnego dnia po tym jak przysłano mu ja z hurtowni i nie wiem kto wgrywał tego softa. Po przyniesieniu sprzętu do domu sprawdziłem czy nie ma nowszego biosa na stronie producenta i okazało się że jest jeszcze starszy od mojego więc się nie przejmowałem i tu zaczął się koszmar przy pierwszych paleniach.
Jeżeli soft wgrał sprzedawca to wielkie dzięki dla niego za zmarnowanie sześciu płyt.
corne jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2006, 21:46   #26
corne
Bywalec
 
Avatar użytkownika corne
 
Data rejestracji: 09.11.2006
Posty: 32
corne zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Angry

Sprostowanie wszystkiego. Pochwaliłem dzień przed zachodem. Liteon SHM-165P6S to badziew totalny. Po około 18 minutach filmu z oryginalnej płytki głupieje a po 19 minutach przestaje wogóle widzieć jakiekolwiek płytki. Dopiero po jakimś czasie znowu zaczyna działać. Podejrzewam że laser jest do wymiany. Tak samo miałem z Mantą w której to laser umarł po 5 dniach od zakupu. Jak ja nienawidze tej nagrywarki!
corne jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2006, 23:19   #27
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ile razy jeszcze to napiszesz?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2006, 07:41   #28
corne
Bywalec
 
Avatar użytkownika corne
 
Data rejestracji: 09.11.2006
Posty: 32
corne zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Ile razy jeszcze to napiszesz?
Aż mi nerwy nie puszczą
corne jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2006, 08:17   #29
rork
Guru
 
Avatar użytkownika rork
 
Data rejestracji: 28.07.2002
Lokalizacja: Stargard
Posty: 1,697
rork niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Osz k.. ferari mi si***281; popsu***322;o jak ja nie nawidz***281; tego ferari na temat ?

Jak co***347; nie dzia***322;a to do serwisu, a nast***281;pnym razem kupi***263; plextora

ps. przy masowej produkcji musz***261; by***263; uszkodzone nap***281;dy, na to nie ma rady, a jak wiemy LiteOn t***322;ucze te napedy w setkach tysiecy jak nie milionach.
Wi***281;c zachowanie spokoju jest wskazane
__________________

rork jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.11.2006, 09:13   #30
corne
Bywalec
 
Avatar użytkownika corne
 
Data rejestracji: 09.11.2006
Posty: 32
corne zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No z ta produkcja to raczej nie od razu miliony. Najpierw robi się serie próbna puszcza do sklepu i klienci ja weryfikują. Jak jest dobra to idzie w masówke a jak sprawia problemy to zajmujemy się kolejnym modelem.
Zastanawia mnie też że wszyscy twierdzą że płyty z cake są gorsze jakościowo od tych z pojedynczych pudełek. Przecież producent nie będzie przy milionowej produkcji różnicował ta się nadaje do pudełka a ta idzie do cake-a. Dla ciekawości niech ktoś porówna i wklei tu info o płycie TDK DVD-R 16x kupionej w cake-u i kupionej na sztuki w ładnie zapakowanych pudełkach. Ciekawe czy producent i podkład będzie się różnił?
corne jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.