Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.08.2005, 11:00   #16
JarasMSR
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika JarasMSR
 
Data rejestracji: 26.11.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 181
JarasMSR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Verbatim DVD+R 8x 4.7GB

zakupiłem nieświadom w reczonym delfinie szpulkę plusów, a tu bielutki verb CMC MAG-E01-00 - tyle że palą się wcale nienajgorzej...
__________________
JarasMSR jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.08.2005, 14:53   #17
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez JarasMSR
zakupiłem nieświadom w reczonym delfinie szpulkę plusów, a tu bielutki verb CMC MAG-E01-00 - tyle że palą się wcale nienajgorzej...
w takim razie bardzo, ale to bardzo chcę zobaczyć test KProbe tych płyt
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2005, 19:29   #18
JarasMSR
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika JarasMSR
 
Data rejestracji: 26.11.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 181
JarasMSR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
może powiem tak, co by ostudzić twój zapał - wyniki mieszczą się w specyfikacji DVD...

efekt końcowy zależy od tego, co kto oczekuje, dla kogo te płytki itd. itp. - ja wcale nie mówię, że są dobre, ale nie będę jechał przez całe miasto, żeby je wymieniać, bo mi się to nie opłaca ( poldek - 15l/100km w mieście )
__________________

Ostatnio zmieniany przez JarasMSR : 25.08.2005 o godz. 19:31
JarasMSR jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2005, 20:29   #19
MZiol
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika MZiol
 
Data rejestracji: 18.11.2004
Posty: 219
MZiol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja uwielbiam Verby, ale te od CMC to kaszanka, niewiem czemu ta firma (MCC) markuje takie dziadostwo - może nie aż takie, ale w porónianiu do oryginału to lipa
__________________
BenQ DW1640
MZiol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2005, 00:04   #20
JarasMSR
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika JarasMSR
 
Data rejestracji: 26.11.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 181
JarasMSR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
przed fotkami, gwoli wyjaśnienia dla nieobeznanych, a dla fachowców prośba o ew. skorygowanie błędnych tez, kilka informacji:

1. z tego co wyczytałem specyfikacja DVD dopuszcza 280 błędów PI ( w bliżej mi nieznanej jednostce powierzchni/danych płyty - głównie chodzi o wykresy KProbe'a ) i 4 błędy PO ( jak ma się to do KProbe'owego PIF do końca nie wiem, ale gdzieś tam doczytałem, iż mniej więcej tak samo ).
2. chwilowe wyraźne skoki ilości błędów są podobno spowodowane błędami odczytu ( w końcu to wysłużony Litek 401@411 ), którymi po lekturze któregoś tam z kolei fora przestałem się przejmować. w każdym bądź razie na niektórych płytkach KProbe potrafi wskazać, prawie zawsze w tych samych dwóch miejscach, skoki do nawet 200 błędów PIF, a płytka chodzi bez żadnych problemów, co niejako mogłoby tłumaczyć powyższą tezę. ale do rzeczy:

białe Verby + od CMC:

bodajrze OSADA, czyli niecałe 4GB...


STATEK WIDMO, czyli raczej cała płytka...


tak więc, o ile moje informacje nt. standardu DVD są poprawne, płytki te nie są aż tak kaszaniaste, aczkolwiek zawsze pozostaje kwestia trwałości nośnika, wspomniana wcześniej przez jednego z użytkowników...

Cytat:
Napisany przez Xavery
Pearl White...takiego koloru bedzie warstwa zapisywalna po ~4 miesiacach
__________________

Ostatnio zmieniany przez JarasMSR : 26.08.2005 o godz. 00:07
JarasMSR jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2005, 07:45   #21
JarasMSR
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika JarasMSR
 
Data rejestracji: 26.11.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 181
JarasMSR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a to tak a propos wspomnianych przeze mnie skoków i przy okazji dalsze wykresy rzeczonych verbów:




__________________
JarasMSR jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2005, 07:55   #22
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@JarasMSR

ale na litakch testujemy plytki w kProbe przy predkosci 4x na nie Max

to tak na przyszlosc
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2005, 10:09   #23
JarasMSR
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika JarasMSR
 
Data rejestracji: 26.11.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 181
JarasMSR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no to ja zaczynam się martwić, ale nie o te tutaj verby, tylko ciekaw jestem jak to wygląda w przypadku wszystkich moich płytek, które to leciałem na max =]. ale wracając do tychże verbatimów:





czy któryś z moderatorów mógłby skasować moje 2 posty z tego tematu ( nr. 20 i 21 ) bo ja tego zrobić nie mogę a są tam cztery dość spore pliki, które niektórym osobom moga naprawdę utrudnić życie a teraz już wiem, iż sa niepotrzebne...
__________________

Ostatnio zmieniany przez JarasMSR : 26.08.2005 o godz. 11:12
JarasMSR jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2005, 09:01   #24
JarasMSR
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika JarasMSR
 
Data rejestracji: 26.11.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 181
JarasMSR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nawet jeśli kogoś powyższe wykresy nie zniechęciły do verbów, to niech ma na uwadze, że im bliżej ( przynajmniej w moim wypadku ) dna szpuli tym gorzej - wyników nawet nie ma sensu prezentować - te płyty są po prostu do %$#*&
__________________
JarasMSR jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2005, 08:51   #25
Salem
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salem
 
Data rejestracji: 08.10.2004
Lokalizacja: Dębica
Posty: 240
Salem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ostanio też kupiłem kilka Verbatim-ów właśnie w kolorze białym. Jako, że wcześniej nagrywałem tylko na Platinkach (od Ricoh-a) nie zabardzo przejąłem się tym kolorem Verbów. Po nagraniu kilku z nich stwierdzilem, że nagrywają całkiem całkiem.
Skąd Wasze złe doświadczenia z tymi płytkami?

Pozdrowienia Salem
Salem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2005, 09:02   #26
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Question

Cytat:
Napisany przez Salem
Ostanio też kupiłem kilka Verbatim-ów właśnie w kolorze białym. Jako, że wcześniej nagrywałem tylko na Platinkach (od Ricoh-a) nie zabardzo przejąłem się tym kolorem Verbów. Po nagraniu kilku z nich stwierdzilem, że nagrywają całkiem całkiem.
Skąd Wasze złe doświadczenia z tymi płytkami?

Pozdrowienia Salem
ale to całkiem całkiem to Oceniłeś:

- na słuch?
- na wagę?
- na równomierność toczenia po chodniku?



jakiś wykresik, kto zrobił te Verbatimy?

a może to białe plusy
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2005, 12:06   #27
Salem
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salem
 
Data rejestracji: 08.10.2004
Lokalizacja: Dębica
Posty: 240
Salem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
ale to całkiem całkiem to Oceniłeś: - na słuch? - na wagę? - na równomierność toczenia po chodniku?
Rozumię, że to jest taki mały żarcik z twojej strony.

Cytat:
Napisany przez ed hunter
jakiś wykresik, kto zrobił te Verbatimy?
Wykresik jak najbardziej tylko wrócę do chaty. Producent : CMC Magnetics

Cytat:
Napisany przez ed hunter
a może to białe plusy
Dokładnie, są to białe plusy.

Pozdrowienia Salem
Salem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2005, 12:14   #28
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Salem
[...]
Wykresik jak najbardziej tylko wrócę do chaty. Producent : CMC Magnetics

Dokładnie, są to białe plusy.[...]
żarty żartami, a na wykres czekam, ale jak to plusy to tu

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=55205
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2005, 18:33   #29
Salem
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salem
 
Data rejestracji: 08.10.2004
Lokalizacja: Dębica
Posty: 240
Salem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
a na wykres czekam, ale jak to plusy to tu
A jednak zamieszcze tu.
Oto wykres jednej z płyt Verbatim od CMC Magnetics Corporation

Każda inna nagrana jest podobnie, choć zaprezentowana jest najlepsza.

Pozdrowienia Salem
Dołączone obrazki
File Type: png 02. VERBATIM KSO4 x6.png (70.7 KB, 130 oglądane)
File Type: png 02. NERO - VERBATIM KSOR x6.png (82.3 KB, 150 oglądane)
Salem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2005, 18:38   #30
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Salem
A jednak zamieszcze tu.
Oto wykres jednej z płyt Verbatim od CMC Magnetics Corporation

Każda inna nagrana jest podobnie, choć zaprezentowana jest najlepsza.

Pozdrowienia Salem
to jest zdecydowanie lepiej niż palą się ostatnio MCC003
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.