Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.12.2008, 13:48   #1
pietter
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.12.2008
Posty: 3
pietter w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Verbatim x2.4 DL Problem z prędkością nagrywania. Help!

Witam,
mam problem z wypaleniem płyt Verbatim 2.4x DL z prędkością 2.4. Mogę je tylko wypalać z prędkością 4x. Podczas gdy płyty Verbatim 8x DL mogę wypalać już z prędkością 2.4x. Nie wiem w czym jest problem? Proszę o pomoc bo kupiłem dziesięć takich płyt i nie chciałbym ich wyrzucać do kosza. Moja nagrywarka to Pioneer DVR-116DBK. Serdecznie dziękuję za ewentualną pomoc.
Pozdrawiam
pietter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.12.2008, 17:31   #2
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
najwidoczniej nagrywarka nie posiada tego nosnika w firmware lub tez jest on blednie rozpoznawany, jaka masz wersje firmware ?
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2008, 17:49   #3
pietter
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.12.2008
Posty: 3
pietter w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Bródka Podgląd Wiadomości
najwidoczniej nagrywarka nie posiada tego nosnika w firmware lub tez jest on blednie rozpoznawany, jaka masz wersje firmware ?
Wybacz za trochę trywialne pytanie:
A jak to sprawdzić i czy zmiana firmware coś da?

Cytat:
Napisany przez Bródka Podgląd Wiadomości
najwidoczniej nagrywarka nie posiada tego nosnika w firmware lub tez jest on blednie rozpoznawany, jaka masz wersje firmware ?
Wersja firmware to 1.08
Mam pytanie czy mogę dokonać aktualizacji firmware mając podłączoną nagrywarke przez usb. Pracuje na IMAC'u pod vistą i nie mam możliwości wpięcia nagrywarki do środka

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 19.12.2008 o godz. 17:51 Powód: EDYTUJ nie gryzie!
pietter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2008, 18:06   #4
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Tu masz najnowszy firmware w wersji 1.09 co do aktualizacji napedu podlaczonego pod USB to moze byc problem bo moze nie wykryc napedu, a nawet jak go wykryje to podczas aktualizacji moga wystapic problemy choc tak nie musi byc, nie mam pewnosci bo nigdy nie aktualizowałem napedu podłączonego po przez USB, moze ktos sie odezwie kto wie czy tez tak probowal aktualizowac nagrywarke
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2008, 18:24   #5
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,442
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
U mnie problemy pod USB nie występowały.

Co nie znaczy, że zawsze tak będzie.

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2008, 18:44   #6
pietter
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.12.2008
Posty: 3
pietter w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zrobiłem aktualizacje i nie pojawiły się żadne błędy. Pozostaje mi tylko spróbować czy dała ona zamierzony efekt. Zaraz spróbuję wypalić płytkę to dam wam znać. W każdym razie dziękuję bardzo za pomoc. Jakby to nic nie dało to też napiszę. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
pietter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problem z prędkością nagrywania Grzechu009 Napędy optyczne DVD 3 02.11.2007 21:14
problem z prędkością.....blagam o pomoc!!! gadullo Napędy optyczne DVD 8 02.04.2006 18:59
Problem z prędkością wypalania Metallicat Napędy optyczne DVD 9 07.12.2005 00:38
Problem z prędkością nagrywania pod WinXP LiteOn 24x10x40 Arczi Napędy optyczne CD 2 31.01.2002 17:41
Lg 8x 4x 32x + ASUS P5A = problem z buforem podczas nagrywania nordbasse Napędy optyczne CD 3 14.10.2001 17:40


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.