Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.08.2005, 19:26   #1
Slobodan
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.08.2005
Posty: 3
Slobodan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry Wybuchła Płyta !!

Dzisiaj , moj brat poprosil mnie abym przegral mu plytke , mowie ok , wkladam ja do napedu a ten kreci wierci ... szybciej szybciej coraz wiekszy szum i nagle słysze buuuuum !! To bylo traumatyczne przezycie , tacka nie chce sie wysunac , otwiera sie lekko wypadaja mini kawaleczki ;-( . Wqurzony zanosze mu kompa i rzadam naprawy , rozkrecil nagryware wysypal te kawalki , no i niby dziala ale jakos tak inaczej , glosniej , bardziej rzezi ;/ nagrywa niby ok , ale czy nie ma to wplywu na nagrywane plytki ?! :\ :\ ??
Slobodan jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.08.2005, 19:33   #2
wolfen3
Madafaker
 
Avatar użytkownika wolfen3
 
Data rejestracji: 08.08.2004
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Posty: 498
wolfen3 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
moj kolega mial podobną sytuacje, ale on wsadził do czytnika płyte z małym pęknięciem. Pare sekund i bylo po wszystkim. Dokladnie tak samo jak u ciebie mowil ze chodzi glosniej itp..az w koncu padla totalnie. On mial jakiegos TEAC'a 52x
__________________
<---nie ważne co wam mówią, ale pamiętajcie, cukru nigdy za dużo--->
wolfen3 jest offline  
Stary 13.08.2005, 19:38   #3
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Slobodan
Dzisiaj , moj brat poprosil mnie abym przegral mu plytke , mowie ok , wkladam ja do napedu a ten kreci wierci ... szybciej szybciej coraz wiekszy szum i nagle słysze buuuuum !! To bylo traumatyczne przezycie , tacka nie chce sie wysunac , otwiera sie lekko wypadaja mini kawaleczki ;-( . Wqurzony zanosze mu kompa i rzadam naprawy , rozkrecil nagryware wysypal te kawalki , no i niby dziala ale jakos tak inaczej , glosniej , bardziej rzezi ;/ nagrywa niby ok , ale czy nie ma to wplywu na nagrywane plytki ?! :\ :\ ??

gdyby to byl liteon to trzeba bylo nie rozkrecac tylko zaniesc do serwisu
jezeli bylaby jeszcze na gwarancji prawdopodobnie by ja wymienili
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline  
Stary 13.08.2005, 20:23   #4
Hinks
Znudzony
 
Avatar użytkownika Hinks
 
Data rejestracji: 29.01.2005
Lokalizacja: Konin
Posty: 888
Hinks zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pykson

gdyby to byl liteon to trzeba bylo nie rozkrecac tylko zaniesc do serwisu
jezeli bylaby jeszcze na gwarancji prawdopodobnie by ja wymienili
Miałem tak 2 razy z Liteon'em
1 raz przy słuchaniu muzy z płytki.
2 raz przy graniu.
Nie wiem może na jakieś trefne (nagrywarki, może płytki) trafiłem czy co...
I zawsze trzymają z tydzień, a później dostaje nowy, lepszy sprzęt
Teraz dostałem od nich (jakieś pół roku temu) i odpukać chodzi cały czas
Hinks jest offline  
Stary 13.08.2005, 20:44   #5
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
mi też raz płytka wybuchła w nagrywarce na szczeście po miesiącu czekania dali mi nową
__________________
mgit jest offline  
Stary 13.08.2005, 20:56   #6
TORQUE
rozpruwacz
 
Avatar użytkownika TORQUE
 
Data rejestracji: 29.10.2004
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Posty: 888
TORQUE niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit
mi też raz płytka wybuchła w nagrywarce na szczeście po miesiącu czekania dali mi nową
pewnie to był jakiś LG? bo chyba tylko oni tak długo trzymają hehe
__________________
Moje prawo:
Jeśli myślisz, że coś co masz zamiar wykonać, choć na 1% może się nie udać, to w tym momencie powiedz sobie: to się nie da, to się nie uda i to nawet nie ma co zaczynać.
TORQUE jest offline  
Stary 13.08.2005, 21:00   #7
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez TORQUE
pewnie to był jakiś LG? bo chyba tylko oni tak długo trzymają hehe
Żaden LG
LiteON zakupiony w TPC w legnicy 8 ) co ciekawe znam klika osób co też tam kupili i litek im padł od pierwszej płytki tak jak i mi

A jako ciekawostke dodam iż gosć w TPC wmawiał mi że to z mojej winy rozsadziło płytke verbatim i że nie wywważyłem płytki tym samym nie przyjmie nagrywarki do servisu, po dłużej rozmowie w ojczystym języku odrazu przyjoł

TPC ma najgorszy servis
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 13.08.2005 o godz. 21:02
mgit jest offline  
Stary 13.08.2005, 21:11   #8
TORQUE
rozpruwacz
 
Avatar użytkownika TORQUE
 
Data rejestracji: 29.10.2004
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Posty: 888
TORQUE niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit
Żaden LG
(...) nie wywważyłem płytki tym samym nie przyjmie nagrywarki do servisu(...)
to co Ty miałeś niby z nią robić, cyrklem odrysować kółko na płytce i nożyczkami równo wyciąć?
Ten gość chyba nie wiedział co mówi.
__________________
Moje prawo:
Jeśli myślisz, że coś co masz zamiar wykonać, choć na 1% może się nie udać, to w tym momencie powiedz sobie: to się nie da, to się nie uda i to nawet nie ma co zaczynać.
TORQUE jest offline  
Stary 13.08.2005, 21:14   #9
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez TORQUE
to co Ty miałeś niby z nią robić, cyrklem odrysować kółko na płytce i nożyczkami równo wyciąć?
Ten gość chyba nie wiedział co mówi.
Za to była rozmowa w ojczystym jęzku aż kierownik (czy jakis wyższy rangą) skepu przyszedł i kazał mu przyjąć
W TPC w legnicy mają bardzo nie miłą obsługe jak ich się nie wyzwie to się nic nie załątwi ... 8 )
__________________
mgit jest offline  
Stary 14.08.2005, 09:48   #10
MetalSlug
Mistrzunio!
 
Avatar użytkownika MetalSlug
 
Data rejestracji: 17.05.2005
Posty: 173
MetalSlug zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit
A jako ciekawostke dodam iż gosć w TPC wmawiał mi że to z mojej winy rozsadziło płytke verbatim i że nie wywważyłem płytki tym samym nie przyjmie nagrywarki do servisu, po dłużej rozmowie w ojczystym języku odrazu przyjoł
Trzeba było płytkę zaraz po zakupie zanieść do zakładu wulkanizacyjnego. Wyważają tam koła to i z płytką by sobie poradzili.
__________________
Zagrajmy w "Totalną Termojądrową Wojnę"...
__________________________________
MetalSlug jest offline  
Stary 14.08.2005, 22:22   #11
AssasinX
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika AssasinX
 
Data rejestracji: 18.07.2005
Lokalizacja: Konin
Posty: 128
AssasinX zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hmm ciekawy temat
Mi sie przynajmniej nic podobnego nie stało Moja nagrywarka była 0 razy u naprawy
__________________
Pozdrawiam
AssasinX
AssasinX jest offline  
Stary 15.08.2005, 07:18   #12
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mojemu sistrzeńcowi rozpadło się oryginalne Diablo. (ach nie ma jak oryginał :\ )

nagrywarka leży i czeka aż ją rozkręcę a cuda bywają, bo znajomy, po eksplozji płytki, wyczyścił stary cd-rom i działa.
ed hunter jest offline  
Stary 15.08.2005, 11:05   #13
Hinks
Znudzony
 
Avatar użytkownika Hinks
 
Data rejestracji: 29.01.2005
Lokalizacja: Konin
Posty: 888
Hinks zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez AssasinX
hmm ciekawy temat
Mi sie przynajmniej nic podobnego nie stało Moja nagrywarka była 0 razy u naprawy
Zawsze musi być ten pierwszy raz
Gdzieś mam płytkę która jest "troche" nadpęknięta
Kilka obrotów i będzie w częściach
Hinks jest offline  
Stary 15.08.2005, 16:17   #14
AssasinX
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika AssasinX
 
Data rejestracji: 18.07.2005
Lokalizacja: Konin
Posty: 128
AssasinX zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Hinks
Zawsze musi być ten pierwszy raz
Zgadzam sie

Cytat:
Napisany przez Hinks
Kilka obrotów i będzie w częściach
__________________
Pozdrawiam
AssasinX
AssasinX jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.