Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych

Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych Tematy poświęcone modyfikacjom biosów i nagrywarek



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.11.2005, 14:43   #1
strusm
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.04.2005
Posty: 7
strusm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
1635S pomocy nie wiem co robić

Witam mam problem z liteonem 1635S nie moge wyplaić w alcohol szybciej niż 6X a dodatkowo nie moge wyplić płyt DVD+/- mieli mi 2 minuty i wywal Error write i na tym się kończy a w nero normalnie je wypalam i inne płyty z jaką prędkością chce,dodatkowo zanim zacznie mi wypalać mieli z 1 minute i wypala co może być tego przyczyną zmieniłem firmware na YS0N dla SHW-1635S i nic to nie dało i nic mi nie zmieniło dalej ten sam problem.Nie wiem co mam robić jak ktoś wie to niech da znać aha jeszcze jedna rzecz nie wykrywa mi profili alcohol ale w CD wykrywa nie wiem o co mu chodzi.Z góry dzięki.
strusm jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.11.2005, 15:01   #2
artoor
Forumator
 
Avatar użytkownika artoor
 
Data rejestracji: 21.11.2001
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 719
artoor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hmmm... mam podobny problem... choc nie robie z tego problemu. LiteOn SOHW 1633S@1653S (CS09). Problem wyglada podobnie, z mala roznica. Pierdzieli mi "-". "+" dzialaja spokojnie. No i pod alcoholem faktycznie wychrzania sie predkosc. Czasem nawet plyte x8 pozwala palic max x2.4 hehe... ale problem mnie jakos nie wzrusza bo po pierwsze... rzadko uzywam alcohola, a po drugie preferuje "+" na ktorych dzialanie nie narzekam. Aaa i chyba jeszcze co wazniejsze sytuacja zaczela miec miejsce od przeflashowania na owy CS09 bios... a nie chce mi sie tego na nowo flashowac... lenistwo
__________________
"Jeśli uczysz się od innych, ale sam nie pomyślisz - to najczystsze oszołomstwo;
Jeśli myślisz, ale nie uczysz się od innych - to może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne."

/ Konfucjusz /
artoor jest offline  
Stary 23.11.2005, 15:26   #3
strusm
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.04.2005
Posty: 7
strusm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ale ja mam inny model niż ty nagrywarke a to jest róznica na bank wie ktoś jak z tym fantem się uporać ale dzięki za szybką odpowiedz.
strusm jest offline  
Stary 23.11.2005, 15:46   #4
artoor
Forumator
 
Avatar użytkownika artoor
 
Data rejestracji: 21.11.2001
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 719
artoor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez strusm
Ale ja mam inny model niż ty nagrywarke a to jest róznica na bank wie ktoś jak z tym fantem się uporać ale dzięki za szybką odpowiedz.
Chyba mnie nie zrozumiales do konca (byc moze nie wyrazilem sie jasno) Zdaje sie po prostu, ze problem nie lezy do konca po stronie sprzetu... skoro nero nagrywa prawidlowo... moze cos za duzo alcoholu
Ale poczekajmy na inne wypowiedzi... moze ktos spotkal sie z podobnym zachowaniem.

Zdrowie!
__________________
"Jeśli uczysz się od innych, ale sam nie pomyślisz - to najczystsze oszołomstwo;
Jeśli myślisz, ale nie uczysz się od innych - to może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne."

/ Konfucjusz /
artoor jest offline  
Stary 25.11.2005, 07:51   #5
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
moze trzeba miec nowsze alkohole
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 25.11.2005, 13:13   #6
strusm
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.04.2005
Posty: 7
strusm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tak jak nowszego od tego nie ma co ja mam Alcohol 120% 1.9.5.3105 PL i dodatkowo patch jakiś i nic mi to nie daje nie wiem co zrobić.
strusm jest offline  
Stary 25.11.2005, 13:24   #7
artoor
Forumator
 
Avatar użytkownika artoor
 
Data rejestracji: 21.11.2001
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 719
artoor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@icemac
Z alcoholem roznie bywa... patrzac przykladowo na wino... im starsze tym lepsze
__________________
"Jeśli uczysz się od innych, ale sam nie pomyślisz - to najczystsze oszołomstwo;
Jeśli myślisz, ale nie uczysz się od innych - to może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne."

/ Konfucjusz /
artoor jest offline  
Stary 12.12.2005, 12:37   #8
mefi_sc
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.12.2005
Posty: 1
mefi_sc w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ma ktoś moze jakies stare biosy od tego modelu, bo po wgraniu YS0R , skapiała calkowicie ta nagrywarka, ani emteki, ani verby , nagrywa jak by chciała a niemogła, i chciałem jej downgrade walnąć
mefi_sc jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.