Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych

Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych Tematy poświęcone modyfikacjom biosów i nagrywarek



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.11.2005, 15:03   #1
jaco5
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.11.2005
Posty: 1
jaco5 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
4550 DVD-RAM a Windows2003

Mam problem niemogę znaleść sterowników do DVD-RAM te winxp niechą sie zainstalować.Może ktoś ma ten system i mógłby mi pomóc. I czy może jest jakis nowy bios który można by było do niej wrzucić.
Dziękuję i Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez jaco5 : 02.11.2005 o godz. 15:05
jaco5 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.11.2005, 13:45   #2
KOtzU!
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.11.2005
Posty: 12
KOtzU! w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ok, staje sie powoli master of NEC 4550A i DVD-RAM

na pytanie o win 2k3 odpowiadam: stery podawane do windy xp instaluje sie na 2k3 wymuszajac tryb zgodnosci z xp i to dziala.
KOtzU! jest offline  
Stary 22.11.2005, 21:41   #3
skolman
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.11.2005
Posty: 2
skolman w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Stery... to do tego potrzebne sa stery .... to panowie rewelacja... bo ja własnie kupiłem sobie płyte DVD-RAM i nie bardzo potrafiłem sobie coś na niej wypalić Powiedzcie ską takie stery zassać pod w2k.
I Może jeszcze poza tematem skąd bios do NECa żeby obsługiwał sefedisc v2.x , i czy wogóle da się coś z tym zrobić ??
skolman jest offline  
Stary 23.11.2005, 09:20   #4
KOtzU!
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.11.2005
Posty: 12
KOtzU! w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Stery i inne.... -> KLIK

odnosnie sefedisc v2.x nie wiem nic - temat dla mnie niewykorzystywany
KOtzU! jest offline  
Stary 23.11.2005, 21:11   #5
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a propo sterów do DVD-RAM czy wymagaja je wszystkie napedy nagrywające tenformat czy tylko NEC?
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline  
Stary 24.11.2005, 09:17   #6
KOtzU!
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.11.2005
Posty: 12
KOtzU! w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
To wszystko zalezy od tego w jakim systemie plikow chce sie uzywac nosnika DVD-RAM i pod jakim systemem operacyjnym. Nie ma tutaj nic do rzeczy kto jest producentem nagrywarki.

Z zamieszonych ponizej informacji wynika, ze DVD-RAM bez sterownikow mozna jedynie uzywac pod winda XP, lecz trzeba przeformatowac nosnik na FAT32 (prawdopodobnie mozna to robic, tylko po co?? ) Reszta systemow operacyjnych i systemow plikow wymaga sterownikow aby moc jednoczesnie odczytywac jak i nagrywac nosniki DVD-RAM

-> KLIK
__________________
nie mam nic przeciwko tym, ktorzy oddaja glos zwiekszajac moja reputacje

http://www.zaglebie-lubin.pl/forum/ligatypera/
sprawdz sie, typuj wyniki i wygrywaj nagrody!


Ostatnio zmieniany przez KOtzU! : 24.11.2005 o godz. 10:23
KOtzU! jest offline  
Stary 24.11.2005, 09:58   #7
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
pytam bo sam mam Pionka DVR-110 i DVD-RAM uzywam pod InCD bez najmniejszych problemów (XP SP2+NTFS), co prawda moja przygoda z DVD-RAM zaczęła się niedawno i nawet nie wiedziałem ze do ramu należy stosowac extra stery
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline  
Stary 24.11.2005, 10:33   #8
KOtzU!
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.11.2005
Posty: 12
KOtzU! w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nie jestem pewien - bo nie uzywam - ale InCD to program do nagrywania pakietowego, glownie wykorzystywane do cd/dvd+/-RW. DVD-RAM natomiast uzywa sie jako zwyklego nosnika/dysku wymiennego
__________________
nie mam nic przeciwko tym, ktorzy oddaja glos zwiekszajac moja reputacje

http://www.zaglebie-lubin.pl/forum/ligatypera/
sprawdz sie, typuj wyniki i wygrywaj nagrody!

KOtzU! jest offline  
Stary 24.11.2005, 11:00   #9
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
czyli bez potrzeby używania InCD, mam rozumieć?
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline  
Stary 26.11.2005, 00:43   #10
KOtzU!
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.11.2005
Posty: 12
KOtzU! w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj
czyli bez potrzeby używania InCD, mam rozumieć?
dokladnie tak
__________________
nie mam nic przeciwko tym, ktorzy oddaja glos zwiekszajac moja reputacje

http://www.zaglebie-lubin.pl/forum/ligatypera/
sprawdz sie, typuj wyniki i wygrywaj nagrody!

KOtzU! jest offline  
Stary 16.02.2006, 12:24   #11
Korowiow
Bywalec
 
Avatar użytkownika Korowiow
 
Data rejestracji: 28.06.2004
Posty: 61
Korowiow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
<blad>
Korowiow jest offline  
Stary 27.02.2006, 12:39   #12
flobber
starszy wypalacz
 
Avatar użytkownika flobber
 
Data rejestracji: 26.01.2006
Lokalizacja: A planet far, far away.
Posty: 126
flobber zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez KOtzU!
Stery i inne.... -> KLIK

odnosnie sefedisc v2.x nie wiem nic - temat dla mnie niewykorzystywany
Okazuje sie, ze stery nie sa potrzebne, wystarczy wylaczyc opcje nagrywania CD-R/RW w win xp i wowczas RAM pojdzie.
Wiecej o tym napisalem tutaj:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread....7309#post607309
flobber jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.