Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych

Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych Tematy poświęcone modyfikacjom biosów i nagrywarek



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.01.2006, 21:29   #1
Martinez-FN
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.01.2006
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 2
Martinez-FN w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak zresetowac naped dvd

Mam nagrywarke dvd LITEON SOHW-1653S, niestety po ogladnieciu paru filmow regionu 4, region zmienil sie na stale. Chcialbym zeby znowu byl na ustawiony na 2. Win xp w oknie "zarzadzanie komputerem" wyswietla, ze pozostalo zmian 0.
Co zrobic? Dodam, ze zainstalowaniu od nowa biosu dla nagrywko nie przynioslo oczekiwanych rezultatow. Czy ktos wie jak to zrobic i czy jest to mozliwe domowym sposobem?
Martinez-FN jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.01.2006, 22:35   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
np. kprobe/tools/region setting/clr all changes.

http://www.cdrlabs.com/kprobe/index.php
ed hunter jest offline  
Stary 06.01.2006, 22:57   #3
Martinez-FN
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.01.2006
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 2
Martinez-FN w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
np. kprobe/tools/region setting/clr all changes.

http://www.cdrlabs.com/kprobe/index.php

Wielki dzieki, problem zniknal
ave Eddie!
Martinez-FN jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.