Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych

Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych Tematy poświęcone modyfikacjom biosów i nagrywarek



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.03.2006, 23:34   #1
Mishax
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.03.2006
Posty: 2
Mishax w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dziwny Problem Plextor PX-712A Firmware

Juz od dłuższego czasu mam dobrą nagrywarke na którą nie narzekam a mianowicie Plextor PX-712A nagrywającej płyty z prędkością 48x24x48 a płyty dvd plusy z x12 a minusy z x8. Już jakiś czas temu wgrałem najnowszy bios 1.07 wcześniej miałem 1.04 przechodziłem po kolei przez wszystkie rewizje biosów i nie wiem o co chodzi gdy mam 1.04 naped pracuje z prędkoscią zapisu zwykłych cd x48 a przy 1.05 aż do 1,07 spada do 16x i nie wiem dlaczego po przywróceniu biosu do 1.04 znowu nagrywa x48 nie wiem wiec o co biega mam model w pełni obsługujący ten bios ani też nie wchodzi w rachube pomyłka z mojej strony. co może być powodem tak dziwnego zachowania napędu. wymienione prędkości są maksymalnymi w przypadku wymienionych biosów nie da się ustawić wiecej niz 16x w nowszych biosach
Mishax jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.03.2006, 23:41   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To , jest przecinek, użyj go czasem.
Cytat:
Napisany przez Mishax
[...] gdy mam 1.04 naped pracuje z prędkoscią zapisu zwykłych cd x48 a przy 1.05 aż do 1,07 spada do 16x i nie wiem dlaczego po przywróceniu biosu do 1.04 znowu nagrywa x48 [...]
Na jakich płytach próbowałeś?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 21.03.2006, 12:18   #3
Mishax
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.03.2006
Posty: 2
Mishax w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
widzisz ***380;e***347; trafi***322; na amatora. nowy to ja tu jestem, rezyduje na frazpc.pl
a tam mo***380;e koledzy mi odpisz***261; na temacik hmmm..
Mishax jest offline  
Stary 21.03.2006, 19:01   #4
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przede wszystkim powinieneś napisać na jakich płytkach nagrywasz. Wydaje mi się, że po prostu pierwsze firmware nie rozpoznaje tego nośnika na którym nagrywasz i nagrywa z maksymalną prędkością. Późniejsze wersje rozpoznają nośnik na którym nagrywasz i ustalają prędkość x16, gdyż prawdopodobnie taka prędkość jest dla danego nośnika optymalna. Jeżeli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją
PIONEER 112
punisher jest offline  
Stary 21.03.2006, 20:49   #5
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez marcinez_mp
[...]
Nie mylisz się, tak zapewne jest.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 05.01.2007, 18:28   #6
petrov5kupa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.01.2007
Posty: 1
petrov5kupa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam mam problem z nagrywarka DVD z firmy PX-721A.Nie kt***243;re p***322;yty czyta DVD a nie kt***243;re nie sciagnelem najnowsze biosy i nic ale nie raz przeczyta DVD
petrov5kupa jest offline  
Stary 05.01.2007, 18:54   #7
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez petrov5kupa Podgląd Wiadomości
Witam mam problem z nagrywarka DVD z firmy PX-721A.Nie które płyty czyta DVD a nie które nie sciagnelem najnowsze biosy i nic ale nie raz przeczyta DVD
poćwicz pisownię nie z zaimkami, bo naprawdę nie bardzo wiadomo o co chodzi

pewnie czas nadszedł na zmianę sprzętu...
ed hunter jest offline  
Stary 05.01.2007, 22:16   #8
SpeedFreaK
Guru
 
Avatar użytkownika SpeedFreaK
 
Data rejestracji: 06.09.2004
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 4,225
SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
PX-721A??

By***322; taki?? Bo ja nie widzia***322;em
__________________
Intel Core i7 4790K @ 4.00GHz MSI Z97 Gaming 3 Kingston HyperX XPM Beast 32 GB MSI GeForce GTX1060 SSD Samsung 840 EVO 250GB Samsung SH224DB Chieftec CTG-750C Zalman Z11 Plus
SpeedFreaK jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.