Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych

Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych Tematy poświęcone modyfikacjom biosów i nagrywarek



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.04.2013, 07:05   #1
malczik
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 24.01.2013
Posty: 5
malczik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PLEXTOR PX-740UF

Witam,

Czy ktoś z forumowiczów aktualizował firmware w nagrywarce PLEXTOR PX-740UF (przejście z wersji 1.01 na 1.02)? Czy warto to zrobić? Czy poniższa strona jest oficjalnym/wiarygodnym źródłem oprogramowania firmy PLEXTOR?

http : // www . skcj . co . jp / discon / download / external . html

W podanym adresie należy pominąć spacje. Nie napisałem jeszcze 10 wiadomości i system nie pozwala mi wstawić prawidłowego odnośnika (bez spacji).

Pozdrawiam,
Maciej
malczik jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.04.2013, 13:41   #2
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
U nas też masz te firmware... oczywiście że zalecamy jak najbardziej posiadać najnowszy firmware w napędzie

http://www.cdrinfo.pl/hardware/60141...lextor-PX-740A
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.04.2013, 05:55   #3
malczik
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 24.01.2013
Posty: 5
malczik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PLEXTOR PX-740UF

Firmware z forum jest dokładnie taki sam jak na stronie, którą wcześniej podałem. Mam jednak wątpliwości czy dokonywać aktualizacji:

http : // forum . cdrinfo . pl / f29 / plextor-px-740a-71426 /

Wątek dotyczy modelu 740A, ale z tego co mi wiadomo, wersja 740UF to po prostu 740A w zewnętrznej obudowie.

Czy w przypadku opisywanego modelu nagrywarki można w razie czego wykonać downgrade?
malczik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.04.2013, 09:17   #4
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Oczywiście że wersja 740UF to po prostu 740A w zewnętrznej obudowie.
Można wyjąć go z obudowy i odłączyć od adaptera IDE -USB i normalnie podłączyć do komputera
Można spokojnie aktualizować -sam mam 716UF i wielokrotnie aktualizowałem

PLEXTOR PX-740UF-2013-04-29-10-16-20.png
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.05.2013, 11:10   #5
malczik
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 24.01.2013
Posty: 5
malczik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PLEXTOR PX-740UF

Dziękuję za odpowiedź i gratuluję tak pokaźnej kolekcji nagrywarek :-) Firmware zaktualizowałem i wygląda na to, że gorzej nie jest ;-) Sprawdziłem kasowanie płyty CD-RW oraz zgrywanie do pliku i nagrywanie na płytę formatów CD-Audio i DVD-Video.
malczik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.