Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych

Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych Tematy poświęcone modyfikacjom biosów i nagrywarek



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.01.2006, 00:40   #1
UsTeK
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.01.2006
Posty: 1
UsTeK w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LiteON SOHW812S OEM - który firmware?

Witam!

Mam liteonka 812 w wersji OEM i nie potrafie dobrać do niego odpowiedniego firmware'u

Pierwotna wersja to UGS3 - zaden z oficjalnych firmware'ow niechcial nawet wykryc nagrywarki i z tego co czytalem to tak powinno byc:
Cytat:
It's just an OEM drive. This particular black OEM was probably intended for Gateway. Liteon doesn't release firmwares for drives sold to OEM's as Liteon is not authorized to do so. Only the OEM's should release firmwares for their products.
Po zrobieniu backupa, zaczalem wgrywać firmware'y z codeguys dla wersji 812 i 832, ale po 4 probie sie poddalem, bo niemoge zgadywać który będzie odpowiedni :/
Pierwszy raz bawię się w zmiane biosu i bardzo proszę o pomoc, może ktoś ógłby mi doradzić jaki bios mam wgrać.


z góry dziękuje i pozdrawiam,
UsTeK
UsTeK jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.