Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych

Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych Tematy poświęcone modyfikacjom biosów i nagrywarek



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.12.2006, 10:34   #1
beniup
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.02.2006
Posty: 2
beniup w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
NEC ND-4551A - problem

Witam, mam w/w nagrywarke z najnowszym oficjalnym biosem =]
Oczywiście bios jest z tej strony. Mam jednak problem, że część nagranych płyt (najczęściej cd-rw) na niektórych napędach nie chce otworzyć. Jest także odwrotnie - płyty z innych napędów nie chce czytac moj nec, co mam zrobic ?
beniup jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.12.2006, 11:31   #2
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
co do za CD-RW - mo***380;e jakij***347; s***322;abszej jako***347;ci, bo teraz nie trudno trafic na szmelc RW nawet pod znanymi markami
je***347;li chodzi o odczyt to od dawna wiadomo i***380; nap***281;dy NEC to nie s***261; jakie***347; super czytniki, lepiej wypadaj***261; jako palniki
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 02.01.2007, 18:26   #3
beniup
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.02.2006
Posty: 2
beniup w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok dzięki ja osobiście sądzę że NECi są o wiele lepsze od Lite-On - ale może sie nie znam ...
beniup jest offline  
Stary 02.01.2007, 18:40   #4
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez beniup Podgląd Wiadomości
ok dzięki ja osobiście sądzę że NECi są o wiele lepsze od Lite-On - ale może sie nie znam ...
jeśli chodzi o odczyt, to jednak NEC nie należy do czołówki

może spotkałeś dobre egzemplarze NEC'a albo słabe Lite-On'a
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline  
Stary 08.01.2007, 20:01   #5
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A ja mam taki problem z moim NEkiem 4551A. Np dzis nagrywam Platinum DVD-R predkosc 4x jak prawie zawsze cos na DVD tym razem film i po nagraniu wkladam plytek a tu okienko ze dysk pusty. Daje na info w nero i puste ale jak chce nagrac na nia to pisze zeby wlozyc czysty dysk. Poszedlem z plytka do kumpla na stacjonarne dvd zeby zobaczyc czy film sie w koncu nagral czy nie. Film sie nagral leci na DVD ale na kompie juz mi jakos nie czyta.... Zdazylo mi sie to nie pierwszy raz ze nagrywam i potem odrazu plytka widoczna jest jako pusta ale dane na niej sa bo sprawdzne gdzies tam dzialaja. Nie wiecie czy to wina ze mam shackowany bios 1.08 ? Wgralem go zeby miec mozliwosc zamiany DVD+R na DVD-ROM.... Pomozcie prosze bo sie kurde strasznie do NECa zrazam przez ta nagrywarke a nie wiem czy moja wina jakas...
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!
frog jest offline  
Stary 09.01.2007, 06:45   #6
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja nagrywam tylko na verbatimach i sony DVD+R - zero problem***243;w z odczytem. Nie u***380;ywam "wynalazk***243;w", wi***281;c nie mam problem***243;w. bios mam 1.08 oryginalny
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 09.01.2007, 14:47   #7
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ICEMAC Platinum zaliczasz do wynalazkow ?
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!
frog jest offline  
Stary 09.01.2007, 16:42   #8
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez frog Podgląd Wiadomości
ICEMAC Platinum zaliczasz do wynalazkow ?
ostatnie wypusty TAK - te płytki to już nie to kiedyś
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.