Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych

Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych Tematy poświęcone modyfikacjom biosów i nagrywarek



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.03.2006, 14:04   #46
Franc
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Radzyń
Posty: 585
Franc zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wgrałem ten bios 1.04 i pogorszył mi się odczyt płyt nagranych na Liteonie - na forum ludzie się na to skarżyli ale u mnie było ok na biosie K038. Jak jest u was? Co nowego wnosi ten bios oprócz obsługi większej ilości nośników?
Franc jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.03.2006, 01:13   #47
Danny888
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.03.2006
Posty: 6
Danny888 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja wgrałem ten bios 1.04, niemam żadnych problemów z odczytem płyt nagranych na innych nagrywarkach!
Danny888 jest offline  
Stary 17.03.2006, 07:46   #48
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
od 15.03.2006 jest bios 1.04 (Liggy) z BitSettingiem dla DVD+R.

http://www.micheldeboer.nl/firmware/3540.html
ed hunter jest offline  
Stary 19.03.2006, 23:10   #49
Danny888
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.03.2006
Posty: 6
Danny888 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam!
Wgrałem sobie nowego biosa 1.04 i plytki TDK, Verbatim, Sony, Esperanza wykrywa mi prędkości max ale takie paści jak Active Jet, Xdisc czy Leader Disc nie wykrywa predkości wiekszej niż 2,4 i 4, mam sie tym przejmować?
mógłbym uzyskać inforamcje jaki do tej pory jest najlepszy bios do 3540A, na którym najszybciej czyta plyty DVD i CD?
Jakim programem wgrywać najlepiej pliki BIN?
Mogę prosić o linka?
Danny888 jest offline  
Stary 19.03.2006, 23:21   #50
ryba120
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ryba120
 
Data rejestracji: 11.02.2005
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 499
ryba120 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Danny888
Witam!
.................
Jakim programem wgrywać najlepiej pliki BIN?
Mogę prosić o linka?

NECWinFlash 1.26
ryba120 jest offline  
Stary 26.03.2006, 22:55   #51
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Pojawi***322; sie nowy bios 1.W9
 
Stary 27.03.2006, 03:33   #52
bizon9ek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.03.2006
Posty: 1
bizon9ek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
no oki tak sobie czytam spoko spoko

Przeczytalem juz wszystkie posty i nadal nie moge wybrac biosu ktory najlepiej uzywac, moze mi ktos doradzic bo szczerze mowiac to w nagrywarkach zbytnio nie siedze Ktorego biosu najlepiej uzywac: nagrywam tylko filmy, muze (w mp3) wiekszosc dvd, czasem jakies drobne rzeczy na cd, plyty ktore uzywam to zazwyczaj jakies tanie esperanza albo hawk x4. Z gory dzinks za Pozdro...
bizon9ek jest offline  
Stary 27.03.2006, 06:53   #53
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez bizon9ek
Przeczytalem juz wszystkie posty i nadal nie moge wybrac biosu ktory najlepiej uzywac, moze mi ktos doradzic bo szczerze mowiac to w nagrywarkach zbytnio nie siedze Ktorego biosu najlepiej uzywac: nagrywam tylko filmy, muze (w mp3) wiekszosc dvd, czasem jakies drobne rzeczy na cd, plyty ktore uzywam to zazwyczaj jakies tanie esperanza albo hawk x4. Z gory dzinks za Pozdro...
ja ci nie polece biosu ale nosniki

verbatim, imation, sony - zawsze lepiej bedzie z trwaloscia danych zapisanych, a w rezultacie bedziesz mial wieksze prawdopowobienstwo ze to w przyszlosci "odczytasz"
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.