Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych

Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych Tematy poświęcone modyfikacjom biosów i nagrywarek



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.07.2006, 00:22   #1
waldus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.07.2006
Posty: 1
waldus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
potrzebna pomoc

Siemka. Mam problem z nagrywarka LG, którą kupiłem jakieś dwa lata temu. Do tej pory nagrywała dobrze, ale ostatnio nawet bufor nie rusza do pracy. Nie wiem czy przeinstalowanie firmware by coś pomogło(nie orientuje sie nawet za bardzo co to jest firmware, wiec to pewnie dlatego). Czy moglibyście mi doradzić jak przeprowadza się zmianę tego typu oprogramowania w nagrywarkach LG? Nie chciałbym kupować nowej nagrywary, a przy okazji mógłbym się czegoś nauczyć, dlatego bede wdzieczny za każda pomoc. Z góry dzięki za rady i za wyrozumiałość dla mojej niewiedzy.
waldus jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.07.2006, 17:06   #2
rork
Guru
 
Avatar użytkownika rork
 
Data rejestracji: 28.07.2002
Lokalizacja: Stargard
Posty: 1,697
rork niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witamy na forum

Jak przez dwa lata by***322;o ok, a teraz juz nie jest, to prawdopodobnie nagrywarka ju***380; nic nie nagra .

U g***243;ry strony jest taki napis "Biosy" kliknij na niego znajd***378; sw***243;j model ***347;ci***261;gnij ostatni jaki wyszed***322; dla swojej nagrywarki. Proces wgrywania najcz***281;***347;ciej polega na uruchomieinu pliku kt***243;ry si***281; ***347;ci***261;gn***261; np. LG1054.exe, wskazaniu nap***281;du kt***243;ry ma mie***263; wgrany nowy bios, i klikni***281;ciu na przycisku z napisem update chwil***281; poczeka***263; na komunikat o zako***324;czeniu operacji, nast***281;pnie nale***380;y uruchomic ponownie komputer i po sprawie.
__________________

rork jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.