Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych

Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych Tematy poświęcone modyfikacjom biosów i nagrywarek



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.05.2010, 12:10   #1
vermacht
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.05.2010
Posty: 4
vermacht w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Problem z flashowaniem nagrywarki

Witam. Nagrywarkę mam LG-GSA 4167B DL10 i niedawno zaczęły się z nią problemy. Konkretnie chodzi o to, iż w nero (jeszcze parę dni temu wypalałem DVD i było ok) przy wypaleniu płytki nie pokazuje mi żadnej prędkości nagrania. Metodę zapisu mam tylko Disc-At-Once i także nie mogę nic z tym zrobić. Mimo tego jak daję, "dalej", żeby wypalało to mi monit wyskakuje iż dany nośnik nie jest zapisywalny. Tak się dzieje z każdą płytą... Chciałem ją sflashować ale się nie da (albo coś robię nie tak). Czy mogę liczyć na jakąś pomoc albo o co może chodzić? Dodam, że stało się to z dnia na dzień O_o
vermacht jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.05.2010, 06:42   #2
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Podepnij nagrywarke do innego komputera (np u kolegi) i sprawdz czy dziala. Jeżeli objawy będą podobne, można sprobowac przeczyscic optyke. Jak to nie pomoze to pora wybrac sie na zakupy.
__________________
Pozdrawiam
Misiek4

Wydaje Ci się, że masz szybki dysk twardy/SSD? Dodaj go do rankingu i sprawdź czy jest najszybszy .
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2011, 20:30   #3
vermacht
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.05.2010
Posty: 4
vermacht w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Przepraszam, że dopiero teraz ale zapomniałem o sprawie. Miałeś rację. Podpiąłem w innym kompie i chodziła normalnie. Jak podpiąłem znowu do siebie już było ok. Nie ma za bardzo informacji dla potomnych ale problem rozwiązany
vermacht jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
problem z konfiguracją nagrywarki Bebok Napędy optyczne DVD 4 03.02.2009 21:34
Problem z odnalazieniem oprogramowania do nagrywarki dvd fir WODZU1972 Napędy optyczne DVD 15 08.06.2008 22:57
Problem z podłączeniem nagrywarki mon1ter Nośniki optyczne 3 06.10.2007 19:32
Teac CD-W552E - problem z buforem nagrywarki leszczu13 Napędy optyczne CD 8 13.02.2004 16:09
Problem z wykrywaniem nagrywarki ROCOH 7200A Ćwikła Napędy optyczne CD 4 05.11.2002 11:33


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.