Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych

Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych Tematy poświęcone modyfikacjom biosów i nagrywarek



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.10.2005, 10:54   #1
adam.czubkowski
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika adam.czubkowski
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Posty: 5
adam.czubkowski w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Problem z Lg drd 8160B

witam forumowiczów. Mam pewną sprawę, chcę zabrać sie do sflashowania mojego DVD (LgDRD 8160B) tylko że nigdy nie robiłem niczego podobnego i z tąd wynika kilka moich pytan
1. czy potrzebuje do tego jakiegoś specjalnego kabla, albo czegoś w tym rodzaju, czy wystarczy podłączenie takie jakie jest w kompie
2. czy wymiana firmware coś by pomogła skoro moje dvd nie czyta DVD+R (aktualna wersja firmware to 1.01)
3. gdzie mogę znaleźć jakiś nowszy bios? dodam że na stronie Lg Poland już szukałem i znalazłem tylko to które już mam wgrane.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. pozdrawiam
adam.czubkowski jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.10.2005, 16:31   #2
adam.czubkowski
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika adam.czubkowski
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Posty: 5
adam.czubkowski w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dobra. powiedzmy że znalazłem moją odpowiedź w inny sposób. Ale pisze bo może ktoś jeszcze znajduje się w sytuacji podobnej do mojej - Sprawa najważniejsza to to, że puki co ponoć nie ma żadnego stabilnego firmware które pozwalałoby na sprawne odtwarzanie płyt dvd r+(chyba że sie mylę... jeśli tak jest to prosze oświećcie mnie).
A druga rzecz to kwestia kabla-okazało się że jednak niepotrzeba nic konkretnego-wystarczy standardowa konfiguracja.
To by było na tyle - w ten sposób stałem się jednocześnie Autorem pytania i odpowiedzi na mojego posta, ...no ale może ktoś inny też będzie ciekaw takich rzeczy.
adam.czubkowski jest offline  
Stary 25.10.2005, 16:50   #3
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Stałeś się autorem odpowiedzi na to pytanie ponieważ padało ono tyle razy i tyle razy była udzielana odpowiedź, że już nie ma chętnych do odpowiadania.

nawet jak ktoś wykończył ten napęd odczytując na nim 3 walizki płyt po trzy razy każdą i wieki temu zauważył, że nie czyta plusów, zaś powyższego posta pewnie nie
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Problem z Lg drd 8160B-8160.jpg  
ed hunter jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.