Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych

Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych Tematy poświęcone modyfikacjom biosów i nagrywarek



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.12.2004, 02:27   #1
domeryk
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Posty: 1
domeryk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem wgrywając bios do LG CED-8080B

Witam mam taki problemik wszedłem na stronke sciągłem biosa do LG CED-8120B a orginalna nagrywarka to LG CED-8080B chciałem przetestować czy wgra tego biosa , i pod Dosem odpaliłem nagrywarka zaczeła mrugać ale dłuszy czas tylko swieciły 2 diody od nagrywania i odtwarzania i zrobiłem reset kompa ale werfikacja sie nie skonczyła wgrywania biosu i po tym nawet bios w komputerze jej nie widzi wisi na sprawdzaniu dopiero jak wypne zasilanie z nagrywaki komputer wykrywa inne akcesoria i zaczyna pracować co zrobić jest jakaś jeszcze możliwość uruchomienia nagrywarki powiecmy że ma czysty bios ??
domeryk jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.01.2005, 21:07   #2
Zetor
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 20.12.2002
Lokalizacja: niedaleko Krotoszyna
Posty: 132
Zetor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Niestety tej nagrywarki nie podkręcisz i dlatego wystąpiły takie objawy jak opisujesz. Da się LG 8083B na LG 8080B, ale nie 8080B na 8120B to się różnia od siebie. Najlepiej kup sobie nową, bo chyba w serwisie ci jej nie zrobią,a jeśli tak to bedzie to kosztowało i to chyba nie mało.
Zetor jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.