Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych

Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych Tematy poświęcone modyfikacjom biosów i nagrywarek



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.01.2006, 15:03   #1
koxi
Gość
 
Posty: n/a
Unhappy Proszę o pomoc! BTC 1016IM po upgrade firmware nie działa!

Witam!
Mam problem - po upgrade firmware'u (z wersji A190 do A091) mojej nagrywarki BTC 1016IM (http://www.btcpolska.pl/2-2-dvd_rw.htm#drw1016im) przestała ona działać... :-( Pobranie upgrade'u przebiegło normalnie, ale instalacja nowego firmware trwała trochę dłużej niż za poprzednimi razami. Po zainstalowaniu mimo zakończenia zielona lampka na przodzie cały czas się świeciła. Zrestartowałem komputer tak, jak nakazano po instalacji, a ta lampka dalej świeci, aż do teraz! Przy włączaniu komputera wyświetla, że nie może znaleźć napędu i że należy nacisnąć ESC, aby zaprzestać i kontynuować! Po całkowitym uruchomieniu w 'Mój Komputer' także nie wyświetla mi się ten napęd, a lampka cały czas się pali i nie można otworzyć "tacki"!
Bardzo proszę o pomoc!
Z ze strony http://www.firmware.fr.st/ pobrałem wcześniejszą wersję firmware, ale by zainstalować muszę wybrać napęd, którego nie ma!
Nie wiem co na to poradzić!
Proszę o pomoc!

A czy jeśli dam to do naprawy, to czy da się to jakoś naprawić i ile to może ok. kosztować?
Z góry dziękuję!
Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniany przez koxi : 26.01.2006 o godz. 16:50
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.02.2006, 15:42   #2
koxi
Gość
 
Posty: n/a
OK! Dzięki za pomoc (:-P)! Nagrywarka działa, ale musiałem dać do naprawy! Na szczęści zrobił mi to po znajomości, ale powiedział, że normalnie ok. 70 zeta by kosztowała naprawa! Piszę to dla tych co będą mieć podobny problem! :-) Pzdr!
 
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.