Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych

Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych Tematy poświęcone modyfikacjom biosów i nagrywarek



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.10.2006, 11:38   #1
Jaruu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.10.2006
Posty: 2
Jaruu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
QSI SBW-241 - nie widzi płyt po flashowaniu

witam, szukalem jakis tematow na moj problem ale nie moglem nic znalezc. w moim laptopie (Fujitsu Siemens c1020) mam combo QSI SBW 241, naped dostalem na jakis czas w zastepstwie innej nagrywarki, jego problem byl taki ze czytal jedynie plytki oryginalne (z czasopism itp), natomiast nie widzial zadnych innych wypalanych na zwyklych nagrywarkach. w necie znalazlem niby najnowszy flash. programik najpierw zrobil backupa, a potem wgral nowe oprogramowanie. jednak po tym naped nie czyta juz zadnej plyty.. mam tego backup'a ale nie wiem jak go wgrac do napedu, programy ktore znajdywalem nie obslugiwaly formatu pliku ktory mam zapisany (FIRMWARE.ORG). moze mi ktos plecic jakis program z ktorego mozna ten badziew uratowac? czekam na propozycje

pozdr
Jaruu jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.10.2006, 12:01   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
1 i 3(uwaga na opis)

QSI/NUtech SBW - Notebook DVD-Combo Firmware
ed hunter jest offline  
Stary 28.10.2006, 13:29   #3
Jaruu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.10.2006
Posty: 2
Jaruu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
z tej strony wlasnie sciagalem flasha to wlasnie jest ten program (na 1 pozycji). wystartowalem kompa pod dosem i sflashowalem naped, jednak potem juz nic mi nie czytal
Jaruu jest offline  
Stary 04.12.2006, 12:08   #4
rezerwista
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.12.2006
Posty: 1
rezerwista w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Qsi Sbw-241

Mam propozycje mam taki napęd po wymianie gwarancyjnej w notebooku Compaq Presario ( nie kręcił plyty)
mogę wystawic na allegro aukcja prywatna decyzja należy już do Ciebie.
Pozdrawiam
rezerwista jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.