Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nagrywanie w Linuksie, Mac OS i innych alternatywnych OS-ach

Nagrywanie w Linuksie, Mac OS i innych alternatywnych OS-ach Forum poświęcone nagrywaniu płyt pod Linuksem i wszelkim problemom z tym związanych.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.08.2007, 14:38   #1
Marek_Dz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.12.2006
Posty: 7
Marek_Dz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
montowanie nagranej płyty z obr.iso

Witam !
Mój problem jest trochę podobny do opisywanych na tym forum,ale jednak nie taki sam.Otóż CD-ROM w 2 kompie(Dell OptiPlex GX1 500+L) to Samsung 40E model SC-140(40x).Przygotowałem sobie parę obrazów iso z różnymi distro linuxa m.in. slack 9,12 k -x -ubuntu,mandriva 10.Nagrywałem obrazy w Nero v.6.6.Na komputerze z nagrywarką DVD(P4) nie ma żądnych problemów.Natomiast na Dell-u z CD-ROM niektóre z tych płytek dziwnie się zachowują.I tak mandriva no problem , natomiast reszta je problem...
Płyta staruje normalnie i dopiero gdy przychodzi do wyboru pakietów(SOURCE MEDIA) zaczyna się problem.Uparcie np. w Slackware wyświetla się komunikat że nie możn a zamontować płyty.To samo jest z KUbuntu z tym że tam jest taki mniej więcej komunikat [np.nr.384][I/O error hdc... 0x170 key 0x03....] i tak do końca.Z Mandrivą żadnych problemów XP z instalacją również.
Bardzo mnie interesują sczegóły(np.stronka z opisem).Nie chodzi już że można to zrobić jakoś inaczej napewno trudniej - tylko chcę dociec prawdy . Moim skromnym zdaniem wina tego problemu leży w kodzie jądra lub bootowania linuxa .
Bardzo proszę o podesłanie linka do strony gdzie takowy problem i ewentualne jego rozwiązanie jest opisane.
Marek_Dz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.