Cytat:
Napisany przez Userro
(Post 968662)
Przeczytałem sporo tematów na tym forum, począwszy od tego gdzie kupić najtaniej konsolę kończąc na postach z zapytaniem o, co się później okazałom, niestworzone iso loadery itd.
Zbliża się czas, kiedy może będę miał jakieś pieniądze na inwestycję w konsolę next genową, więc zwracam się do Was z pytaniem w co warto inwestować?
Z tego co mnie zainteresowało w różnych konsolach to:
* w PS3 - przede wszystkim marka, nie zawiodłem się na dotychczasowych konsolach,
* w Wii - kontrolery, bardzo ciekawe urządzenia,
* w X360 - ciekawe tytuły, jeśli chodzi o gry.
A teraz co mnie interesuje:
* możliwość uruchamiania kopii bezpieczeństwa na poszczególnych konsolach i jak to się ma do ingerencji w elektronikę konsoli?
* rozwój programów typu homebrew (czy może inne?) pod poszczególne konsole,
* możliwości wypalania obrazów płyt z kopiami bezpieczeństwa, czyli jak to się ma do ceny urządzeń do nagrywania (ps3 - blue ray[?]) itd.
* awaryjność tych konsol.
Oczywiście znalazłem informacje w sieci, ale czytając to forum dowiedziałem się dużo więcej w godzinę niż przez cały dzień szukając na innych tego typu board'ach, więc zwracam się do Was z prośbą o poszerzenie mojej wiedzy w tych kwestiach.
|
Ja mam ps3 i jestem zadwolony. Fakt konsola i gry kosztują. Nie korzystam z żadnych przeróbek etc.
Ale na ps3 jest Internet, można prócz grania online przeglądać sobie sieć na ekranie TV, warto dodać, że można sobie ściągać demówki gier z sieci ze sklepu PS3 i testować gry, próbować. Więc kupuje się te gry, które się chce i nie ma potem rozczarowania. Oczywiście jest blu-ray, więc można korzystać z HD w telwizorze.
Gry nie należą do najtańszych, ale gdy się kupi kilka, to można sie nimi wymieniać. Druga sprawa można kupić taniej używane gry w super jakości m.in. na allegro.
Gry jednak wymagają zaagnażowania, mają skompliowaną fabułę i dostarczają niesamowitych wrażeń. Plusem są też polskie wydania gier oraz gry familijne, w które można grać ze znajomymi na imprezach np Buzz, Singstar. Jest niezly ubaw, gdy kilka osób gra równocześnie http://hdtv.com.pl/forum/images/smilies/zeby.GIF
Jedyne co warto dodać, to kupując konsolę warto pamiętać o tym, że trzeba mieć odpowiednio duży TV(najlepiej z full HD), żeby w pełni korzystać z możliwości konsoli. TV musi być minimum 30 cali inaczej nie ma przyjemności z grania, bo nie widać szczegółów z dalszej odległości.
Ja na początku grałem na starym analogowym telewizorze Samsunga 20`` i siedziałem pół metra od TV, żeby wszystko zobaczyć , dopiero potem dokupiłem większy telewizor. Fakt, że nie miałem dużo kasy to kupiłem 37`` Oriona z niewygórowanymi parametrami, ale gry nagle nabrały boskiego charaketru.
|