Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Inne

Inne Tematy, które nie mieszczą się w pozostałych kategoriach.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.06.2022, 13:36   #1
Kozak19896
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.10.2019
Posty: 6
Kozak19896 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie mogę zalogować się do PSN - błędne hasło

Od jakiegoś czasu borykam się z bardzo upierdliwym problemem. Nie mogę zalogować się na swoje konto na PS3 mimo, że jestem pewny, że wpisuję dobry e-mail i hasło. Przez przeglądarkę zmieniam hasło i jak próbuję je wpisać na konsoli to za każdym razem wyświetla mi się komunikat o błędnym identyfikatorze lub haśle. Wcześniej za każdym razem musiałem zmieniać hasło jak chciałem się zalogować mimo, że znałem poprawne, a teraz już kompletnie nie mogę. Korzystam z Hen i mam nieaktualne OFW, o ile ma to jakieś znaczenie, może trzeba wyczyścić jakieś dane w konsoli, nie mam pojęcia.
Kozak19896 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.06.2022, 13:41   #2
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kozak19896 Podgląd Wiadomości
Od jakiegoś czasu borykam się z bardzo upierdliwym problemem. Nie mogę zalogować się na swoje konto na PS3 mimo, że jestem pewny, że wpisuję dobry e-mail i hasło. Przez przeglądarkę zmieniam hasło i jak próbuję je wpisać na konsoli to za każdym razem wyświetla mi się komunikat o błędnym identyfikatorze lub haśle. Wcześniej za każdym razem musiałem zmieniać hasło jak chciałem się zalogować mimo, że znałem poprawne, a teraz już kompletnie nie mogę. Korzystam z Hen i mam nieaktualne OFW, o ile ma to jakieś znaczenie, może trzeba wyczyścić jakieś dane w konsoli, nie mam pojęcia.
https://forum.psnprofiles.com/topic/...n-the-website/
Powinno pomóc.
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.06.2022, 20:34   #3
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Od czasu kiedy wyszedł firmware 4.89 dla PS3 musisz utworzyć\wygenerować hasło dla konsoli:
https://www.playstation.com/pl-pl/su...etup-password/.

To nie jest to samo co login do psn poprzez przeglądarkę.
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2022, 10:07   #4
Kozak19896
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.10.2019
Posty: 6
Kozak19896 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez loki7777 Podgląd Wiadomości
Powinno pomóc.
Widziałem to, ale chciałem tego uniknąć, bo trzeba tam podać nr telefonu, a przez aplikację uwierzytelniającą to przez PS APP?

@Jolek a odnośnie tego sposobu to też tak próbowałem kilka razy i mi się udawało, ale jest to dosyć uciążliwe. Nawet jak zapamiętasz hasło to po którymś zalogowaniu "znika" i trzeba z powrotem na nowo je wpisywać. Czyli nawet jakbym chciał tak się logować to nie mogę już ustawić swojego, normalnego hasła na konsoli i tak się logować? Za każdym razem muszę korzystać z przeglądarki i tam generować hasło? I co dziwne nie aktualizowałem konsoli do 4.89, a i tak mnie to obowiązuje?
Kozak19896 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2022, 10:42   #5
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Weź mi coś wytłumacz bo czegoś tu nie rozumiem...

Przecież nie ma możliwości aby zalogować się do PSN na PS3 nie mając najnowszego firmware (oprogramowania układowego).
Jeżeli twoja konsola ma oficjalne oprogramowanie.
Sprawdź jakie masz FW (oprogramowanie):
Ustawienia -> Ustawienia systemu -> Informacje o systemie

No chyba, że masz CFW lub HEN to wtedy możesz używasz tzw spoof e.g. za pomocą SEN Enabler.

U mnie hasło do konsoli PS3 na razie nie "znikło"...
Generowanie (powinno być jednorazowe) tego upierdliwego hasła na razie dotyczy tylko PS3 i PSVity.
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2022, 10:52   #6
Kozak19896
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.10.2019
Posty: 6
Kozak19896 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam HEN najnowszy, tak jak pisałem, ale nie używam żadnych dodatkowych SEN Enabler czy coś takiego. System nie wymusza aktualizacji do najnowszego OFW. Dla pewności jak będę w domu to sprawdzę jakie mam OFW, ale raczej bym pamiętał jakbym zaktualizował. Tak swoją drogą mógłbym teraz zaktualizować konsolę do 4.89 i normalnie korzystać z HEN jak do tej pory? Czy zaktualizowanie do najnowszej wersji "przykryje" HEN i będę musiał znowu go wgrywać?
Kozak19896 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2022, 17:53   #7
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Masz rację moje niedopatrzenie, napisałeś o HEN w pierwszym poście.
Nie napisałeś tylko jaką masz wersje. Najnowsza nic mi nie mówi.
Czy masz może 3.1.1?

Jak zaktualizujesz FW będziesz musiał znów wgrać HEN.

Ogólnie to mam nadzieję że mając HEN korzystasz z zapasowego konta PSN?
Bo mając HEN i niższe FW zawsze jest jakieś tam (minimalnie) ryzyko bana z PSN...
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2022, 22:55   #8
Kozak19896
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.10.2019
Posty: 6
Kozak19896 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam OFW 4.84 i Hen ten co wymieniłeś. Ogólnie te generowane hasło działało mi na kilka razy jako zapamiętane i automatyczne logowanie, ale dzisiaj nagle przestało. Kolejne generowane hasła weszły dopiero za 4 razem mimo, że wpisywałem poprawnie. Strasznie Sony to zagmatwało z tym logowaniem i ewidentnie nie działało to tak jak powinno. Nie wiem, czemu akurat teraz, kiedy króluje PS5 nagle zmienili sposób logowania na poczciwej trójce.

Co do Hen to najpierw je włączam na drugim koncie użytkownika na PS3, a jak już jest włączone to przełączam na "swoje konto" i loguję się, jak mi się uda, do PSN. Nie wiem czy to mnie przed banem chroni.
Kozak19896 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
błędne, hasło, mogę, nie, psn, się, zalogować

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.