Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Inne

Inne Tematy, które nie mieszczą się w pozostałych kategoriach.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.08.2018, 18:04   #16
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez MajsterPopsuj Podgląd Wiadomości
Z portami jest ten problem, że zajmują kupę miejsca. Dziś na płytce cartridge'a do NES można zmieścić telefon... I ja np. chciałbym konsolę Nintendo z e-sklepem, z grami na NES/SNES/GB/GBC/GBA - byle by tylko Nintendo w ogóle starało się pozyskiwać licencje i nie windowało absurdalnie cen (słyszałem że SMB z NESa kosztował 10zł na VC... + oczywiście bez blokad regionalnych i gry przypisane do konta, a nie konsoli...). Sądzę, że zakasowałoby to te wszystkie retrony5 i inne tego typu wynalazki.

Swego czasu kupowałem gry na PSX na PSS. Ale co mi po kilkunastu tytułach jak większości nie ma w Europejskim PSS, jak i wielu gier w ogóle nie ma w tym sklepie. Ceny były ok bo ~9zł za grę jedno płytową, 18 za dwu itd. (absurdalny, chamski przelicznik tak BTW). Na dodatek w te tytuły mogę zagrać na PS3 i PSV, ale już na PSP nie bo odcięli ją od sklepu. Więc pewnego dnia zabiją także PS3 i PSV (póki co tylko chyba P+).

Pomijając problemy regionalizacji, mnie np. brakuje:
  • Asterix: The Gallic War
  • Breath of Fire III
  • Bugs Bunny: Lost in Time
  • Duke Nukem 3D: Total Meltdown
  • Exhumed (Power Slave)
  • Gran Turismo
  • Gran Turismo 2
  • Heart of Darkness
  • Lunar: Silver Star Story Compelete
  • Lunar 2: Eternal Blue Complete
  • Medievil 2
  • Mega Man X6
  • Need For Speed III: Hot Pursuit
  • Sheep, Dog 'n'€™ Wolf
  • Soul Blade
  • Star Ocean: The Second Story
  • Tales of Destiny
  • Tales of Eternia (Tales of Destiny 2)
  • Tenchu: Stealth Assassins (Shinobi Gaisen/Hyakusen)
  • Tenchu 2: Birth of The Assassins
  • Valkyrie Profile
  • Vigilante 8
  • Wipeout 2097
  • Wipeout 3: Special Edition
W takim układzie piractwo jest niepomiernie bardziej atrakcyjne bo ani mi nikt nie odetnie dostępu do kupionych treści, ani nie mam żadnych ograniczeń co do platformy. Każdą grę i jej save'y mogę użyć na czym tylko zechcę.
Testowałeś ten emulator z:
- LittleBigPlanet
- Rechet & Clank

Jak tak - to grywalne są te tytuły - czy nadal kaszana?
Czy radzi sobie z oryginalnymi płytkami od PS, czy trzeba kombinować z iso?
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.08.2018, 19:32   #17
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@mgit
Ten czyli który? Emulator PS3 na PC, zwany RPCS3? Nie testowałem, bo mam bieda sprzęt. Ale podejrzewam, że jeszcze będziesz musiał poczekać kilka lat na idealną emulację tych gier.

Poza tym nie ma takiej gry na PS3 jak "Ratchet & Clank". Są:
  • "Ratchet & Clank: Tools of Destruction"
  • "Ratchet & Clank: Quest for Booty" (samodzielne DLC do ToD)
  • "Ratchet & Clank: A Crack in Time"
  • "Ratchet & Clank: Into The Nexus"
  • + dwie kanapowe popierdółki Ratchetowe
  • + remastery czterech Ratchetów z PS2
@damian1994
I co w związku z tym? Fakty są takie, że PSP nie ma dostępu do PSS ani w ogóle do SEN. PS3 i PSV niedługo też czeka ten los. A zamiast łączyć konsolę z inną konsolą i robić głupie kombinacje wystarczy ściągnąć na PC paczkę PKG z serwerów Sony z grą na PSX i po wypakowaniu przenieść na PSP pliki EBOOT.PBP, DOCUMENT.DAT i KEYS.BIN (ten trzeba wygenerować) do "ms0:/PSP/GAME/<nazwa jakakolwiek>/". W czasach kiedy PS3 nie była złamana, próbowałem tej karkołomnej sztuki i PS3 za cholerę nie chciała mojej(brata) PSP rozpoznać. Także tego...
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.08.2018, 19:47   #18
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez MajsterPopsuj Podgląd Wiadomości
@mgit
Ten czyli który? Emulator PS3 na PC, zwany RPCS3? Nie testowałem, bo mam bieda sprzęt. Ale podejrzewam, że jeszcze będziesz musiał poczekać kilka lat na idealną emulację tych gier.

Poza tym nie ma takiej gry na PS3 jak "Ratchet & Clank". Są:
  • "Ratchet & Clank: Tools of Destruction"
  • "Ratchet & Clank: Quest for Booty" (samodzielne DLC do ToD)
  • "Ratchet & Clank: A Crack in Time"
  • "Ratchet & Clank: Into The Nexus"
  • + dwie kanapowe popierdółki Ratchetowe
  • + remastery czterech Ratchetów z PS2
@damian1994
I co w związku z tym? Fakty są takie, że PSP nie ma dostępu do PSS ani w ogóle do SEN. PS3 i PSV niedługo też czeka ten los. A zamiast łączyć konsolę z inną konsolą i robić głupie kombinacje wystarczy ściągnąć na PC paczkę PKG z serwerów Sony z grą na PSX i po wypakowaniu przenieść na PSP pliki EBOOT.PBP, DOCUMENT.DAT i KEYS.BIN (ten trzeba wygenerować) do "ms0:/PSP/GAME/<nazwa jakakolwiek>/". W czasach kiedy PS3 nie była złamana, próbowałem tej karkołomnej sztuki i PS3 za cholerę nie chciała mojej(brata) PSP rozpoznać. Także tego...
Zapytałem z ciekawości - na grupach na fejsie ciągle piszą o tym emulatorze - więc mnie temat zaciekawił - jak to działa, i czy tak grywalne jak emulator PSX1...

Co do Recheta... wiem, że tego jest sporo... mam chyba ze 4 oryginały na PS3
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nero brak Burning ROM -=Kostek=- Napędy optyczne DVD 7 04.11.2004 08:57
CD ROM + NAgrywara PROBLEM !!!! Piciu24 Napędy optyczne CD 2 13.01.2004 15:12
Jaki DVD ROM ? DvHass Napędy optyczne DVD 3 28.07.2003 12:14
cdr teac + cd rom LG = problem -> pomocy ! idaho Napędy optyczne CD 5 10.07.2001 08:51


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.