Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Inne (https://forum.cdrinfo.pl/f36/)
-   -   PS3 - kiedy premiera???? (https://forum.cdrinfo.pl/f36/ps3-kiedy-premiera-68044/)

chris996 17.10.2006 13:00

PS3 - kiedy premiera????
 
Kiedy konsola PS3 ma trafić do sprzedaży i co z premierą nowej konsoli??????
W sieci jak narazie jest więcej domysłów i spekulacji niż potwierdzonych informacji kiedy ma się ukazać.
I czy wiadomo wkońcu jak ona ma wyglądać. Czy są w sieci oficjalne zdjęcia konsoli??

M@X 17.10.2006 13:15

Zdjec OFICJALNYCH (sygnowanych przez Sony) nie ma, niemniej tyle juz jest zdjec konkretnego "pudla" ze mozna chyba uznac i z tak bedzie wygladal finalny produkt (wpisz PS3 w google).

Premiera... Coz, Sony zmartwilo wszystkich oczekujacych przekladajac europejska premiere konsoli na marzec 2007, twierdzac iz podyktowane jest to rozbieznoscia kulturowa pomiedzy poszczegolnymi krajami w Europie i koniecznoscia przygotowania zunifikowanej kampanii marketingowej ktora trafi do wszystkich (Po co? Czy ktos jeszcze nie slyszal o potedze PlayStation?). Tak czy owak - zawsze bylismy na koncu, wiec przyzwyczaj sie do czekania. Na pocieszenie powiem Ci, ze USA dostanie tylko 400 000 sztuk konsoli, a Japonia (uwaga, uwaga)... 100 000! To jest smiech na sali, przeciez partia w Japonii rozejdzie sie w niecala godzine po rzuceniu do sklepow...

chris996 18.10.2006 11:56

Co do premiery w Europie to też czytałem o tym (news na cdrinfo) , że ma ma się ukazać w marcu 2007. Ale kiedy ma być w USA?? Podobno już w tym roku trafi do sklepów.

M@X 18.10.2006 13:02

USA bodajze 17 listopad, ale ja balbym sie kupowac konsole zza oceanu. Nie wiadomo jakie mechanizmy antypirackie czekaja na nas ,zwyklych zjadaczy chleba, na tle regionalnym.

Desden 18.10.2006 17:54

...ale z drugiej strony 1 partie tych konsol mog***261; byc wadliwe co pojda na ryngi NTSC wi***281;c analogicznie europa powinna dostac sprawne nie zabugowane modele je***347;li czas na to pozwoli jak juz sie nie produkuj***261; ;/
W takim zalozeniu europa moze wyjsc na tym dobrze pytanie czy na domiar zlego dostaniemy bonusa za te czekanie?

M@X 18.10.2006 23:08

Cytat:

Napisany przez Desden
analogicznie europa powinna dostac sprawne nie zabugowane modele

Tak, z poprawionym, niezabugowanym BIOSEM w wersji 1.1 na ktorym nie bedize sie dalo odpalac backupow (jak nas nauczylo PSP ;-)).

REi 19.10.2006 07:44

Kazdy wie ze do europy nie dojdzie bo nie maja tyle konsol - wrzucaja 1/4 planowanej ilosci na rynek i szczesliwi - ja planuje kupic PS3 ale najwczesniej 3m-ce po premierze europejskiej (patrza na to co dzialo sie z ps2 po premierze nie oplaca sie kupowac wczesniej). Slyszac jednak co sie sony ostatnio przytrafia mam nadzieje ze nie zbankrutuje do tego czasu.

demek 19.10.2006 09:24

w .eu przesuneli na maj premiere... :)

Berion 19.10.2006 10:07

Cytat:

Napisany przez M@X
Tak, z poprawionym, niezabugowanym BIOSEM w wersji 1.1 na ktorym nie bedize sie dalo odpalac backupow (jak nas nauczylo PSP ;-)).

PSP do zdaje się 2.70 można downgrade'ować na 1.5 (na tym odpalisz wszystko). Nowe gry zaś odpala się z devhooka. Choć ja bym wolał modchip.

M@X 19.10.2006 10:10

Moze jakies argumenty, linki?

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28245

http://www.frazpc.pl/b/165982

demek 19.10.2006 10:16

na xs newsa widzialem, wroce od babki to rzuce linkiem bo wlasnie wychodze

chris996 20.10.2006 19:55

Cytat:

Napisany przez REi
ja planuje kupic PS3 ale najwczesniej 3m-ce po premierze europejskiej (patrza na to co dzialo sie z ps2 po premierze nie oplaca sie kupowac wczesniej).

Przy zakupie PS3 ważnym czynnikiem będzie możliwość odpalenia kopi zapasowych gier. Więc ja poczekam na działające modchipy i wtedy zakupię konsolę + modchip.

M@X 20.10.2006 20:00

Bylbym ostrozny. Spojrz czego nas nauczylo PSP - im pozniej kupiles paltforme, tym trudniej bylo odpalic na niej backupy. Obym byl zlym prorokiem, ale trudnosc iw uruchamianiu gier znacznie wplynely na sprzedaz oryginalnych gier na PSP w krajach slabiej rozwinietych. Sztab ludzi od marketingu Sony z pewnoscia to zauwazyl i nie zdziwilbym sie gdyby z generacji na generacje poprawiali zabezpieczenia :-).

W skrocie - bierz spiwor i do Londynu koczowac po konsole w marcu :-).

chris996 27.10.2006 16:05

Cytat:

Napisany przez M@X (Post 695447)
Bylbym ostrozny. Spojrz czego nas nauczylo PSP - im pozniej kupiles paltforme, tym trudniej bylo odpalic na niej backupy. Sony z pewnoscia to zauwazyl i nie zdziwilbym sie gdyby z generacji na generacje poprawiali zabezpieczenia :-).

Z PSP to się zgodzę, tutaj Sony cały czas wydaje nowszy firmware, którego jeszcze nie złamano. Ale w konsoli PS2 nie wgrywamy żadnego firmwaru, a modchipy, które powstały działają z każdą wersją, więc dla PS3 też będą modchipy.

M@X 27.10.2006 16:45

Skad wiesz? Nikt jeszcze PS3 w lapie nie trzymal... Pomysl, co zrobi Sony chcac sprzedac jak najwiecej oryginalnych gier? Metoda klasyczna nie zdala egzaminu bo zawsze wychodzily coraz lepsze chipy. Metoda BIOSowa zdala egzamin i sprzedaz gier na PSP jest duzo wyzsza niz na PS2, zwlaszcza w krajach mniej rozwinietych. BIOS PSP byl dla kieszonsolek mniej wiecej tym czym StarForce dla PC. Dalo sie uruchomic, ale bylo z tym tyle kombinacji ze wielu ludzi dla swietego spokoju po prostu wolalo zaplacic. Nie zdziwilbym sie gdyby Sony poszlo ta wlasnie droga.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.