Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Inne (https://forum.cdrinfo.pl/f36/)
-   -   Zakup PS Vita - sensowny wybor ? (https://forum.cdrinfo.pl/f36/zakup-ps-vita-sensowny-wybor-92761/)

misiozol 01.10.2013 09:25

Zakup PS Vita - sensowny wybor ?
 
Tak jak w temacie wacham sie nad zakupem vity mam za 120euro wersje 3G i tak sie zastanawiam jakos nie widze przyszlosci w vicie bo zalezy ma na emulacji i homebrew wiem jest VHBL ale czekac jak laskawie trafi sie jakas exploit/gra :/ gorzej jak sie nie trafi , ale z 2 strony sa fajne gierki jak rayman legends no i docholery to jest vita no nie ;) sam nie wiem co myslec .

szczuru 01.10.2013 10:10

Właśnie módl się żeby mieć w co grać ;) Bo po za Raymanem jest może z 10 tytułów wartych obadania. Reszta to crap albo... nie ma w ogóle gier :P I fakt wydania Ps4 nie zmieni tego zbytnio bo w sumie Vita będzie wtedy tylko jako "zdalny odbiornik" gier na PS4 :P

misiozol 01.10.2013 11:22

A jak to wyglada z vita i ps3 , tam sie cos synchronizuje czy cos takiego byl tam jakis exploit czy mnie pamiec juz myli ?

Berion 01.10.2013 12:40

Każdy z obecnych exploitów na Vita wymaga jakiejś gry, która jest szybko po tym usuwana ze sklepu/patchowana, a sam fw także. Każdy z nich jednak pozwala na odpalanie aplikacji na PSP (HENówki). IMHO strata czasu, to już lepiej PSP kupić - i taniej i więcej możliwości.

A jeśli chodzi o gry to porządnych exclusive'ów w zasadzie brak, tak teraz jak i w zapowiedziach. To martwa konsola.

szczuru 01.10.2013 14:02

Ja na chwilę obecną nie brałbym Vity nawet gdyby była w pełni "złamana" (chyba, że konsole dostajesz za darmo ;] ) - bo i po co skoro nadal mimo wszystko nie miałbym w co grać? Może bym się zastanawiał nad Vitą TV gdyby obsługiwała w jakiś sposób gry z dotykiem - brak supportu tego ficzera eliminuje połowę biblioteki gier tego systemu... czyli jakieś 10 gier :szczerb: ;)

misiozol 01.10.2013 18:29

Jak by byla rozpracowana to czemu nie chociaz by ze wzgledu na ekran oled , no fakt liczba gier z zanaczeniem na CIEKAWYCH mozna zamknac na palcach obu rak :sciana:

Berion 01.10.2013 18:44

Nowe PSV będą mieć już LCD.

misiozol 01.10.2013 20:24

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1262208)
Nowe PSV będą mieć już LCD.


Szkoda ach te ich ciecia kosztow , dlatego jesli juz bym sie skusil na ta wersje a nie te nowe slim ;)

loki7777 01.10.2013 20:47

Ja mam praktycznie od poczatku vite i jestem bardzo zadowolony. Boli sprawa z "emulacja" psp ale w co grac mam - gravity rush - jesli ktos uwaza ze to kiszka i nie ma w co grac to chyba psv na oczy nie widzial.
Moze duzej ilosci gier na nia nie ma ale ogolnie jest ok - teraz mecze Killzone Mercenary i jest ok - a graficznie nawet lepiej.
Drogie sa jedynie karty pamieci no i gry najtansze tez nie sa - ale jako, ze jestes tez w ie to mozesz spokojnie zamawiac z amazone.co.uk albo brac z asdy/tesco.uk i wysylac za pomoca parcel motelu do siebie do miasta(koszt ***8364;3,5 za paczke).

misiozol 05.10.2013 19:47

No i kupilem w cenie 125e dostalem vite wersje 3G , 2 gry litle big planet i fifa13 ,karte pamieci 4gb , w/g mnie calkiem dobry deal , no i wam powiem ze nawet fajna zabawka widac ten postep technologiczny wersja PCH-1103 data code 1D . Ekran OLED jest na prawde dobry ta jasnosc i rozdzielczosc , no i cos ta ankieta kuleje 2/2 glosy :P

Berion 06.10.2013 20:48

Za dwa tygodnie Ci się skończą gry. ;D

misiozol 06.10.2013 20:56

Puki co dzieciak sie bawi i ma ubaw z dotykowego wyswitlacza i litle big planet, a tytuly no coz konsole kupilem z mysla ze kieds ja w koncu rozpracuja kiedykolwiek to bedzie . No i wszedlem na PS plus i musze ci powiedziec ze nie ma tragedi za 15 euro na 3 miechy za darmo dostajesz dobre tytuly .

ethar 22.03.2014 23:22

Ja bym inwestował w DS /3DS albo PSP :)

misiozol 27.10.2014 09:53

No i mamy natywny hack na vite ciekawe czy cos z tego ulepia , jako ze nie jestem developerem i dla mnie nic nie znaczy , ciekawe czy im cos z tego wyjdzie zapowiada sie ciekawie .

ethar 27.10.2014 09:55

I tak sony porzuciło Vite, znaczy coś tam wychodzi, ale gry w które ograłbym na Vicie jestem policzyć na palcach jednej ręki.

@Misiozol: Jakieś źródło?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.