Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Inne (https://forum.cdrinfo.pl/f36/)
-   -   Zakupiłem gre na allegro okazała sie cyfrowa i zonk!! (https://forum.cdrinfo.pl/f36/zakupilem-gre-allegro-okazala-sie-cyfrowa-zonk-95472/)

habinka 15.03.2016 00:00

Zakupiłem gre na allegro okazała sie cyfrowa i zonk!!
 
Witajcie ostatnio naszła mnie ochota na cos taniego z allegro do 10 zł znalazłem Hardware Rivals myśle sobie 10 zł nie duzo zakupię wiadomym było ze dostane martwy slot ale akurat to mnie nie interesowało w koncu tylko 10 zł , jakie było moje zdziwienie gdy dostałęm dane do konta , na ktorym mał tego była w/w gra ale tez inne do tego uwaga!!! w pełni działajaca karta kredytowa !!! a skad wiem ze działajaca ? poprostu az mnie zatkało gdy tak z ciekawosci dodałem fundusze do konta O_O i przeszły :O jest to konto jakiego czecha , napisałem emaila na adres podany przy rejestracji i moze odpisze , po prostu to co sie wyprawia teraz z tymi kartami to przegiecie , miał ktos cos takiego?

misiozol 15.03.2016 10:18

Karta pewnie na doladowanie jednorazowka ;)

Berion 15.03.2016 10:45

Nie z kartami tylko z mózgami ich właścicieli. ;)

M@X 15.03.2016 10:55

Biedron ma racje. Ja nie mam problemu z podaniem danych karty kredytowej w ustawieniach konta, ale udostepniac je kompletnie obcym ludziom to glupota niesamowita...

ethar 15.03.2016 12:01

Niestety są takie "mózgi" - kiedyś musiałem opieprzyć znajomego bo chciał wysłać skan dowodu bez zasłoniętych danych typu nr dowodu / PESEL etc.

Bo dostał maila od kogoś, że ma podać jakieś swoje dane (już nie pamiętam w jakim celu). To stwierdził, że będzie "cwaniaczkiem" i szybciej zrobi skan dowodu niż wprowadzi wymagane dane do komputera...

Ludzie też się chwalą zdjęciami swoich nowych kart kredytowych... w ogóle czy tylko ja mam wrażenie, że żyjemy w czasach ekshibicjonizmu publicznego?

misiozol 15.03.2016 12:11

No i co z tego ze podal jak chcecie podam publicznie dane jednorazowej karty kredytowej i co z tego , moge ja zarejestrowac na swietego mikolaja albo kroliczka wielkanocnego lol2 . Nie wiem czy w tym dzikim kraju zwanym polska jest cos takiego ale na zachodzie sa takie karty kredytowe na doladowanie , doladowujesz je w sklepie jak telefon prepay albo inny dowolny sposob :P

ed hunter 15.03.2016 15:36

Wyobraź sobie, że w dzikim kraju można mieć taką kartę do konta np., mało tego, możesz mieć nawet zamiast karty naklejkę, albo telefonem płacić! Prąd i wodę też mamy, a nawet internet! :rotfl:

misiozol 15.03.2016 16:05

No to ja sie ciesze ze dotarla tam cywilizacja lol2 , bardziej mnie ciekawi skad u autora takie zaskoczenioa skoro sa jedrorazowe karty platnicze i mozna ja zarejestrowac na misia uszatka nawet ;)

Berion 15.03.2016 16:42

Skąd w ogóle założenie, że jest "jednorazowa". A nawet jeśli to i tak z zamiarem jej doładowywania na gry, które ktoś postronny przez dostęp może trafić na moment załadowania środków i kupi sobie inną grę na koszt właściciela...

misiozol 15.03.2016 18:31

a skad zalozenie ze nie jest :P , zauwaz ze w dobie kart kredytowych na doladowanie zapewne karta powiazana jest z kontem dla sztuki ;)

Zebir 15.03.2016 21:15

To kradzione konto jak i większość z portali aukcyjnych.. nosz ile razy ja mam powtarzać, żeby nie wspierać tych oszustów z allegro? Jak już się chce grać za darmolca to lepiej ściągnąć grę z torrenta.

Trilu 15.03.2016 21:29

Pierdu,pierdu :P

Jarson 15.03.2016 21:38

Cytat:

Napisany przez Zebir (Post 1355293)
To kradzione konto jak i większość z portali aukcyjnych.. nosz ile razy ja mam powtarzać, żeby nie wspierać tych oszustów z allegro? Jak już się chce grać za darmolca to lepiej ściągnąć grę z torrenta.

Zdecydowanie. Jak nielegalne kopiowanie jest złe, ale w jakiś sposób dyskusyjne, czy jest to kradzież czy tylko nieuprawnione wykorzystanie itp, to sprzedawanie cudzych kont to zwykłe, bezczelne złodziejstwo.

Jeśli na piractwo patrzy się zwykle trochę przez palce, bo daną treść można skopiować dowolną liczbę razy i oryginalny właściciel nadal będzie posiadał u siebie swoją kopię, tak dziś już można ukraść dane trwale - kradnąc dostęp do konta.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.