Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Inne

Inne Tematy, które nie mieszczą się w pozostałych kategoriach.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.03.2019, 20:19   #31
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
W sumie tak, taki zasilacz kosztuje od 30 do 50 zł + przesyłka.
Nie mogę tylko przełknąć tylko tego walenia w ch...

Albo ja już po prostu zaczynam mieć problemy za zrozumieniem co tam zostało napisane.

Jednak spróbuje.

BTW: Aha allegro umywa ręce, do transakcji doszło poza serwisem...
Cytat:
Zgłoszenie sprawy na policję będzie najlepszym rozwiązaniem - pozwoli to wyjaśnić całą sytuację. Jeżeli uzna ona, że niezbędne będą także dane, jakie znalazły się na naszej stronie, będzie mogli na ich wniosek je udostępnić.
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.03.2019, 20:21   #32
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,674
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Jak qurwa 30 do 50zl plus wysylka do ch.ja przeciez masz nowy z alichinczyka w linku odemnie za 27zl z darmowa wyslka
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2019, 20:26   #33
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Jak qurwa 30+50zl do ch.ja przeciez masz nowy z alichinczyka w linku odemnie za 27zl z darmowa wyslka
Nie dobijaj mnie, "klinkło" mi.
Nie wiem tylko po co zadawałem te pytania...
Szkoda, że wtedy coś mnie nie tchnęło.
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:

Ostatnio zmieniany przez Jolek : 15.03.2019 o godz. 20:40
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2019, 21:34   #34
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,674
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Ale tam nie dramatazuj , ja obstawiam ze ci dupa z tego wyjdzie ale walcz mlody jestes , w koncu dojrzejesz dlaczego to badziwie sie zwie aledrogo i na czym polega zakup od pewniaka za wiecej i odbior osobisty , tam mozna robic zakupki ale tylko nowe rzeczy
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2019, 05:11   #35
ps3ask
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 13.01.2019
Posty: 48
ps3ask zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Ale tam nie dramatazuj , ja obstawiam ze ci dupa z tego wyjdzie ale walcz mlody jestes , w koncu dojrzejesz dlaczego to badziwie sie zwie aledrogo i na czym polega zakup od pewniaka za wiecej i odbior osobisty , tam mozna robic zakupki ale tylko nowe rzeczy
Moim zdaniem uzytkownikowi JOLEK nie chodzi o to ze stracil kilkadziesiąt zlotych, to można spokojnie przezyc ale o to ze zostal w perfidny sposob oszukany. Skonczy sie tym ze machnie reka i więcej nie kupi poza allegro, ja osobiscie mam w nosie to ze ktos pokrywa prowizje - ja place tyle ile towar wart i więcej nie dam. Generalnie nie rozumiem czemu misiozol najezdzasz tak na allegro, skoro transakcja odbyla sie po za ich serwisem. Dwukrornie zalozylem spor na allegro - dyskusje ze sprzedajacym, nie odpowiedzial 3 dni na dyskusje i allegro sie wlaczylo do dyskusji i od razu byl telefon od sprzedajacego ze przeprasza i dosla część ktora jesr niesprawna, nie pamietam czy przypadkiem wczesniej jeszcze z allegro nie dzwonili do mnie. Drugi spór dotyczyl aukcji gdzie wplacilem kase a porem sprzedający chcial od allegro zwrot prowizji ze niby odstalilem od umowy. Założyłem dyskusje ze sprzedawca mija sie z prawda i ze wplacilem kase i czekam na towar. Odpisal następnego dnia a kolejnego towar byl u mnie. Generalnie na tych przykładach widac ze program ochrony kupujacych duzo daje a mozliwosc zalozenia dyskusji pomaga, bo allegro moze sie wlaczyc o pewnie blokuja konta gdy ktoś oszukuje.

Takze misiozol nim bedziesz najezdzal na allegro to zrozim ze ta sytuacja niewiele z allegro nie miala wspolnego - odbyla sie poza allegro. Kupujacy powinien jednak zglosic to ze ten użytkownik proponuje sprzedaz poza allegro. Zrobiłbym to dla wlasnej satysfakcji.
ps3ask jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2019, 08:14   #36
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez ps3ask Podgląd Wiadomości
Moim zdaniem uzytkownikowi JOLEK nie chodzi o to ze stracil kilkadziesiąt zlotych, to można spokojnie przezyc ale o to ze zostal w perfidny sposob oszukany. Skonczy sie tym ze machnie reka i więcej nie kupi poza allegro, ja osobiscie mam w nosie to ze ktos pokrywa prowizje - ja place tyle ile towar wart i więcej nie dam.
Do tej pory jestem tylko ciekaw, co zawiodło.
Chciał sprzedać tylko to co na zdjęciach.
aczkolwiek spytałem dwa razy o ten nieszczęsny zasilacz,
po jest to pytanie do sprzedającego.
Zaczął pisać o przewodzie zasilającym, który można bezproblemowo odłączyć od zasilacza.

Cytat:
Napisany przez ps3ask Podgląd Wiadomości
Kupujacy powinien jednak zglosic to ze ten użytkownik proponuje sprzedaz poza allegro. Zrobiłbym to dla wlasnej satysfakcji.
Ja już to zrobiłem, ale uzyskałem taką odpowiedź:
Cytat:
Ponieważ zakup został dokonany poza Allegro, niestety nie mamy możliwości podejmowania wobec Sprzedającego żadnych kroków wyjaśniających.

W tym wypadku najlepszym wyjściem będzie zgłoszenie sprawy do sądu. Dzięki temu będzie mógł Pan wyegzekwować od Sprzedającego swoje prawa.
Cytat:
Nie możemy jednak wyciągać konsekwencji względem Sprzedającego, jeżeli do transakcji doszło poza naszym serwisem.

Zgłoszenie sprawy na policję będzie najlepszym rozwiązaniem - pozwoli to wyjaśnić całą sytuację. Jeżeli uzna ona, że niezbędne będą także dane, jakie znalazły się na naszej stronie, będzie mogli na ich wniosek je udostępnić.
Czyli nawet nie obchodzi ich otrzymanie propozycji sprzedaży poza Allegro.

To, że nie chcą ingerować w przebieg transakcji to zrozumiałem i się nie dziwie.
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2019, 08:35   #37
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Pocieszę Cię że to jeszcze nie koszt. Poza tym sprzęt mógł być uwalony, więc na prawdę nie jest jeszcze tak tragicznie, tym bardziej że się nastawiłeś na grzebanie w bebechach konsoli. Ja nie wiem co Ci to da, ale mogłeś zapytać tutaj, odstąpił bym w dobrej cenie oryginalny Network Adaptor bo mam kilka. A "FATkę" uważam osobiście za lepsze rozwiązanie... choć może to moje subiektywne odczucie
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2019, 09:16   #38
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Poza tym sprzęt mógł być uwalony, więc na prawdę nie jest jeszcze tak tragicznie, tym bardziej że się nastawiłeś na grzebanie w bebechach konsoli.
Podłączyłem dzisiaj sprzęt aby go przynajmniej przetestować.
Działa.
Jednakże data jest "wyzerowana".
Tzn jak odłączę zasilanie i ponownie podłącze to się zeruje, czyli bateryjka CR2032 do wymiany.

Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Ja nie wiem co Ci to da, ale mogłeś zapytać tutaj, odstąpił bym w dobrej cenie oryginalny Network Adaptor bo mam kilka. A "FATkę" uważam osobiście za lepsze rozwiązanie... choć może to moje subiektywne odczucie
Ja już mam org NA i SCPH-50004.
Miałem zamiar dolutować tasiemkę:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/to...0.html#6061473.
Dodatkowo mam takie coś (tylko że srebrny):



Joytech PS2 8" LCD Screen for PSTwo.

Chciałem wycisnąć coś jeszcze z PS2, zanim porzucę tamtą mocno wysłużoną generacje.
Ostatnio to nawet zrobiliśmy podczas wyjazdu\delegacji\podróży służbowej turniej w Fight Night 3.
Dawno tak dobrze się nie bawiłem.
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:

Ostatnio zmieniany przez Jolek : 16.03.2019 o godz. 09:20
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2019, 09:24   #39
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jolek Podgląd Wiadomości
.....Chciałem wycisnąć coś jeszcze z PS2, zanim zacznie porzucić tamtą mocno wysłużoną generacje.


Ostatnio to nawet zrobiliśmy podczas wyjazdu\delegacji\podróży służbowej turniej w Fight Night 3.
Dawno tak dobrze się nie bawiłem.
...co do pierwszego zdania z cytatu, to tej głupoty nie rób!!! Powiem Ci tak, te ekraniki są... liche po prostu, ja miałem kiedyś podobny na FAT-a i nie byłem zadowolony, CRT to CRT. a jak się nie da, to już lepiej ta tania przejściówka na HDMI i bardzo ładnie to wygląda. Ale proszę Cię ... 8" toż to tablet lepszą oferuje grafikę gdzieniegdzie.
Z tą konsolą jest tak, że sentyment się kiedyś odezwie, a stara miłość nie rdzewieje. To że przeszedłeś ileś gier nie oznacza że za 5 lub więcej lat nie zabraknie Ci po prostu tej prostoty i frajdy... wkładasz płytę, czy uruchamiasz dysk... a to po prostu działa. Bez jakichś tam szemranych update'ów DLC, LISÓWKUNJENOTÓWBLABLABLA.... Póki co na PS2mini się nie zapowiada...

A co do ostatniego... to wierz mi, że tego to najbardziej brak. Kiedyś pracowałem w Norwegii, i tam starsi ludzie mają tradycję w każdej miejscowości spotykać się w wiejskich domach kultury na pogaduchy wieczorne. Grają w karty, szachy, piją herbatę, kawę i ględzą... W dzisiejszym zagonionym świecie to najbardziej brakuje czasu i kompana któremu można d**** złoić przy najlepszych grach jakie się zna. Sieć to nie to samo...

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 16.03.2019 o godz. 09:29
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2019, 09:35   #40
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Powiem Ci tak, te ekraniki są... liche po prostu, ja miałem kiedyś podobny na FAT-a i nie byłem zadowolony, CRT to CRT. a jak się nie da, to już lepiej ta tania przejściówka na HDMI i bardzo ładnie to wygląda. Ale proszę Cię ... 8" toż to tablet lepszą oferuje grafikę gdzieniegdzie.
Ten monitor naprawdę daje radę.
Jedyny problem to brak obsługi progressive scan (480\576p).
Dźwięk też jest niezły.
Muszę tylko wymienić\zregenerować membrany bo już zaczynają trzeszczeć przy wyższej głośności.
Już nie zliczę ile godzin graliśmy w Fight Night 3.
Nawet oglądanie na nim filmu nie jest torturą.

Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Z tą konsolą jest tak, że sentyment się kiedyś odezwie, a stara miłość nie rdzewieje. To że przeszedłeś ileś gier nie oznacza że za 5 lub więcej lat nie zabraknie Ci po prostu tej prostoty i frajdy... wkładasz płytę, czy uruchamiasz dysk... a to po prostu działa. Bez jakichś tam szemranych update'ów DLC, LISÓWKUNJENOTÓWBLABLABLA.... Póki co na PS2mini się nie zapowiada...

A co do ostatniego... to wierz mi, że tego to najbardziej brak. Kiedyś pracowałem w Norwegii, i tam starsi ludzie mają tradycję w każdej miejscowości spotykać się w wiejskich domach kultury na pogaduchy wieczorne. Grają w karty, szachy, piją herbatę, kawę i ględzą... W dzisiejszym zagonionym świecie to najbardziej brakuje czasu i kompana któremu można d**** złoić przy najlepszych grach jakie się zna. Sieć to nie to samo...
Wiem, rozumiem, że frajda z gier na PS2 jest wielka.
Jednakże coraz trudniej jest znaleźć kogoś kto popyka np w PES, Fight Night 3, Tekken 5, Burnout, etc.
Samemu to już nie to samo, czasem nawet sentyment już nie pomaga.
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:

Ostatnio zmieniany przez Jolek : 16.03.2019 o godz. 09:53
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2019, 11:42   #41
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez ps3ask Podgląd Wiadomości
Takze misiozol....
Wycialem wszystko bo zbedne. 2 razy allegro Ci nie pomoglo a sprzedajacy sie ugial/zrobil to co do niego nalezalo.
A tu allegro ma kolege w tylku(slusznie) i sprzedajacy rowniez i nie ma zamiaru nic dosylac itp. W tym przypadku allegro i tak nic nie zrobi ale jakby kupil na allegro to musi udac sie na komisariat zglosic sprawe, dostac list z komendy, przeslac wszystko do allegro i czekac na ich decyzje - za 30zl to pewnie i by mu uznali ubezpieczenie ale jakby to bylo za kilka tysiecy to juz by tak latwo i szybko nie poszlo.

Czemu ali? Bo sprzedajacy dostanie kase jak potwierdzisz mu ze jest wszystko ok/otrzymales towar/uplynal czas. Jak cos nie gra to zawsze jestes na wygranej pozycji i to jest ta roznica bo ali wciaz trzyma twoje pieniadze.
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2019, 15:32   #42
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,674
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
O wlasnie , aledrogo to kpina
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2019, 17:12   #43
ps3ask
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 13.01.2019
Posty: 48
ps3ask zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Bzdura... ktos sie ugial bo wiedzial co mu grozi, a wcześniejsze maile jakos nie pomagały, to allegro pomogło wlaczajac sie do dyskusji. Zawsze mozesz placic karta za zakupy w necie i w razie klopotu skorzystać z procedury chargeback.

Ostatnio zmieniany przez ps3ask : 16.03.2019 o godz. 17:33
ps3ask jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2019, 21:44   #44
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Wcale ze nie bzdura, udalo ci sie i tylko sie cieszyc. Koles by cie olal i nic by nie pomoglo.
Napisz nam co mu grozi jak nie wysle ci czegos za 20zl?
Chargback mozesz uzyc wszedzie, tylko potem juz 2 raz mozesz nie byc w stanie uzyc tej samej karty w tym samym miejscu(np. Ryanair - po chargeback'u karta jest blokowana). Po drugie banki nie sa taki chetne do szybkiego rozpatrywania wnioskow.
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2019, 22:54   #45
Meanthord
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Meanthord
 
Data rejestracji: 14.03.2013
Posty: 296
Meanthord niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez loki7777 Podgląd Wiadomości
Wcale ze nie bzdura, udalo ci sie i tylko sie cieszyc. Koles by cie olal i nic by nie pomoglo.
Napisz nam co mu grozi jak nie wysle ci czegos za 20zl?
Chargback mozesz uzyc wszedzie, tylko potem juz 2 raz mozesz nie byc w stanie uzyc tej samej karty w tym samym miejscu(np. Ryanair - po chargeback'u karta jest blokowana). Po drugie banki nie sa taki chetne do szybkiego rozpatrywania wnioskow.
... i po trzecie z procedury chargeback można skorzystać jeśli nie minęło więcej, niż X dni - tu zależy od konkretnego banku. Mnie gość kiedyś oszukał, chciałem w Millennium skorzystać z chargeback i dupa, bo minęło ponad 30 dni.
Meanthord jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Śmieszne teksty... MacGyver Humor 4412 11.03.2020 22:16
Chuck Norris Morris Humor 111 07.10.2018 02:42
Czy my naprawdę żyjemy w tak chorym kraju...? andrzejj9 Off topic 123 24.07.2015 20:56
Powtórka z historii - trochę długie para Off topic 63 01.09.2005 10:50
Tematy maturalne na Polski.. (przeciek z IRCa ;) Martin_TP Off topic 7 15.05.2003 00:20


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.