Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Kupię/Sprzedam/Zamienię

Kupię/Sprzedam/Zamienię Oferty kupna, sprzedaży, zamiany. Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z zasadami jakie panują w tym dziale.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.02.2009, 23:11   #76
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Jak powiedziałem - dajcie mi HTC z takim ekranem i z tak szybko chodzącym system jak iPhone'a. Kupię, nawet za 1,5k.
I nie przekonasz mnie, demek, że Twój WM chodzi chociaż podobnie szybko i płynnie jak OS X w iPhonie.
Po prostu... to widać gołym okiem, zawsze mnie to irytowało. Samo uruchomienie głupiej aplikacji do smsów - i pojawia się stopniowo (mimo, że "bardzo szybko", to jednak tę "stopniowość" pojawiania się bardzo widać), wiesz o co chodzi?
Jeśli nie - trudno.
Używałem 2G od października, kupując 3G wiedziałem co oferuje.
Nie będę się nim lansował, dresu nie kupuję :-). Podoba mi się w obsłudze i z wyglądu zewnętrznego, a to co oferuje w zupełności mi wystarcza.

Tyle w temacie ode mnie.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.02.2009, 23:35   #77
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
przeczytalem, nie wiedzialem o co chodzi
sprawdzilem kilka razy
faktycznie - pojawia sie jakby sie rozwijalo - ile? nie wiem - za krotko, zeby zmiezyc czas
pewnie by sie dalo wylaczyc ten efekt, tylko po co...
a iPhone - ile trwa zanimowanie tego rozwijania sie przycisku w aplikacje? albo przesuwanie ekranu z boku w bok?
tyle samo - czyli tyle co nic

eh, dyskusja bez sensu

btw: wlasnie zauwazylem - tagi dyskusji
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2009, 01:18   #78
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W pierwszym pytaniu Smartka, mamy typowy przykład recesji umysłowej w tym wieku. Najśmieszniejsze, że sam delikwent czuje, że zjadł wszystkie rozumy. Za kilka lat będzie wolał o tym nie pamiętać, bo głupio się robi na samo wspomnienie. A na razie, to wszyscy starzy, to *****e, nie mający pojęcia o życiu. Wiem, sam przez to przechodziłem. Przez odrę, ospę, różyczkę i świnkę też.

Widziałem w autobusie posiadacza ajfona, nie w dresie, ale też nie w garniturze, za to co robił? - słuchał muzyki, cały czas smyrając po tym wyświetlaczu, i starając się, żeby nawet jedna osoba nie przegapiła, że ma ajfona
Z tego prostego powodu nie stanę się nigdy posiadaczem tego czegoś, nawet za darmo.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2009, 08:58   #79
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
W pierwszym pytaniu Smartka, mamy typowy przykład recesji umysłowej w tym wieku. Najśmieszniejsze, że sam delikwent czuje, że zjadł wszystkie rozumy. Za kilka lat będzie wolał o tym nie pamiętać, bo głupio się robi na samo wspomnienie. A na razie, to wszyscy starzy, to *****e, nie mający pojęcia o życiu. Wiem, sam przez to przechodziłem. Przez odrę, ospę, różyczkę i świnkę też.
ED wlasnie dlatego, kazdy z nas ma wlasna wolna wole i wolny wybor, ktory jest jego wyborem.

Cytat:
Widziałem w autobusie posiadacza ajfona, nie w dresie, ale też nie w garniturze, za to co robił? - słuchał muzyki, cały czas smyrając po tym wyświetlaczu, i starając się, żeby nawet jedna osoba nie przegapiła, że ma ajfona
Z tego prostego powodu nie stanę się nigdy posiadaczem tego czegoś, nawet za darmo.
Znam cala mase posiadaczy iPhoma ktorzy tego nie robia i druga mase posiadaczy Nikii ktorzy postepuja tak samo jak opisales.
To zalezy od charakteru osoby.
Sa szpanerzy i sa normalni ludzie.
Mimo, ze nie jestem zwolennikiem iPhonow rozumiem posiadaczy.
Ma on bowiem wiele zalet oprocz wielu wad.
A tu zaczyna sie po prostu zwykla wojna miedzy zwolennikami Appla i jego przeciwnikami - kompletnie bez sensu i powodu
Mam kompa Appla i nie mam iPhona - zachwycam sie systemem OS X, i narzekam na Windowsa.
Ale nie przesadzam - tego tez Wam zycze!
Odrobiny spolegliwosci i zdrowego rozsadku! A nie zacietrzewienia i bezsensownej wymiany zdan.
I to by bylo na tyle.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2009, 11:34   #80
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
W pierwszym pytaniu Smartka, mamy typowy przykład recesji umysłowej w tym wieku. Najśmieszniejsze, że sam delikwent czuje, że zjadł wszystkie rozumy. Za kilka lat będzie wolał o tym nie pamiętać, bo głupio się robi na samo wspomnienie. A na razie, to wszyscy starzy, to *****e, nie mający pojęcia o życiu. Wiem, sam przez to przechodziłem. Przez odrę, ospę, różyczkę i świnkę też. (...)
Ja, Ed, odnoszę inne wrażenie. Sądzę, że to Ty masz się za człowieka "najmądrzejszego", który zawsze wie wszystko najlepiej. Takie ubliżanie mi, wypominanie mi mojego wieku mogą być tego przykładem.
To trochę wygląda na takie: "Oh, jestem ponad dwa razy starszy, napiszę mu coś pouczająco-mądrego, przy okazji wyśmieję, niech wie, gdzie jego miejsce"...

Mam szacunek do starszych osób, na pewno mają więcej "doświadczenia życiowego" ode mnie, ale z całą pewnością nie będę słuchał się Ciebie i Twoich rad. Mam większe autorytety niż ed_hunter ;-).
Poza tym - moja samoocena wcale nie jest taka wysoka jak Ci się wydaje, Ed.

BTW. Czyżby mój temat był największym tematem w tym dziale? ;-D
-edit-
Tak. Przegrywa tylko w odsłonach :-).

Ostatnio zmieniany przez Smartek : 07.02.2009 o godz. 11:37
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2009, 11:51   #81
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jasne, że wszystko wiem najlepiej! Bo to ja, JA, ed hunter, wielki autorytet!!! I już!
Jak ja lubię wnerwiać małolatów.

Po prostu to jest tak, że nie patrzę nigdy na to, kto ma jaki telefon, bo mnie to nie interesuje zupełnie. Jednak szpanerzy z ajfonami tak się rzucają w oczy, że nie sposób tego nie zauważyć. Jest to smutne i komiczne zarazem, tak jak lans z nawigacją satelitarną, wieś tuning i wiele innych przejawów szpanu...

To tyle.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2009, 12:30   #82
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
ed a zauwazyles jedna rzecz
mianowicie pewne osoby pisaly o nim, ze ma sluzyc do lansu czyli chwalenia sie nie w kazdej mozliwej sytuacji
a pozniej pisze sie, ze to ludzie w garnkach go uzywaja

albo mi sie wydaje albo mamy tu jakas sprzecznosc
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2009, 14:34   #83
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj Podgląd Wiadomości
a ja myślę że niektórymi to chyba autentyczna zazdrość kieruje,
Amen.

Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
zazdrosc....
wcale nie mniej cool
Tu sie mylisz - wyjasniam ponizej.

Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
zauwaz, ze marki od pda nie robia spektakularnych reklam w tv, kupuja je ludzie, ktorzy maja choc troche pojecia w tej materii,
Tu lezy pies pogrzebany - telefony na WM moga byc dobre dla waskie grupy ludzi - komputerowych geekow. Zas kampania reklamowa iPhone'a sprawia, ze kojarzony jest na calym swiecie. W dodatku sama marka, Apple, definiuje produkty dla ludzi bogatych, dla ktorych gust (design, kolor obudowy itd.) jest wazny.

Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
ed a zauwazyles jedna rzecz
mianowicie pewne osoby pisaly o nim, ze ma sluzyc do lansu czyli chwalenia sie nie w kazdej mozliwej sytuacji
a pozniej pisze sie, ze to ludzie w garnkach go uzywaja

albo mi sie wydaje albo mamy tu jakas sprzecznosc
To twoim zdaniem tylko dresy sie moga lansowac?

Nie rozumiesz idei "profesjonalnego lansu". Jezeli biznesmen wyjmuje przy kliencie ASUSa Lamborghini, to klienta nie obchodzi le ma RAMu czy "gigahercow". Interesuje go to ze ma oryginalny lakier z Lambo, dokola klawiatury skore wzieta z Lambo a podczas startu slychac mruk silnika. To ROBI wraznie, widac ze notebook jest drogi i ze facet jest powaznym biznesmenem, bo zarabia duzo i moze sobie na to pozwolic. Jka wyjmiesz notebooka 2 x 3.00 GHz, 8 GB RAM, 2 x 320 GB i grafa 9800 to NIE ZROBISZ wrazenia na nikim poza komputerowymi geekami. Ale kogo w normalnym, PRAWDZIWYM, profesjonalnym biznesowym zyciu oni obchodza...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2009, 14:37   #84
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Byłem ostatnio w iStore czy iShopie czy jak to tam się zwie ;-) Dokładniej w Magnolia Park - Wrocław. Spytałem się obsługi dlaczego miałbym kupić iPhone zamiast jakiegoś telefonu z Symbianem lub Windows Mobile. Jedyny argument jaki zdołałem usłyszeć to, że iPhone chodzi płynnie. Wyżej w topicu też się przewinęła ta płynność...

Rozumiem, że przez tą płynność rozumie się, że nie widać zamrożenia ekranu tylko ciągłą animację czy coś w tym stylu?

Odkąd systemy operacyjne stały się multiprocesowe (działanie więcej niż jednego procesu jednocześnie) zaczyna się pojawiać problem synchronizacji oraz zakleszczenia tych procesów. System operacyjny dostarcza środowiska programistycznego, odpowiednich bibliotek i przerwań do współbieżnej obsługi wielu programów.

Można tutaj przytoczyć system Mac, który jest w większej części pisany przez firmę Apple. Jest dedykowane oprogramowanie, które współgra dobrze wraz z resztą systemu. Nie wiem jak w przypadku programów zewnętrznych czy muszą być certyfikowane przez Apple czy nie
Wiem, że aby dostać się do Appstore (tak to się nazywa?) trzeba przejść weryfikację aby została ona tam dodana. Więc w iStore niestety powiadomiono mnie, że nie będę mógł w pełni legalnie napisać swojego programu na ten telefon. Ale zawsze można telefon złamać ;-)

Teraz przytaczając szybko system Linux stworzony przez wielu ludzi na świecie. Nie występuje tutaj jedno wielkie bardzo dobrze współpracujące środowisko, które wszystko robi identycznie. Każdy ma swój styl programowania, więc aplikacje wyglądają różnie i zachowują się różnie. Wykorzystują różne biblioteki dekoracji okna (GTK, QT, Java-Swing). Jeżeli uruchomimy parę aplikacji z GTK, niektóre dedykowane dla KDE (QT) to system nie wygląda tak 'spójnie'. Nie chodzi z nim wszystko tak 'płynnie', nie wszystko współgra z paskiem gnome (on jest tylko w jakimś standardzie obsługuje).
Mam nadzieje, że pokazałem małą różnicę między systemami. Można to przenieść do smartfonów.

iPhone 3G według iStore posiada procesor 800Mhz i on jest jakoś wykorzystywany przez system operacyjny. Większy czas procesora może przekazywać bibliotece odpowiedzialnej za animację, tak samo każdy program przy inicjalizacji musi przekazać sterowanie tej bibliotece i nadać jej pełny priorytet. Oczywiście tutaj zgaduje w tym momencie jak według Apple ma wyglądać aplikacja na ich system po pozytywnej weryfikacji. Dlatego dla usera zewnętrznego wszystko wygląda płynnie.

W przypadku WM oraz SymbianOS można pisać własne programy i je instalować. Sam osobiście korzystam z interpretera języka Python w SymbianOS, który z resztą ma bardzo dobrą dokumentację. Tylko wolność w pisaniu oprogramowania przynosi ze sobą jedną rzecz. Nie wszystkie aplikację muszą ze sobą współgrać, tak samo wyglądać i się zachowywać. Mogą nie zwracać uwagi na podwójne odświeżanie zawartości okna. Chociaż wszystko działa poprawnie i dobrze, a na ekranie zostanie kawałek jakiś aplikacji to znaczy, że albo ona nie zadziałała poprawnie, albo została źle wykorzystana funkcja systemowe.
Można oczywiście kilka Mhz stracić na wyświetlenie animacji, ale nie trzeba. Przykładowo ja jak piszę program to wole napisać serwer lub aplikację konsolową, która zjada o wiele mniej zasobów - chociaż nie wygląda pięknie, nie skacze, nie świeci i przesuwa się płynnie ;-)

Tak więc wszystko zależy od koncepcji jaką przyjmie się przy tworzeniu systemu. Każde rozwiązanie ma wady. Mi nie przeszkadza, że coś się dzieje stopniowo - to jest normalne, procesor może obsłużyć jedną operacje jednocześnie. Więc jeżeli najpierw program narysuje mi menu, później obliczy lub zainicjuje zmienne, a po tym wszystkim dorysuje dekoracje to mi to nie przeszkadza. Oczywiście można zrobić to inaczej, aby wszystko było płynne itp. tylko wtedy modułowość jest ograniczona.

Przykładowo mi osobiście podoba się, że jak wchodzę w menu ustawień wyglądu czekam, aż całe menu się załaduje stopniowo bo widzę, że można tutaj coś dodać. System nie odczytuje wszystkiego statycznie przy starcie, tylko dynamicznie korzysta z programów i usług - jest elastyczny. Dla niektórych to niepotrzebne, niektórych to bawi.

Smartek woli jak mu wszystko ładnie świeci i wygląda, demek i nimal (ja również) stawiają na wydajność i użyteczność.

Jeżeli coś zużyło 10 taktów procesora i ładnie się pojawiło, a coś zużyło 7 taktów i pojawiło się bez animacji to nie znaczy, że proces 10 taktowy jest płynniejszy. JEST ale tylko dla oka


Troche mi to długie wyszło
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2009, 14:38   #85
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
[...] Jezeli biznesmen wyjmuje przy kliencie ASUSa Lamborghini, to klienta nie obchodzi le ma RAMu czy "gigahercow". Interesuje go to ze ma oryginalny lakier z Lambo, dokola klawiatury skore wzieta z Lambo a podczas startu slychac mruk silnika. To ROBI wraznie, widac ze notebook jest drogi i ze facet jest powaznym biznesmenem, bo zarabia duzo i moze sobie na to pozwolic. [...]
Tak, a druga myśl klienta to "kurczę, to ile on ze mnie zedrze?"

Łapiesz ten punkt widzenia?

Biznesmen (skoro już o tym mówimy) nie może przesadzać - ani w jedną, ani w drugą stronę.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2009, 14:55   #86
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
jou - lapie, jak najbardziej. Ale ilu PRZYPADKWOYCH ludzi powie "Wow, HTC, ktora wersja Windows Mobile?". Powiem Ci, ze statystycznie rzecz biorac - kilkanascie razy mniej niz ludzi, ktorzy powiedza "Wow, iPhone!" Bo iPhone, jak i iPod czy MacBook to - glownie dzieki nie propagandowej, a PERFEKCYJNIE PRZEMYSLANEJ kampanii marketingowej - juz nie nijakie sprzety, tylko popkulturowe ikony. I to ikony dla wybranych, zewzgledu na cene. Dlatego sa obiektem zazdrosci innych i po to sie je kupuje. Jak masa innych produktow np. samochody klasy Ferrari/Porsche, zegarki Rolexa/Omegi, garnitury od Armaniego (badz bardziej swojsko - z Bytomia), okulary Ray-Bana czy Gucciego, kobiece perfumy Chanel czy inne. Wszystkie sa przeplacone, wszystkie nei sa tyle warte, wszystie moze nia sa nawet perfekcyjne. Ale to nie sa wady przeszkadzajace w ich zakupie...

...IMO
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2009, 15:04   #87
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Na ironie zakrawa fakt (ak a`propos iPhona) ze jest on kupowany (w USA) przez ludzi ktorych na niego nie stac.
Dokladnie.
Wiekszosc iPhonow sprzedano ludziom ktorych miesieczny dochod oscyluje w okolicy 1000 dolarow na miesiac.
(a wiec bezrobotni i biedota)
Wynika to z pewnych specyficznych wyobrazen amerykanow na temat komputerow Apple.
Otoz iPhon jest dla nich surogatem komputera Apple.
I w wiekszosci kupuja go albo na raty, albo splacaja w abonamencie.
Niestety podobne badanie nie byly prowadzone w Europie.
I to by bylo na tyle - oprocz tego ze iPhon zajal czolowe miejsce w sprzedazy telefonow i obejmuje juz 1,1% rynku.
Ale nie zmiescil sie w 10 najdrozszych i najlepszych smartfonow.


Dla przypomnienia - temat brzmi:

[Kupię] Nowego iPhone'a 3G 8GB, z folią!

A powstala wojna zwolennicy Apple kontra reszta swiata + linuxowcy
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!

Ostatnio zmieniany przez yahol : 07.02.2009 o godz. 15:08
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2009, 15:11   #88
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
I o tej folii pisałem gdzieś na początku, a Wy jak zwykle...
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2009, 15:15   #89
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Zas kampania reklamowa iPhone'a sprawia, ze kojarzony jest na calym swiecie. W dodatku sama marka, Apple, definiuje produkty dla ludzi bogatych, dla ktorych gust (design, kolor obudowy itd.) jest wazny.
O gustach się nie dyskutuje, ale akurat design iFirmy jest z lekka mówiąc przypominający używane mydło.
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Nie rozumiesz idei "profesjonalnego lansu". Jezeli biznesmen wyjmuje przy kliencie ASUSa Lamborghini, to klienta nie obchodzi le ma RAMu czy "gigahercow". Interesuje go to ze ma oryginalny lakier z Lambo, dokola klawiatury skore wzieta z Lambo a podczas startu slychac mruk silnika. To ROBI wraznie, widac ze notebook jest drogi i ze facet jest powaznym biznesmenem, bo zarabia duzo i moze sobie na to pozwolic. Jka wyjmiesz notebooka 2 x 3.00 GHz, 8 GB RAM, 2 x 320 GB i grafa 9800 to NIE ZROBISZ wrazenia na nikim poza komputerowymi geekami. Ale kogo w normalnym, PRAWDZIWYM, profesjonalnym biznesowym zyciu oni obchodza...
mało się w gacie nie s*******iłem po przeczytaniu tego. jak zobaczę kiedyś gościa który będzie chciał coś ze mnie zarobić i zacznie szpan czymkolwiek, to żegnamy się bez do widzenia. co innego marketingowa gadka, to musi być, bo to trafia do większości, goście widząc sen w oczach klienta skracają, bo im samym robi się głupio...

profesjonalny lans, no ****a nie mogę to chyba lans dla wieśniaków, którzy jeszcze niczego nie widzieli, nawet drewnianej sławojki...ta skóra z lambo o ja *******ę

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 07.02.2009 o godz. 15:20
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2009, 15:42   #90
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@max
z jakiej racji WM jest dla komputerowych geekow?
bo to, ze ja (nimal chyba tez jeszcze ma) mam manille nie znaczy, ze jest ona instalowana wszedzie

goly WM jest nie mniej intuicyjny niz iphone, podstawowe funkcje sa jasne i przejrzyste i szukac ich nie trzeba
kto chce wykozystac swoje urzadzenie dobrze wie co ma z nim zrobic

a jeslisz juz poruszasz krego biznesowe...te wyzsze to tam kroluje blackberry

co do asusa...
myslisz, ze kazdy laik bedzie to wiedzial? dla wiekszosci bedzie to ladnie wygladajacy, zolty laptop
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

Ostatnio zmieniany przez demek : 07.02.2009 o godz. 15:45
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
iphone 3g kupie, lans


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.