Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Kupię/Sprzedam/Zamienię

Kupię/Sprzedam/Zamienię Oferty kupna, sprzedaży, zamiany. Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z zasadami jakie panują w tym dziale.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.04.2009, 16:26   #1
kerios833
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.04.2009
Posty: 0
kerios833 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs up [S] Asus Rampage Formula X48 Oraz Hd 4850 Tanio !

Witam ! Mam do sprzedania ASUS RAMPAGE FORMULA na najnowszym chipsecie X48 pod gniazdo 775 - 700zl.

W sklad wchodza wszystkie czesci/opakowania/kartony jak w normalnym zakupie w sklepie + oczywiscie gwarancja (ponad 2 lata).
Wyswietlacz POST LED, karta dzwiekowa Supreme FX 2, gra STALKER, 3dmax2006, Kaspersky, tasmy, zlaczki, wiatraczki, kable i co tam jeszcze ASUS dal.
Czyli kupujesz jak w sklepie No z drobna roznica u mnie ta plytke dostaniesz za 700zl.

Jezeli masz jakiekolwiek pytania odnosnie plyty pisz, odpowiem na wszystkie pytania.

PLyta rewelacyjna nie mialem najmniejszych problemow, bios zauktualizowany do najnowszej wersji - 0701.

Bardzo oplacalny zakup, glownie ze wzgledu na to, ze nie musisz pchac sie w pamieci ddr3 z niemal identycznej wydajnoscia jak ddr2 a
znacznie drozszych no i obluge absolutnie wszystkich procesow na socket 775, ktore jeszcze na dlugoooooo wystarcza i mozna je dostac w bardzo atrakcyjnych cenach.

Chyba najlepszy zakup jezeli nie chcesz sie pchac w drozsze i troche mniej sprawdzone i7. Oczywiscie w gre wchodzi OC bo do tego ta plyta jest tak naprawde stworzona.
Potezna sekcja zasilania na procu (jest podwojna nawet dla pamieci), duzy miedziany radiator z heat-pipe'ami, na calej plycie diody led sygnalizujace stan i prace
poszczegolnych komponentow no i bios asusa gdzie mozna ustawic chyba kazdy mozliwy do ustalenia parametr.
Poczytaj recenzje, przejrzyj komentarze i sie zastanow bo warto.








Dodatkowo karte Radeon HD 4850 PowerColor PLAY! - 520zl.

Z niezlym radiatorem na rdzeniu, z radiatorami na pamieciach oraz na sekcji zasilania (bardzo wazne gdyz ona w tych kartach grzeje sie mocno).
Ogolnie jestem zaskoczony bo chcialem dac Accelero s1 rev.2 ale chlodzenie powercoloraa naprawde dobrze sobie radzi.
Jedynie co mocno sie grzeje mocno przy OC to cewki, 3 takie szare kwadraty na karcie - fabrycznie zalane (otoczone specjalna warstwa aby sie nie grzaly - tzn. lepiej oddawaly cieplo).
Jednak sa one przystosowane do wysokich temperatur i wlasciwie nie powinno sie na nie zwracac uwagi - przynajmniej nikt tak nie robi lacznie z producentem,
no ale ja informuje i zalozylem mini radiatorki na paste aby lepiej oddawaly cieplo i karta miala nizsza temperature ogolnie - dluzsza zywotnosc, niestety tych radiatorkow, mojego autorstwa nie zalaczam razem z karta.
Karte kupilem (a wlasciwie dostalem jako prezent) 5 miesiecy temu w znamy
(i drogim...) sklepie: http://www.komputronik.pl/Karty_graf...elny,id,61908/

Szczerze mowiac to nie podkrecalem specjalnie tej karty (wiem az grzech...) gdy u mnie w pracy najwiekszy dopal daje procesor i to wlasnie z quada wyciagalem ile sie da.
Wyjscie DVD-I oraz fajna sprawa HDMI, wiec nie trzeba stosowac przejsciowek jezeli masz odpowiedni kabel. Kate sprzedaje bez pudelka i plyty ze sterownikami
oraz gwary bo gdzies je zapodzialem, jak znajde (chociaz w to watpie bo nie usmiecha mi sie jechac 400km do wawy do rodziny) to oczywiscie wysle razem z karta.
Sterowniki sciagniesz, pudelko niepotrzebne ale najwazniejsze kable i przejsciowke mam i wysle oczywiscie razem z karta + opakowanie zastepcze.
Co do gwarancji daje 10 dni gwarancji rozruchowej. Mozesz w kazdej chwili zwrocic mi karte i ze spokojem ja sobie potestowac.
POd warunkiem ze jej celowo nie uszkodziles np. podkrecajac ja jak szalona kompletnie sie na tym nie znajac, czy np. zmieniajac chlodzenie i ukraszajac rdzen.
To mi sie nigdzy nie przytrafilo (a wlasciwie osobom, ktorym sprzedawalem sprzet) ale przezorny zawsze ubezpieczony.







Dotyczy obydwu przedmiotow.

Jest to sprzet wartosciowy i najlepiej jezeli trafi w rece osob, ktore sie znaja na komputerach i potrafia wykorzystac jego mozliwosci.
Ja bylem bardzo zadowolony i ty masz byc rowniez.

Towar ze swojej strony wysylam zawsze ubezpieczony i starannie zapakowany ale moge wyslac tak jak tobie pasuje np. paczka priorytetowa na twoja odpowiedzialnosc.
Jedna uwaga nie odpowiedam za zaginione lub uszkodzone paczki na poczcie ! Prosze przedyskutowac ze mna sposob wysylki. Czasami warto dolozyc te 5zl np. do kuriera i miec spokuj.

Towar mozna odebrac osobiscie w Poznaniu i jezeli bede mial reszte czesci (sprzedaje bo potrzebuje mobilnego komputera do pracy) mozna oczywiscie zobaczyc jak sprzet chodzi.


Aaa istnieje oczywiscie mozliwosc wystawienia przedmiotow na allegro
(okolo 40 komentarzy - wszystkie pozytywne, na duze sumy pieniedzy a nie jakies ksiazeczki czy kwiatki), ale potracam o prowizje. Istnieje mozliwosc MALYCH negocjacji cen.

Oczywiscie moge podeslac zdjecia przedmiotow.

GG:3181523
kerios833 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Projekt Freeware Calme Komputery - oprogramowanie i sprzęt 0 16.05.2005 19:31


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.