Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.01.2005, 17:38   #16
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Z tego co mi sie zdaje to koledzy Andrzejj9 i Kristoferros interesuja sie fotografia
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.01.2005, 20:47   #17
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Heh, tyle osób mnie tu wywołuje, a ja nawet nie zauważyłem topicu

Jeśli chodzi o moje zainteresowania fotografią to muszę przyznać, że są bardzo ograniczone. Ja po prostu lubię robić zdjęcia, a czy w danym momencie mam w ręku automat, lustrzankę, czy cyfrówkę naprawdę nie robi różnicy. Wolę szukać odpowiednich warunków i ujęć niż starać się wszystko dopracować technicznymi możliwościami aparatu, czy potem obróbką na komputerze.

Jeśli chodzi o fotografię cyfrową, to też już w pewnym stopniu wkroczyła w moje życie, bo mam w domu aparat Panasonic Lumix FZ-20, czyli naprawdę całkiem przyzwoity sprzęt. Ale czy coś więcej mogę powiedzieć w temacie? Nie wiem, ale jakby co, to pytaj
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2005, 20:57   #18
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Kurde Andrew - jesteś bardzo popularny na tym forum
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2005, 21:12   #19
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pagerus
Kurde Andrew - jesteś bardzo popularny na tym forum
A tak od razu popularny. Po prostu znamy się tu wszyscy już od dłuższego czasu, to mniej więcej kojarzymy swoje wzajemne zainteresowania i wiemy trochę o sobie. I fajnie
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2005, 21:14   #20
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
A tak od razu popularny. Po prostu znamy się tu wszyscy już od dłuższego czasu, to mniej więcej kojarzymy swoje wzajemne zainteresowania i wiemy trochę o sobie. I fajnie
No tak - mimo wszystko niewiele dłużej ode mnie jesteś na tym forum - ale znacznie więcej się udzielałeś
Mimo wszystko mam nadzieję, że pewnego pięknego dnia - też ktoś będzie mnie nieco kojarzył po zainteresowaniach i w ogóle...
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2005, 21:53   #21
miles
volleyball
 
Data rejestracji: 13.11.2002
Lokalizacja: wyjechalem z PL a co :)
Posty: 454
miles zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pagerus
No tak - mimo wszystko niewiele dłużej ode mnie jesteś na tym forum - ale znacznie więcej się udzielałeś
Mimo wszystko mam nadzieję, że pewnego pięknego dnia - też ktoś będzie mnie nieco kojarzył po zainteresowaniach i w ogóle...
No tak stary. Kiedys był taki topic ze rok temu albo wiecej, i ktos poruszył sprawe dotyczaca kojazenia ludzi po avatorach. I tak naprawde jest. 8 )
Po obrazku wiesz kto to.

Co do zdjec to ja trzaska od keidy mam aparat ( czyli minolta Z-1 z czego jestem za***iscie zadowolony).
Czaskam dziennie sporo tego pozniej wyrzucam albo i nie. Ładniejesze do jednego katologu.
Amatorka ale to lubie
__________________
nie bylo mnie od 2008 smieszne
miles jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2005, 09:38   #22
maks20
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.10.2004
Posty: 31
maks20 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hmm,rozkręcił się z tego całkiem fajny temacik.Wiecie za co lubię to forum?Za luzik i spoko ludzi.Na pewnym forum foto poprostu mnie zakrzyczeli,jeden mądrzejszy od drugiego.Nie wiem czy nie zrobić by swojego forum o tej tematyce,wrzucić album na zdjęcia itp.
maks20 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2005, 12:29   #23
Edwardo
..::Blue Machine::..
 
Avatar użytkownika Edwardo
 
Data rejestracji: 12.11.2003
Lokalizacja: Krakow
Posty: 1,575
Edwardo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez maks20
Hmm,rozkręcił się z tego całkiem fajny temacik.Wiecie za co lubię to forum?Za luzik i spoko ludzi.Na pewnym forum foto poprostu mnie zakrzyczeli,jeden mądrzejszy od drugiego.Nie wiem czy nie zrobić by swojego forum o tej tematyce,wrzucić album na zdjęcia itp.

jezeli podolasz temu zadaniu to bede dumny z ciebie
duzo roboty z tym, po pierwsze czy jest sesns, czy nie zemrze smiercia naturalna po 2-3miesiacach
dwa - domena odpowiednia
trzy - przyjazne dla srodowiska otoczenia
cztery - duzo duzo innych spraw...
piec - kasa...
__________________
Ostatnio zmieniany przez Andrzej_Lepper : dzisiaj o godz. 11:55.
Edwardo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2005, 12:59   #24
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez maks20
Hmm,rozkręcił się z tego całkiem fajny temacik.Wiecie za co lubię to forum?Za luzik i spoko ludzi.Na pewnym forum foto poprostu mnie zakrzyczeli,jeden mądrzejszy od drugiego.Nie wiem czy nie zrobić by swojego forum o tej tematyce,wrzucić album na zdjęcia itp.
pokasz nam moze jakies swoje prace

a co do albumu... hmmm, jezli mial bys ruch troszke wiekszy niz zerowy, bo szybko by sie wszystko zawalilo za wzgledu na miejsce.
wiekszosc polskich portali przechodzi taki kryzys co chwilke, zbierajac $ na nowy server
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2005, 12:59   #25
maks20
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.10.2004
Posty: 31
maks20 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Domena (mam nadzieję że odpowiednia) i forum phpbb z albumem już jest,chęci również.Serwer bardzo dobry i z dużym trafficem też.Aktualnie forum ląduje w wyszukiwarkach.Czego na dzień dzisiejszy potrzeba?
Grafika co zrobi małe logo i kilka osób aby rozpoczęły kilka dyskusji.
maks20 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2005, 13:17   #26
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
temat jest bardzo ciekawy tylko zakładanie nowego forum to branie na siebie dużego problemu. jak masz kasę na sponsorowanie tego to fajnie bo firmy już mają kogo sponsorować. a ostatnio pstrykałem pożyczonym canonem a85 (nie mam cyfrówki bo ceny mi się nie podobają) i jestem zdziwiony, że takie coś robi tak przyzwoite zdjęcia.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2005, 13:23   #27
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zalogowałem się na tym forum bo była brzydka liczba 13 użytkowników zobaczymy jak będzie - oby jak najlepiej!
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2005, 13:29   #28
mantar
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika mantar
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Posty: 89
mantar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wielu ludzi przechodząc na cyfrę ma to samo - zdziwienie.. Ja przeszedłem z tańszego EOS'a lustro na cyfrak z racji raczej ekonomicznych i ilości potem "dobrych" zdjęć.Kupiłem na początek coś aby popróbować i narazie mam to narzędzie prób nadal.Było zaskoczenie ze to "coś" robi nawet niezłe zdjęcia - sądziłe ze będzie duzo gorzej.Teraz próby a juz wiem jesli będe zmianiał to na coś znowu na lustrze ale zostanę przy cyfrze.Zaczynałem z fotografią jakiś czas temu dośc naukowo więc mało spontanicznie ale teraz owo czytelnictwo ustąpiło miejca bawieniu się w fotografowanie i to jest najważniejsze.Jestem amatorem i wiem ze ludzie robią dobre zdjęcia ale przecież wszyscy nie mogą robić tylko dobrych bo by było ciutkę nudno.Pozdrawiam miłośników- amatorów.
mantar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2005, 13:51   #29
maks20
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.10.2004
Posty: 31
maks20 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
temat jest bardzo ciekawy tylko zakładanie nowego forum to branie na siebie dużego problemu. jak masz kasę na sponsorowanie tego to fajnie bo firmy już mają kogo sponsorować.
O pieniądze na serwer nie ma się co martwić,hosta mam i mieć będe
Martwi mnie jak na razie brak użytkowników i kilkunastu dobrych tematów,resztą się zajmę i będzie ok
maks20 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.