Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.08.2005, 16:50   #1
Voytek
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Voytek
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 272
Voytek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cannon PowerShot A80

Witam
Czy ktos z Was mial obajwy, które od jakiegos czasu pojawiaja sie w moim aparacie....na wszystkich trybach a szczegolnie na trybie karajobrazu, na ustawieniu makro(MF) moge szybko "przemieszczac sie" od odleglosci 2 m do 10 cm - pasek postepu przesuwa sie bardzo szybko, natomiast po wykonaniu kilku zdjec z opcja makro ustawienie odleglosci przychodzi z trudnoscia tzn pasek postepu nie dochodzi nawet do odlegl 10 cm. Ta przypadlosc znika po resecie aparatu do ustawien fabrycznych.

Dolaczam screen MF (makro) z tego typu aparatu ....jesli ktos nie wiedzaiłby o co chodzi mi w moim wywodzie.

Pozdrawiam
Dołączone obrazki
Cannon PowerShot A80-screen-rec-mf.jpg 
__________________
LITEON SOHW-832S (VS0A) + TOSHIBA SD-5272 (1031)

Voytek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.08.2005, 08:06   #2
Voytek
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Voytek
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 272
Voytek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Panowie obraziliscie sie czy co .
Na pewno cos wiecie.....duzo jest tu lepskich ludzi.

Pozdr
__________________
LITEON SOHW-832S (VS0A) + TOSHIBA SD-5272 (1031)

Voytek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2005, 09:47   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nikt sie nie obrazil
ale nie odpowiadalem, bo sam tego aparatu nie mam i nie mam pojecia co moze byc przyczyna
wyglada na buga w sofcie
wgraj nowy firmware albo reklamuj
upewnij sie tylko czy nie jest to spowodowane wyczerpujacymi sie bateriami, ale z opisu to nie wynika
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.08.2005, 21:25   #4
Dorian
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Dorian
 
Data rejestracji: 10.05.2004
Posty: 691
Dorian zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Voytek
Panowie obraziliscie sie czy co .
Na pewno cos wiecie.....duzo jest tu lepskich ludzi.

Pozdr

Po zrobieniu zdjęcia w makro , wyłącz tryb makro, pobaw się zoom'em i włącz makro znów. Na A60 też miałem kiedyś takie fiki miki.
Dorian jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2005, 14:07   #5
Voytek
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Voytek
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 272
Voytek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzięki za podpowiedzi.....
Zaczalem wykorzystywac rowniez mozliwosc jaka daje aparat, ze najpierw ustawiam automatycznie ostrosc przez nacisniecie spustu o jeden skok. Po nastawienu ostrosci przez aparat trzymajac ciagle spust naciskam MF i juz mam wstepne ustawienie ostrosci i odleglosci w trybie makro, tak wiec nie jade przez cala skale no i omijam jak na razie moja wczesniejsza przypadlosc

Pozdrawiam
__________________
LITEON SOHW-832S (VS0A) + TOSHIBA SD-5272 (1031)


Ostatnio zmieniany przez Voytek : 01.09.2005 o godz. 14:10
Voytek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2005, 15:41   #6
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@Voytek, a ja mam pytanko torche nie na temat. Jak wykonales screna z wyswietlacza aparatu?

Od jakiegos czasu szumi mi sporadycznie wyswietlacz (nie ma tego na zjdeicach) i chcialbym to jakos zarejestrowac.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2005, 14:39   #7
Voytek
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Voytek
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 272
Voytek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Epol
niestety poszedlem na latwizne i znalazlem obrazek w sieci przypominajcy moje ustawienia i pasek MF.....a stronka z ktorej wykorzystalem obrazek to http://www.dcresource.com/reviews/ca...ew/index.shtml
....i tak na prawde to nie mam pojecia jak to zrobil autor strony-tester aparatu ....moze przez opcje podlaczenia aparatu do komputera i wykonywaniu zdjec za jego posrednictwem , pozniej screenshot, no nie wiem ,przyznam sie bez bicia, ze jeszcze nie probowalem nawet sterowac aparatem z kompa...tylko import zdjec i ich obrobka i tyle.

Pozdrawiam
__________________
LITEON SOHW-832S (VS0A) + TOSHIBA SD-5272 (1031)


Ostatnio zmieniany przez Voytek : 07.09.2005 o godz. 14:50
Voytek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.09.2005, 12:49   #8
Dorian
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Dorian
 
Data rejestracji: 10.05.2004
Posty: 691
Dorian zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Pewnie aparat był podłączony do telewizora ,a inny aparat robił fotkę. Jak Canona podłączysz do TV to widać wszystkie ustawienia wyświetlacza.
Dorian jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.