Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.10.2005, 09:01   #76
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jest jeszcze wodoszczelny aparacik SONY Cyber Shot U DSC-U60
mozna nim robic zdjęcia przez 30min. do gł. 1,5 m jednak rozdzielczość matrycy nie zachwyca (2mln) nie posiada też zoomu.
Do aparatów można dokupić nie tylko wodoszczelne obudowy ale równiez taki rodzaj worka z PCV zobacz na www.lemonsport.pl
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.10.2005, 09:06   #77
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ale to chyba tylko ochrona przed deszczem?

i nie sądzę aby dało się przez tą folię zrobić dobrą fotę...

ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 11:15   #78
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dobra, a wracając do A520 - orientujecie się, za ile (jakies promocje, wyprzedaże..) można go teraz najtaniej kupić w Polsce?

Aha, i - bo już pogubiłem się w całej tej dyskusji i nie wiem, na czym stanęło - w końcu który jest lepszy: A510 czy 520?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 11:38   #79
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
ale to chyba tylko ochrona przed deszczem?

i nie sądzę aby dało się przez tą folię zrobić dobrą fotę...

podobno można tym robić zdjęcia do 5m pod wodą i nawet wchodzą do niego niektóre lustrzanki. Obiektyw wchodzi w specjalną "tubę" zakończoną pleksiglasem (na zdjęciach widziałem w takim pokrowcu model Aquapac 450 Canona 300D) niestety nic więcej powiedzisć nie mogę.
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR

Ostatnio zmieniany przez czechoj : 23.10.2005 o godz. 11:49
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 13:53   #80
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj
podobno można tym robić zdjęcia do 5m pod wodą i nawet wchodzą do niego niektóre lustrzanki. Obiektyw wchodzi w specjalną "tubę" zakończoną pleksiglasem (na zdjęciach widziałem w takim pokrowcu model Aquapac 450 Canona 300D) niestety nic więcej powiedzisć nie mogę.
Przy 5 metrach pod wodą wchodzi w grę jeszcze ciśnienie, a przed tym przecież zwykły plastik nie ochroni.. Nawet te specjalne aparaty do robienia zdjęć pod wodą (tzn. nie profesjonalne) mają ograniczenie do 30 minut maksymalnie do głębokości 1,5 metra.

A ile w ogóle ten pokrowiec kosztuje?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 15:06   #81
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Przy 5 metrach pod wodą wchodzi w grę jeszcze ciśnienie, a przed tym przecież zwykły plastik nie ochroni.. Nawet te specjalne aparaty do robienia zdjęć pod wodą (tzn. nie profesjonalne) mają ograniczenie do 30 minut maksymalnie do głębokości 1,5 metra.

A ile w ogóle ten pokrowiec kosztuje?
ten aquapac 450 cos koło 250-300 zł,
5 m ppw to nie jest miażdżąca siła, nie przesadzajmy,
sam o pokrowcach przeczytałem i widziałem zdjęcia nie mam za to żadnego doświadczenia jeśli chodzi o zdjęcia podwodne, po prostu dzielę się informacjami
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Canon A510...-aquapac-450.jpg  
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 21:39   #82
javor
jav-or-not
 
Avatar użytkownika javor
 
Data rejestracji: 30.12.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 228
javor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Dobra, a wracając do A520 - orientujecie się, za ile (jakies promocje, wyprzedaże..) można go teraz najtaniej kupić w Polsce?

Aha, i - bo już pogubiłem się w całej tej dyskusji i nie wiem, na czym stanęło - w końcu który jest lepszy: A510 czy 520?
A510 - Auchan wawa (Wola Park i Modlińska) za 395zł jedynie jutro (czyli 24.10). Ciekaw jestem ile tego rzucą i dlaczego cena jest aż tak niska?? Ja za swojego dałem na allegro 750zł, ale to już było jakiś czas temu...
__________________
LG GSA-4167B
Lite-On LTR-52327S
javor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 21:49   #83
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez javor
A510 - Auchan wawa (Wola Park i Modlińska) za 395zł jedynie jutro (czyli 24.10). Ciekaw jestem ile tego rzucą i dlaczego cena jest aż tak niska?? Ja za swojego dałem na allegro 750zł, ale to już było jakiś czas temu...
hmm.. za tyle, to by mi się nawet nie opłacało ze Stanów ściągać.. Szkoda tylko, że jedynie w Warszawie, bo kto wie, czy bym się nie skusił..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 22:02   #84
javor
jav-or-not
 
Avatar użytkownika javor
 
Data rejestracji: 30.12.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 228
javor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
hmm.. za tyle, to by mi się nawet nie opłacało ze Stanów ściągać.. Szkoda tylko, że jedynie w Warszawie, bo kto wie, czy bym się nie skusił..
Mi się wydaje, że będzie tylko kilkadziesiąt exemplarzy i to jeszcze jakiś uszkodzonych (np paleta na magazynie się przewróciła heheh, pracowałem kiedyś w Auchan i powiem, że... tam jest wszystko możliwe)
aha, najciekawsze, że bardzo często zdarza się, że w gazetce Auchan coś podają, że będzie danego dnia, a wcale nie oznacza to, że produkt ten ZDĄŻY DOJECHAĆ na czas... no comment...
__________________
LG GSA-4167B
Lite-On LTR-52327S
javor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.