Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.04.2006, 21:41   #1
michu.krak
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.02.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 6
michu.krak w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
canon Powershot A620, finepix F10, Olympus Sp-350, sony cybershot dsc-W7

Jestem amatorem który chce kupić swoją pierwsza cyfrówkę ale ambitnym i dlatego nie chcę aparatu który zrobi wszystko za mnie z czesem chciałbym miec możliwość własnej ingerencji w zdjęcie które zamierzam zrobić. Przeglądając różne testy i opinie wytypowałem małą liste i z niej z waszą pomocą chciełbym coś wybrać: canon Powershot A610 lub A620, Fugifilm finepix F10, Olympus Sp-350, sony cybershot dsc-W7. Proszę o opinię i radę...
michu.krak jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.04.2006, 21:47   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Poczytaj to:
http://www.cyberfoto.pl/index.php
Warto, zapewniam Ci***281;.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2006, 21:51   #3
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
S3 IS
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2006, 22:09   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
S3 IS
M***261;drego a***380; mi***322;o poczyta***263;!
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2006, 11:10   #5
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Od siebie z tych modeli mogę polecić Sony DSC-W7. Nie używałem osobiście, ale naczytałem się o tym aparacie naprawdę dużo, zarówno różnych testów, jak i opinii użytkowników i trzeba przyznać, że jest to naprawdę świetna, praktycznie pozbawiona wad konstrukcja.

Sam przymierzałem się do kupna tego modelu i właściwie nie zrobiłem tego tylko dlatego, że potrzebuję mały aparat (ten też duży nie jest, ale dość gruby). W każdym razie jest to naprawdę bardzo udany aparat.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2006, 07:56   #6
michu.krak
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.02.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 6
michu.krak w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
joujoujou jesli chodzi o stron***281; cyberfoto jest ok ale nie wiem czy zauwa***380;y***322;***347; ***380;e ponad 30% os***243;b wypowiadaj***261;cych sie na forum posiada conona 20% minolta.... wi***281;c nie znalaz***322;em tam prawie nic o sony olympus figifilm. czytaj***261;c tamtejsze forum jestem prawie zdecydowany na canona A610 ale z przykro***347;ci***261; stwierdzam ze prawie nic nie wiem o pozosta***322;ych markach.
michu.krak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2006, 07:59   #7
michu.krak
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.02.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 6
michu.krak w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
andrzejj9 piszesz ze naczyta***322;e***347; si***281; r***243;***380;nych test***243;w i opini u***380;ytkownik***243;w o sony dsc-W7 ja***347;li mo***380;esz za***322;***261;cz jakie***347; linki.
michu.krak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2006, 10:40   #8
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez michu.krak
andrzejj9 piszesz ze naczytałeś się różnych testów i opini użytkowników o sony dsc-W7 jaśli możesz załącz jakieś linki.
Mam nadzieję, że język angielski to nie problem, bo mówiłem o stronach anglojęzycznych (polskich żadnych sensownych testów do tej pory nie udało mi się znaleźć). Przy okazji są to linki do najlepszych - moim zdaniem - stron zajmujących się testowaniem aparatów fotograficznych na internecie.


1) http://www.imaging-resource.com/PRODS/W7/W7A.HTM

Zdecydowanie najlepsza strona. Doskonałe i bardzo obszerne testy. Właściwie na niej można by zakończyć lekturę.


2) http://www.steves-digicams.com/2005_reviews/w7.html

Też bardzo przyjemna strona. Mniej dokładne testy, ale sporo zdjęć testowych plus zawsze przykładowe filmiki robione aparatem, co dla mnie jest bardzo dużą zaletą strony.


3) http://www.dcresource.com/reviews/so...ew/index.shtml

Też dość dobre, choć już mniej dokładne testy niż na poprzednich stronach.


4) http://www.cameras.co.uk/details/sony-dsc-w7.cfm

Takie uzupełnienie poprzednich stron. Trochę informacji zawsze jest, ale raczej skromne. Czytać raczej po lekturze poprzednich testów.


5) http://www.digitalcamerainfo.com/con...ra-Review-.htm

Ciekawa strona. Niezwykle dokładne i zwykle bardzo krytyczne testy. Jeśli tu jakiś aparat będzie chwalony, to znaczy, że naprawdę nie można się już do niczego w nim przyczepić


Są jeszcze dwie strony, ale akurat na nich nie testowali tego modelu.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2006, 20:14   #9
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No i tu:
http://www.dpreview.com/reviews/sonydscw7/
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2006, 20:23   #10
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
takie co***347; za 400$... no chyba, ***380;e to stara cena...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2006, 20:31   #11
michu.krak
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.02.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 6
michu.krak w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzi***281;ki andrzejj9
michu.krak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.