Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.02.2006, 15:08   #1
bulina
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.10.2005
Posty: 1
bulina w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Pinnacle Studio

witam
Mam problem z ww programem
Do niedawna posiadałam PS 9 PL teraz zmieniłam na PS PLUS 10 PL.
W obydwu wypadkach po obróbce zdjęć ich jakość ulega bardzo poważnemu pogorszeniu. Oruginalne zdjęcia mam na twardym dysku i prezentacje zrobione PS również. Różnica między nimi jest olbrzymia.
Nie wiem czym to jest spowodowane. Być może mam coś w ustawieniach programu nie tak ale nie wiem.
W każdym razie bardzo proszę o pomoc, jakieś wskazówki. Bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam.
bulina jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.03.2006, 10:59   #2
Gentelmen
PIRAT ;)
 
Avatar użytkownika Gentelmen
 
Data rejestracji: 08.03.2005
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Posty: 277
Gentelmen zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez bulina
witam
po obróbce zdjęć ich jakość ulega bardzo poważnemu pogorszeniu
A dokładniej?? Co konkretnie obrabiałaś? Też pracowałem na 9 potem zainwestowałem w 10 pluss i jestem z tego zadowolony, nieodczuwam pogorszenia jakosci zdjęc... a zajmuje się tym profesjonalnie!!
Gentelmen jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2006, 17:18   #3
rysiek4
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.08.2006
Posty: 3
rysiek4 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a ja mam inny problem ale zwiazany z tym programem
Wczesniej na wersji 9 nie bylo problemow ale teraz na 10 plus jest problem z podgladem obrazu (jest zielony obraz i slychac dzwiek)
kodeki zainstalowane, dodam ze plik wideo ktorym sie chce pobawic otwiera sie w innych aplikacjach typu: best player czy innych

pzdr
rysiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.08.2006, 19:04   #4
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
przeinstaluj pinnacla jaka masz konfiguracj***281; komputera?
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2006, 22:43   #5
misiu36100
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika misiu36100
 
Data rejestracji: 29.08.2006
Posty: 18
misiu36100 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
re

Pinacle S 9 jest ok nasta***322;a moda na nowo***347;ci ci***261;gle nowsza wersja jak by stara by***322; z***322;a a nowsza to jest to samo co starsza wersja tylko pare zmian czasem kosmetycznych od taki wodotrysk.

Ostatnio zmieniany przez misiu36100 : 29.08.2006 o godz. 22:48
misiu36100 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2006, 20:13   #6
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Akurat w 10 mo***380;na znale***378;***263; kilka ciekawych nowo***347;ci, jedynym minusem s***261; natomiast bardzo wysokie wymagania sprz***281;towe.
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2006, 22:54   #7
Gentelmen
PIRAT ;)
 
Avatar użytkownika Gentelmen
 
Data rejestracji: 08.03.2005
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Posty: 277
Gentelmen zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj
Akurat w 10 można znaleźć kilka ciekawych nowości, jedynym minusem są natomiast bardzo wysokie wymagania sprzętowe.

Nawet na mojej konfiguracji studio 10+ czasem się wywala:

P4 3.0 GHz z technologią HT
Gigabyte GA-8IP775(-G)
2x512 MB dual
Radeon 9600
__________________
Nowe Prawo Ohma - "powyżej kolan napięcie rośnie, a opór maleje."
Gentelmen jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.