Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.08.2005, 15:17   #1
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cyfrowka za ok 1tys. zl z takimi wymaganiami....Doradzicie cos?

Sorki za powtorzenie postu ale nie wiem czy tam gdzie dalem cos pisaliscie ze rozdzielacie temat wiec nie wiem czy on tam ma byc czy tutaj moge zalozyc nowy, jak cos prosze o skasowanie i bede czekal na odp. w poprzednim temacie bo narazie nikt mi nie odpisal

Koledzy doradzcie bo stoje przed zakupem cyfrowki.Do tej pory mialem HP735 i w sumie bylem zadowolony. Wybredny nie jestem Co po niej oczekuje hmmm :

1. Glownie bede robil zdjecia w dyskotekach czyli ciemnie miejsca. No i jakies takie z zycia codziennego oraz z wakacyjnych wojazy...
2. Tak samo jak te fotki w DYSKOTEKACH chcialbym krecic filmiki w nich. Do tej pory HP nagrywal mi w 320x240 20 FPS. Wiec chcialbym aby w tym nowym aparacie tez byla mozliwosc nagrywania filmow bez ograniczen czasowych i z ladnym dzwiekiem no i z lepszymi parametrami niz te ktore mialem w HP. Generalnie FPS zeby byl te 20FPS nie nizej no i rozdzielczosc jak bysie dala wiecej bylo by super.
3. Milo by bylo jak by mial ta funkcje SEPHI czy cos co ten czarnobialy efekt robi
4.w HP ekranik straszne ze tak powiem LAGI mial zaciagal jak sie obracalo aparatem. Tego bym juz nie chcial.
5. CENA no to chyba najwazniejsze Raczej nie chcialbym przekroczyc 1tys. No moze ciut wiecej ale raczej wolalbym nie

W MM teraz jakies szalenstwo cenowe jest czy cos. Moze tam znajde cos ciekawego...

Kolega chwali swojeg NIKONA 7900 a drugi 4800 z 8zoom optycznym. CZy NIKONY sa wogole dobrymi aparatami ? Widzialem jak filmy nagrywaja i to by mi bardzo pasowalo bo ladnie wychodzi to. Ale nic wiecej o nich nie wiem... a na sobote pasowalo by mi juz miec aparat na DISCO.....
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!
frog jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.08.2005, 17:26   #2
piotrek123
z innej planety
 
Avatar użytkownika piotrek123
 
Data rejestracji: 13.10.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 799
piotrek123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Chwalony jest Canon A510
Nie wiem jak u niego z kręceniem filmów(do tego jest kamera )
Tu są testy różnych aparatów http://www.steves-digicams.com/
__________________
LH-20A1P, DVR-111L, DVR-112L, DVR-115D
piotrek123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.08.2005, 17:29   #3
wolfen3
Madafaker
 
Avatar użytkownika wolfen3
 
Data rejestracji: 08.08.2004
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Posty: 498
wolfen3 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
pierwsza sprawa...aparat nie jest kamerą i na odwrót, wiec daruj sobie krecenie filmików w dyskotece bo z tego nic nie wyjdzie. Aparatem sobie mozesz ponagrywac przy dobrym oswietleniu..ale nie na dyskotece.

Za taką kase kup aparat markowej firmy(nie jakiś media tech czy inne cuda)nie ma co przebierać jeżeli masz tyle zł...to jest moje zdanie. Jakbyś miał 2 tysiaki wtedy trzeba było by sie zastanowić, a tak..to co nie weźmiesz z tej pólki za 1 tysiaka będzie dobre...
__________________
<---nie ważne co wam mówią, ale pamiętajcie, cukru nigdy za dużo--->
wolfen3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2005, 06:36   #4
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Wiem ze od krecenia filmow jest kamera ale takie kamery jak mi sie podobaja to pona 2.5tys Krecilem juz tym HP ktorym mialem i mi pasuje taka jakosc wiec jak w tym aparacie bedzie ciut lepsza to jeszcze bardziej bede happy. Chyba jestem zdecydowany na nikona 5900. Czy ktos moze cos o tym modelu powiedziec ? Jakies wieksze minusy lub plusy. Ktos sie tym bawil?
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!
frog jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2005, 07:02   #5
ksviper
samotność
 
Avatar użytkownika ksviper
 
Data rejestracji: 08.08.2004
Lokalizacja: Klimontów
Posty: 2,940
ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Zobacz co potrafią Canon A610 i A620, są w cenie ponad 1000 PLN ale myślę że warto trochę dołożyć. Zgadzam się w 1000% z przedmówcami, że aparaty to nie kamery i na odwrót. Daruj sobie kręcenie filmów aparatem bo to nic specjalnego nie jest.
__________________
ksviper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2005, 07:12   #6
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Tobie Frog potrzebna jest kamera a nie aparat albo jakiś kombajn.
Do zdjęć nocnych, wakacyjnych zostaw sobie tego HP bo przecież daje rade, a kup sobie jakąś najtańszą devałke z hipermarketu albo rozłóż kase sobie na dwie raty.
Możesz też kupić uzywaną Hi8.
Mało jaki aparat w tej cenie nagra Ci lepszy dźwięk niż mono.
pozdro.... think about it.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2005, 08:06   #7
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wez juz lepiej kup sobie cos takiego JVC GR-D225, ty poprostu potrzebujesz kamery cyfrowej a nie aparatu, dobrym modelem kamery z dobrym aparatem cyfrowym (za rozsadna cene z rozdzielczoscia 1600x1200) to JVC DF-570. Ten juz jest bardzo przyjemnym sprzetem, mi lezy na dloni idealnie (jest wielkosci mojej dloni cala kamera), ze swiatlem 1.2.

Takie jest moje zdanie co do kamerowania
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2005, 06:35   #8
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Thantos no tak jak napisales ten JVC DF-570 by mnie w pelni zadowolil ale wlasnie te modeme kamerek ktore mi pasuja to ponad 2.5tys a obecnie nie moge sie tak szarpnac finansowo. Mam inne wydatki.... Ja wiem panowie ze z aparatow filmiki wychodza slabe ale juz je robilem i taka SLABOSC na chwile obecna mi wystarcza Wiec kupilem NIKONA Coolpix 5900. 1 tys wydalem tak jak planowalem i jak dla mnie chyba mi wystarczy do tych moich nie wymagajacych rzeczy. Ma ten efekt czarnobialy i inne efekty no i filmiki w 640x480 30FPS jak dla mnie moze byc. Wczesniej na hp mialem gorzej a i tak sie cieszylem. Jak tylko opanuje go troszke i uda mi sie zrobic jakies fajne ujecie napewno wrzuce tutaj pokazac czy ten aparat jest cos wart czy racej nic specjalnego Tu pod linkiem podaje przykladowy filmiki jaki mozna nagrywac tym aparacikiem...

http://www.steves-digicams.com/2005_...s/DSCN0202.MOV

Dzieki za wypowiedzi....
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!
frog jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2005, 07:59   #9
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Froger ważne, że klient zadowolony! Film widziałem i daje rade! na serio!
Pozdrawiam.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.