Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.08.2005, 21:10   #1
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Konica Minolta z10 - Problem z instalacją na Windows 2000

Witam serdecznie, byłem u koleżanki - ma zainstalowany Windows 2000 Pro SP4 + wszystkie poprawki. Na początku zrobiłem czyszczenie rejestru, usuwanie Spyware, wirusów. Komputerek czysty, ale miała problem ze swoim aparatem Konica Minolta z10. Próbowałem to zainstalować.
Wpinam kabel USB, wykrywa nowy sprzęd DiMAGE z10 i chce poszukać sterowników. Szuka po płycie i nic . Rozpoczęłem przeglądać płyte i znalazłem sterowniki tylko do Windows 98/ME. Podobno Windows XP sam wykrywa ten aparat (koleżanka była u kolegi). Proszę o pomoc. Aparat ma być wykrywany jako dysk przenośny. Tak pisze w ksiązeczce
Pisałem też tutaj : http://www.cyberfoto.pl/viewtopic.php?p=400854

Znalazłem takie coś :

http://www.usb-drivers.com/drivers/42/42996.htm
Link bez rejestracji : http://rapidshare.de/files/4160333/USBSTRG.sys.html

Jak ma ktoś Windows 2k to niech sprawdzi czy nie ma takiego pliku

Znalazłem jeszcze uaktualnienie do sterowników USB Windows 2000 : http://rapidshare.de/files/4160805/W...70715.cab.html Tylko jak to zainstalować :/ Hyh, chyba prawym na .inf i zainstaluj

Ostatnio zmieniany przez Piterniel : 19.08.2005 o godz. 22:55
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.08.2005, 00:21   #2
namor
Guru
 
Avatar użytkownika namor
 
Data rejestracji: 11.08.2003
Lokalizacja: 74-400
Posty: 1,188
namor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
z win 2000 nie miałem zabardzi styczności ale sprawdz w usługach czy jest właczona ta funkcja:
Dołączone obrazki
File Type: png WIA.png (7.0 KB, 198 oglądane)
__________________
namor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.08.2005, 10:44   #3
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Podmieniłem plik USBSTRG.sys w Driverach Windowsa, ale nic ciekawego się nie stało. Odinstalowałem USB również nic . A takiej usługi na tym kompie koleżanka nie ma :/
eH..
Nie wiem czy w Windows 2k Pro jest taka usługa, ale jak jest to proszę o przesłanie backupu rega tej usługi aby ją przywrócić
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2005, 06:23   #4
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
o ile sie nie myle, to w tym przypadku ta usluga nie gra roli
poniewaz minolty nie sa wykrywane jako aparaty fotofgraficzne przez windowsa (do tego sluzy ta usluga) ale jako dyski wymienne (tak samo jak np pamieci flash)
co do problemu... nie mam pojecia skoro reinstalacjia sterow usb nie pomogla
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 13:04   #5
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Tyle zabawy na marne. Przestawienie Transfer mode na "Data storage" pomogło i system wykrywa aparat jako dysk wymienny. Podobno NAJPROSTSZE rzeczy są najtrudniejsze
Ale dzięki za fatyge
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.