Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.05.2006, 21:56   #16
devil-80
Forumator
 
Avatar użytkownika devil-80
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Chodzież
Posty: 805
devil-80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
kup np nikona np d50 lub panasonica fz30(stabilizacja,12xzoom itd),o ile jeste***347; bardziej zaawansowany
devil-80 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.05.2006, 23:18   #17
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
ZbigNieff
skoro pisales o Z6 myslalem ze szukasz jakiegos ultrazooma
S2 i S3 to tez ta wlasnie klasa
a IXUS - to zupelnie ina bajka
aparat o tak skrajnie roznych mozliwosciach ze wogole porownywanie traci jakikolwiek sens

okresl czego od aparatu oczekujesz
bo "dobry aparat" to nic nie znaczy
dobry ale do czego?
tak jak wybierasz samochod - zadasz po prostu pytanie jaki? raczej okreslisz oprocz ceny do czego ma sluzyc - czy do rajdow offroad, czy do wyscigow na pol mili, czy dla kobiety na zakupy czy dla calej rodziny na weekendowe wypady - i otrzymasz calkiem rozne odpowiedzi
to samo dotyczy aparatow foto

wiec prosze okresl co masz zamiar fotografowac, czy zalezy Ci na porecznosci aparatu, czy moze na wybitnych parametrach zoomu albo szerokiego konta, moze jakies dodatkowe wymogi, cene juz znamy
Dokładnie o to chodzi.

Nie zachęcam cię, żebyś tak jak ja - wybierał aparat przez trzy miesiące - ale pewne podstawowe wymagania i oczekiwania musisz sobie określić.

Ja w domu mam Panasonica FZ-20, czyli mniej więcej odpowiednik Minolty, o która pytałeś, a teraz szukam czegoś jak najmniejszego, do noszenia ze sobą, i wybór padł na Canona. Ale mam świadomość, że możliwości i generalnie zastosowanie tych dwóch aparatów będzie diametralnie różne.

Musisz sam zdecydować, czego chcesz. Potem pytać o opinie.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2006, 14:38   #18
ZbigNieff
..::Returned Master::..
 
Avatar użytkownika ZbigNieff
 
Data rejestracji: 14.12.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 1,879
ZbigNieff zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No to okresle sie w inny sposob ;-) Chce robic zdjecia jako amator, czli
jakies pamiatkowe, z imprez... poprostu zadnych apstrakcyjnych wymagan
nie mam... a chcialem Z6 bo po 1 mi sie podoba - po 2 ma wlasnie stabilizacje
obrazu i duzy zoom... moj brat ma Sony W5 i nie podobaja mi sie zdjecia z niego...
__________________

RW1: Nec 3520A - RW2: BenQ 1640
ZbigNieff jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2006, 14:58   #19
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ZbigNieff
No to okresle sie w inny sposob ;-) Chce robic zdjecia jako amator...
No to na to powiem tak:

Mając najbardziej wypasiony sprzęt świata też można robić foty jak amator

Także nie ma niebezpieczeństwa...


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2006, 15:15   #20
ZbigNieff
..::Returned Master::..
 
Avatar użytkownika ZbigNieff
 
Data rejestracji: 14.12.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 1,879
ZbigNieff zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ok... poczytalem troche i na necie i doszedlem do wniosku ze wzial bym sobie
Canona A95 albo A610 - tylko tak - rozni je 10fun a od Z6 sa tylko 20fun tansze wiec co robic?
__________________

RW1: Nec 3520A - RW2: BenQ 1640
ZbigNieff jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2006, 16:19   #21
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zabacz, czy ktoś ze znajomych może pożyczyć, czy może da się zrobić w sklepie kilka zdjęć z Z6 i Canona i je porównać. Nie ma to jak własne doświadczenia i wybór tego, co Tobie pasuje. Tak samo jak Ty chorowałem na Z6 - w dodatku z tych samych powodów.
Udało mi się zrobić kilka zdjęć w tych samych warunkach z Z6, Canona A620 i Sony W7 (bodajże). Nie znam się na fotografii, ale po porównaniu zdjęć zachwalany Sony wyleciał od razu, Minolta miała jakby lekko wyblakłe kolory w porównaniu Canonem, poza tym pojawia się u niej na zdjęciach coś, co specjaliści określają jako szum .
Podobno jeśli ktoś wie co i jak się robi, to z Minolty można uzyskać całkiem fajne zdjęcia. Ale ponieważ się nie znam, więc wziąłem Canona - jedna rzecz, której mi brakuje, to ten duży zoom optyczny - w Canonie tylko 4x.

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 12.05.2006 o godz. 16:33
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2006, 18:36   #22
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ZbigNieff
Ok... poczytalem troche i na necie i doszedlem do wniosku ze wzial bym sobie
Canona A95 albo A610 - tylko tak - rozni je 10fun a od Z6 sa tylko 20fun tansze wiec co robic?
Ja bym ci polecił Canona SD700 (tylko od razu mówię, że nie wiem, jaka będzie jego cena).

Jest niewielki, przyjemny z wyglądu, robi bardzo dobre jakościowo zdjęcia, plus ma trochę ustawień manualnych i stabilizację obrazu (po raz pierwszy w automatach Canona). Nie czytałem jeszcze testów na jego temat, ale znając Canona, na pewno będzie to dobry sprzęt.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2006, 18:46   #23
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jezeli zalezy Ci na zoomie i NIE masz zamiaru rozbudowywac aparatu (zew. lampa, soczewki, filtry...) to wez panasonica fz-20 (przypuszczam ze 30 bedzie powyzej Twojej granicy cenowej)
jesli chcesz tego zooma, makro i myslisz ze za jakis czas jednak manual i dodatkowe zabawki do aparatu - minolta z6 (znowu - seria a jednak bedzie poza zasiegiem cenowym)
jezeli zas wolisz pelne auto i aparat ktory miesci sie w kieszeni (bo zaden z powyzszych nie wejdzie do normalnej kieszeni nawet w kurtce) to canon serii a (ktory - zobacz cene i ktory Ci lepiej lezy w rece, 620 jest spora jak na swoje mozliwosci! imho za duza jak na swoja klase)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2006, 19:07   #24
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
jezeli zalezy Ci na zoomie i NIE masz zamiaru rozbudowywac aparatu (zew. lampa, soczewki, filtry...) to wez panasonica fz-20 (przypuszczam ze 30 bedzie powyzej Twojej granicy cenowej)
jesli chcesz tego zooma, makro i myslisz ze za jakis czas jednak manual i dodatkowe zabawki do aparatu - minolta z6 (znowu - seria a jednak bedzie poza zasiegiem cenowym)
jezeli zas wolisz pelne auto i aparat ktory miesci sie w kieszeni (bo zaden z powyzszych nie wejdzie do normalnej kieszeni nawet w kurtce) to canon serii a (ktory - zobacz cene i ktory Ci lepiej lezy w rece, 620 jest spora jak na swoje mozliwosci! imho za duza jak na swoja klase)
Ja tego Panasonica bym jednak nie polecał. Mimo oznaczeń, łapie on według mnie zdecydowanie za mało światła. Również stabilizacja obrazu jest trochę przereklamowana.

Od razu mówię, że mam ten aparat od kilku lat i mówię na podstawie własnego doświadczenia. Najbardziej typowy przykład to chęć zrobienia zdjęcia w pokoju, podczas słonecznego dnia (podczas jakiegokolwiek dnia, ale nawet w czasie bardzo jasnego), to przy automatycznych ustawieniach prawie zawsze dobór czasu 1/4 s. A to nawet przy stabilizacji obrazu sprawia, że przynajmniej co drugie zdjęcie jest poruszone.


Akurat jak miałem ten aparat przyjechała do mnie siostra ze stanów ze swoim Canonem SD300, teoretycznie o wiele gorszym i starszym. Powiem szczerze, że takie codzienne zdjęcia wychodziły na nim nieporównywalnie lepiej niż w Panasonicu. Również macro to zupełnie inna historia. A aparat kilkukrotnie tańszy..

Tak więc nie chciałbym ogólnie odstraszać od Panasonica, ale ten model - pomimo wielu pochlebnych opinii - jest według mnie nieudany.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2006, 20:11   #25
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
oj andrzej ale teraz Ty zes walnol jak lysy grzywka - przeciez to inna klasa aparatu ixus a fz'tka

sam tego panasonika nigdy nie uzytkowalem, ale recenzji sie naczytalem i tez kolega go ma i strasznie chwali, m.in. wlasnie za jasnosc obiektywu!

jeszcze jedno - aparaty typu ixus i inne podobne sztucznie podbijaja kolory na zdjeciu dlatego na pierwszy zut oka wygladaja "lepiej"
chocby wlacznie trybu sunset w canonach powoduej podciagniecie krzywej czerwonej w gore... generalnie oszustwo frimy wpisane do frimwaru zeby amatorzy mieli "lepsze" zdjecia
moze i na codzien sie sprawdza, ale ja zawsze wolalem zdjecia surowe - od tego mam kompa zeby cos poprawic jesli juz musze (przynajmniej mam kontrole nad tym co robie)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2006, 20:21   #26
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
oj andrzej ale teraz Ty zes walnol jak lysy grzywka - przeciez to inna klasa aparatu ixus a fz'tka
No słuchaj, przecież jeden z tych aparatów już mam, drugi właśnie kupiłem i powinienem mieć w przyszłym tygodniu, więc wiem, czym się różnią. Tym bardziej więc - biorąc pod uwagę różnice klasowe i cenowe fakt, że model Canona robił po prostu lepsze zdjęcia, świadczy o tym, że coś jest po prostu nie tak..

Cytat:
sam tego panasonika nigdy nie uzytkowalem, ale recenzji sie naczytalem i tez kolega go ma i strasznie chwali, m.in. wlasnie za jasnosc obiektywu!
Ha, w recenzjach też o tym czytałem. Ale może tylko w moim egzemplarzu, ale obiektym jest po prostu ciemny..

Mam nadzieję, że ten kolega ma chociaż średnie pojęcie o aparatach?


Cytat:
jeszcze jedno - aparaty typu ixus i inne podobne sztucznie podbijaja kolory na zdjeciu dlatego na pierwszy zut oka wygladaja "lepiej"
chocby wlacznie trybu sunset w canonach powoduej podciagniecie krzywej czerwonej w gore... generalnie oszustwo frimy wpisane do frimwaru zeby amatorzy mieli "lepsze" zdjecia
moze i na codzien sie sprawdza, ale ja zawsze wolalem zdjecia surowe - od tego mam kompa zeby cos poprawic jesli juz musze (przynajmniej mam kontrole nad tym co robie)
Ja natomiast jestem przeciwnikiem (nie całkowitym - nie krytykuję retuszu komputerowego, ale sam nie lubię tego robić. Wychodzę z założenia, że zdjęcie powinno być dobre po zrobieniu go aparatem, a nie 'ulepszeniu' komputerowo - w ten sposób, to i z najgorszej tandety zrobi się genialną fotkę..) komputerowej obróbki, dlatego nawet wolę, jak aparat od razu daje dobre, soczyste kolory.

To może być też powód, dla którego tak podoba mi się to, co oferuje Sony (z innego tematu, w którym rozmawiamy), natomiast do końca nie mam przekonania, co do kolorów w zdjęciach Canona.


Bywa też tak, że aparat robi niby średnie zdjęcia, ale 'nagrywa' także instrukcję dla maszyn wywołujących i odbitki wychodzą już doskonałe. Tak ma kilka modeli Nikona.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2006, 21:36   #27
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Mam nadzieję, że ten kolega ma chociaż średnie pojęcie o aparatach?
powiedzmy ze zaawansowany amator jak np my
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Ja natomiast jestem przeciwnikiem (nie całkowitym - nie krytykuję retuszu komputerowego, ale sam nie lubię tego robić. Wychodzę z założenia, że zdjęcie powinno być dobre po zrobieniu go aparatem, a nie 'ulepszeniu' komputerowo - w ten sposób, to i z najgorszej tandety zrobi się genialną fotkę..) komputerowej obróbki, dlatego nawet wolę, jak aparat od razu daje dobre, soczyste kolory.
ja tez jak oceniam zdjecie to chce widziec to, jak jest ono zrobione
i chce poznac kunszt fotografa a nie programisty firmawaru
tym bardziej, ze fotograf traci w tym momencie kontrole! przeciez sztucznie podniesionej np saturacji nie da sie odsaturowac idealnie!
ale to i tak dotyczy, z tego co sie naczytalem, tylko trybow tematycznych
w manualu i polmanualach aparat w ustawienia kolorow wchodzi tylko na zyczenie uzytkownika (menu i tam masz i ustawienia saturacji i kontrastu i ostrosci i wygladzania i wiele innych - zanim porownasz aparaty warto zobaczyc co oferuja - moze porownywales zdjecia fabrycznie ustawionego aparatu z podbiciem kontra inna firma fabrycznie nic nie podbijajaca? warto kuknac )
nie neguje tego ze w konkretnych warunkach ixus zrobi lepsze zdjecia od fz'tki
wrecz przecinwie - zawsze uwazalem ixusy za za niezle sprzety w swojej klasie a canona za bardzo dobra firme w klasie ekonomicznej w ktorej sie obracamy (mysle takze o lustrach - powiedzmy do ceny tych 20 000 pln, w firmach powyzej - tam juz nie ma ani canona ani minolty... - sie nie orientuje i pewnie nigdy nie bede mial tego problemu)
neguje jednak przeciwstawianie ixusa fz'tce kiedy ciagle zalozyciel topicu nie powiedzial nam na czym mu zalezy (zoom, szeroki kont, porecznosc aparatu, mozliwosci rozbudowy...)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.05.2006, 21:32   #28
devil-80
Forumator
 
Avatar użytkownika devil-80
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Chodzież
Posty: 805
devil-80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
odbiegając od tematu,czy warto kupić panasonica fz20 za ok 900zł,bez gwary z kartą 256,tulipanem?Wcześniej miałem a510(wg mnie robił bdb zdjęcia,tylko zoom malutki i brak stabilizacji,no i czas ładowania lampy był porażką)

Ostatnio zmieniany przez devil-80 : 14.05.2006 o godz. 21:40
devil-80 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.05.2006, 18:21   #29
ZbigNieff
..::Returned Master::..
 
Avatar użytkownika ZbigNieff
 
Data rejestracji: 14.12.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 1,879
ZbigNieff zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
OK... Postawilem kropeczke nad "i" ... chce Canona - decyzja do podjecia
zostala taka -=> A610, A540 czy A95? Poradzcie tylko ktory lepszy... i kupuje!
__________________

RW1: Nec 3520A - RW2: BenQ 1640

Ostatnio zmieniany przez ZbigNieff : 16.05.2006 o godz. 18:29
ZbigNieff jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.05.2006, 21:35   #30
devil-80
Forumator
 
Avatar użytkownika devil-80
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Chodzież
Posty: 805
devil-80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a610 wg mnie
devil-80 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.