Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.06.2005, 00:41   #16
robert_d
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Posty: 130
robert_d zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pepperman
http://www.dpreview.com/misc/links.asp
fotopolis.pl itd.
nigdy nie bierz pod uwage tych "wynalazkow" jak pentagram, hp, panasonic itd. z tych "innych" firm jedynie sony udalo sie przebic.
Sony od dawna robiło niezłe kamery więc mają doświadczenie z optyką, a co do wynalazków to w zupełności się zgadzam, trochę nie takie światło lub coś innego nie tak i mogą wyjść "ciekawe" zdjęcia, ale niezbyt zgodne z oczekiwaniami
robert_d jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.06.2005, 07:35   #17
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Canon i tylko canon.
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.06.2005, 07:41   #18
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
pentagram 634 ... a co to?
przy dobrym mocowaniu nawet niezly adiator


Cytat:
mój brat. i chyba prezent dla kogoś...
that memorizes me someone
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.06.2005, 23:09   #19
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Z tych dwóch to raczej canon, chociaż ten a510 nie należy do najbardziej "udanych" canonów (z tego co czytałem gdy sam wybierałem aparat, byłem zdecydowany na canona, tylko model nie wiedziałem jaki)
Kupiłem a95 i nie narzekam można by o nim pisać ...
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.06.2005, 00:13   #20
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Widać, że opinie jak zwykle w kwestii cyfrówek różne.
Pozwolę sobie dodać tylko tyle, że dzisiaj (a raczej wczoraj) rozmawiałem z kolegą, który kupił sobie Pantagram'a 484 - i ogólnie jest jak na razie bardzo zadowolony - niezłe zdjęcia, duży zoom itd.

I patrząc na parametry tego aparatu, to oprócz małego LCD (1"6), to są one naprawdę niezłe.

ro29
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.06.2005, 06:17   #21
shuma02
Forumator
 
Avatar użytkownika shuma02
 
Data rejestracji: 06.12.2002
Lokalizacja: Miasto Aniolow
Posty: 729
shuma02 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wlasnie zakupilem Canona A520, wiecej bede wiedzial jak juz mi go przysla i sie nim pobawie. Kolysalem sie juz z zakupem aparatu od dwoch miesiecy, i wybralem ten wlasnie model.

Wyglada to na super swojej klasy aparacik; przez mysl mi przechodzily aparaty z wyzszej polki np. nowy Canon S2. Ale co z tego ze super to aparat, jesli dla mnie za duzy, za profesjonalny, i wszedzie sie musialbym bujac z takim duzym pudelkiem. Mi potrzebny jest aparat zreczny, do pstrykania na wycieczkach, rodzinnych spotkaniach, wakacjach. Teraz mam przynajmniej okazje sie nauczyc wszystkich manualnych bajerow, ale wszyscy chyba wiemy ze pewnie z 80% wszystkich naszych zdjec to ustawienie AUTO.

Do tego dorzucilem 1gb SD karte i cztery 2500mah Enegizer'a bataryjki z ladowarka, i wydaje mi sie ze taki bardziej zaawansowany nowicjusz jak ja bedzie w pelni zadowolony z rezultatow.

Moim zdaniem aparat powinien byc kupiony pod potrzeby uzytkownika, i ja tak wlasnie wybralem.

Ostatnio zmieniany przez shuma02 : 30.06.2005 o godz. 06:22
shuma02 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.06.2005, 08:36   #22
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
shuma2, a Canon A95 nie bylby lepszym wyborem?
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.06.2005, 14:23   #23
shuma02
Forumator
 
Avatar użytkownika shuma02
 
Data rejestracji: 06.12.2002
Lokalizacja: Miasto Aniolow
Posty: 729
shuma02 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
shuma2, a Canon A95 nie bylby lepszym wyborem?
pozdro
nie wiem czy A95 bylby lepszym wyborem.
naczytalem sie przez ostatnie dwa miesiace wypowiedzi uzytkownikow i innych artykolow gdzie porownywali A95 do A520, kazdy chyba mowil inaczej.
w A95 nie podoba mi sie wymaganie czterech baterii. A520 wymaga tylko dwie i nie tylko wazy on przez to mniej, ale by miec set zamienny mam nastepne dwie baterie, a nie nastepne cztery.
A520 ma tez 4x zoom, nie 3x, i uzywa karty SD a nie CF co jest lekko szybsze.
A95 ma za to ustawialny ekranik, i 5 megapixeli, ale mi to nie jest potrzebne.

Jesli chodzi o zdjecia... probowalem porowynwac np. na www.dcresource.com zdjecia robione przez oby dwie maszyny; gdyby nie bylo pod nimi podpisow to niewiedzialbym ktore zdjecia byly zrobione ktorym aparatem. Nazwijcie to niedoswiadczeniem codziennego domowego uzytkownika, czy tez moze cos w tym jest ze zdjecia wygladaja super z jednego jak i drugiego. Czy jest w nich az taka zauwazalna roznica?
Wiem jedynie ze A520 ma lekki problem z Czerwonymi Oczami co dziwilo testerow bo nie byl to problem w A95 a A520 to niby nowszy model.

A tak na wesolo, na jednym z forum gdy ktos sie pytal ktory model jest lepszy, ktos mu odpowiedzial "ktore narzedzie jest lepsze; mlotek czy srubokret?". wszystko zalezy od twoich wlasnych wymagan.

Mysle ze bedzie OK.

Ostatnio zmieniany przez shuma02 : 30.06.2005 o godz. 16:08
shuma02 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.06.2005, 18:34   #24
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
shuma2 - na pewno bedzie OK, bo to bardzo dobry aparacik, tak tylko zapytalem z ciekawosci, poniewaz jakis czas temu rowniez bardzo przymierzalem sie do kupna cyfrowki, jednak odpuscilem sobie i postanowilem poczekac, az stanieja lustrzanki, np. Canon EOS350D itp., fotografia moze byc bardzo fajnym zainteresowaniem, a z takim aparacikiem mozna byloby poszalec
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2005, 21:56   #25
Bartek0000
Bywalec
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Posty: 77
Bartek0000 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nikon

A może NIKON 4800?? ja sobie chwale!!!
Bartek0000 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2005, 22:34   #26
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez robert_d
Sony od dawna robiło niezłe kamery więc mają doświadczenie z optyką, a co do wynalazków to w zupełności się zgadzam, trochę nie takie światło lub coś innego nie tak i mogą wyjść "ciekawe" zdjęcia, ale niezbyt zgodne z oczekiwaniami
tez roznie bywa, bo np. panasonic fz20 jest calkiem niezly, ale ja nie przepadam za takimi "cudakami", choc tym markom bardziej kojarzonymi z foto tez zdarzaja sie wpadki i to przez duze W.
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.