Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.10.2005, 07:53   #16
Arcadio
Zeropostowiec
 
Avatar użytkownika Arcadio
 
Data rejestracji: 12.09.2005
Posty: 370
Arcadio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
macgeb - świetne zdjęcia. Na żywo wygląda to jeszcze lepiej.
__________________

Arcadio jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.10.2005, 08:02   #17
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Imageshack ma jedna wade - rozmiar pliku, zdjecia z mojego Nikona D70 rozmiar L i jakosc Fine zajmuja ponad 2 MB
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2005, 08:07   #18
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
Imageshack ma jedna wade - rozmiar pliku, zdjecia z mojego Nikona D70 rozmiar L i jakosc Fine zajmuja ponad 2 MB
kto by miał siłę zasysać takie pliki?

najlepiej wybrać co się na forum chce dawać odpalić IrfanView i hurtowo zmniejszyć.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2005, 11:52   #19
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
Imageshack ma jedna wade - rozmiar pliku, zdjecia z mojego Nikona D70 rozmiar L i jakosc Fine zajmuja ponad 2 MB
Z mojego nytecha zajmują od 2 do 3.5. Przeskalowuję albo rekompresuję w zależności od aktualnego stopnia lenistwa.
Cytat:
Napisany przez ed hunter
zimno mi się zrobiło i zachciało...... ryby

Ryby nie mam, musisz zadowolić się krabem.

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2005, 13:04   #20
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
Imageshack ma jedna wade - rozmiar pliku, zdjecia z mojego Nikona D70 rozmiar L i jakosc Fine zajmuja ponad 2 MB
W przyklejonym temacie jest kilka adresów innych serwerów, gdzie można umieszczać zdjęcia (również większej objętości).

Ale i tak umieszczanie ich w takim rozmiarze jest bez sensu, bo nikomu nie są do zwykłego obejrzenia takie potrzebne.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2005, 14:45   #21
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Fajnie mi się ładuje na imagevenue!

Moja bardzo bliska okolica, tu mieszkam, widok od strony ulicy, od strony ogrodu i sam ogród:





Robione kilka minut temu.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2005, 23:59   #22
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Na początek dwa zdjęcia z parku, który jest niedaleko miejsca gdzie żyjem ....





ro29

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 08.11.2005 o godz. 07:27
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.11.2005, 00:19   #23
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Korekta

Witam !
Niestety coś chyba źle wstawiłem i drugie z powyższych zdjęć nie można otworzyć - poniżej to naprawiam (niestety jak się zorientowałem, było już za późno na edycję tamtego postu - stąd piszę jeden pod drugim).

----
EDIT by andrzejj9

Poprawione

Swoją drogą, bardzo ładna okolica - gdzie to jest?
__________________


Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 08.11.2005 o godz. 07:27
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.11.2005, 16:31   #24
kulaj
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.11.2005
Posty: 6
kulaj w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Na początek troche zimy
Widok z okna


no sliczne te widoczki z okna...takie melancholijne...niech już spadnie snieg...
kulaj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.11.2005, 16:59   #25
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Question

Cytat:
Napisany przez kulaj
Na początek troche zimy
Widok z okna


no sliczne te widoczki z okna...takie melancholijne...niech już spadnie snieg...
hymmm....... ale co
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.11.2005, 17:58   #26
javor
jav-or-not
 
Avatar użytkownika javor
 
Data rejestracji: 30.12.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 228
javor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
zamieć taka, że nic nie widać
__________________
LG GSA-4167B
Lite-On LTR-52327S
javor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.11.2005, 19:21   #27
olpiter
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika olpiter
 
Data rejestracji: 17.01.2005
Lokalizacja: 40.4183, -3.6945
Posty: 139
olpiter zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez kulaj
Na początek troche zimy
Widok z okna


no sliczne te widoczki z okna...takie melancholijne...niech już spadnie snieg...
a to moje miasto w nocy
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Moja okolica-moje-miasto-noca1.jpg  
olpiter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.11.2005, 21:12   #28
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez olpiter
a to moje miasto w nocy
a nieprawda, bo moje
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.11.2005, 21:43   #29
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A co wy tam wiecie, toż to moja piwnica.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2005, 00:15   #30
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Fajne fotki !
Lubię fajne fotki !
Bo fajne fotki są fajne

A to moje fotki mojego domu rodzinnego gdziie się wychowałem
oraz gdzie mi się fajnie żyło !

Potem musiałem się do osiedla wyprowadzić
Na Nowy Bieżanów , na kilka lat

Potem spowrotem na stare śmieci

A potem, do teraz nie daleko mieszkam Cegielniane os.

http://sprzedam.domek.org

Fakt sprzedaję moją "kolebkę" ale bez żalu , bo zamieszkam obok
W tym domu co sprzedaję podczas wojny jadał obiady Karol W.
A mój rodzony dziadek został zastrzelony przez niemców przed garażem.
W 1944 roku. Za przynależność do AK.

Było minęło , pamiętamy ! Ja pamiętam !


A z innej beczki !

KONKURS !

Kto pierwszy wskaże na dom (na zdjęciu sat z linka "Co jest w pobliżu")
w którym zamieszkam w przyszłym roku , ma kratę browara "Tatra Mocna".

Trzeba zamieścić fragment bitmapy zdjęcia sat ze strzałką wskazującą obiekt !
dom w którym zamieszkam .


Kto pierwszy ten lepszy
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.