Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.09.2005, 19:33   #1
SIWYYY
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 26.11.2003
Posty: 120
SIWYYY zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Polar i makro do A510 dla amatora...

Witam...
Mam pytanko, Czy warto wydać kase na taki polar i soczewke bo razem z tulejką wyjdzie mi za zestaw 110zł z kosztami przesyłki...

Wiem, sa lepsze firmy jeśli idzie o filtry ale mój aparat jest typowo amatorski, i ja jestem typowym amatorem z brakiem czasu do focenia więc inwestowanie w lepszego polara i raynoxa do makro mija się z celem...

Chodzi o to czy ten polar i soczewka nie popsują fotek no bo ta cena...

Więc jak
SIWYYY jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.09.2005, 19:44   #2
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
co do tulejki to trzeba isc i przymierzyc w sklepie bo moze pozniej cos byc niezbyt spasowane
filtry polar nie wiem po co a co do makro to lepiej statyw
a co do "psucia" zdjec to pocwicz na reczych ustawieniach - napewno beda lepsze niz na automacie jak zalapiesz o co chodzi

co do filtrow to mam canona 300 z filtrem UV - jakis drozszy i jestem zadowolony bo zdjecia w plenerze sie porawily

podaje linka do posta ciapka
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...7&postcount=80
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem

Ostatnio zmieniany przez icemac : 17.09.2005 o godz. 19:49
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.09.2005, 19:57   #3
SIWYYY
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 26.11.2003
Posty: 120
SIWYYY zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
co do tulejki to trzeba isc i przymierzyc w sklepie bo moze pozniej cos byc niezbyt spasowane
filtry polar nie wiem po co a co do makro to lepiej statyw
a co do "psucia" zdjec to pocwicz na reczych ustawieniach - napewno beda lepsze niz na automacie jak zalapiesz o co chodzi

co do filtrow to mam canona 300 z filtrem UV - jakis drozszy i jestem zadowolony bo zdjecia sie porawily

podaje linka do posta ciapka
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...7&postcount=80
Ja Kraków, gość z allegro Wa-wa wię spasowanie odpada...
No wiele jest zastosowań polara, soczewka ma mi umozliwić zbliżenia, statyw tego nie zrobi

Statyw mam, fotki robie tylko w manualu i TV AV i raczej sobie radzę...
SIWYYY jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.09.2005, 07:03   #4
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kupowalem w tym sklepie ktory linkujesz
jaj sobie nie robia wiec skoro pisza ze ma pasowac to powinno upewnij sie jak chcesz telefonicznie

Ice - statyw to koniecznosc, ale soczewka daje inne mozliwosci wiec nie za bardzo rozumie porownywanie - najlepiej miec i to i to

+4 soczewka nie powinna dac za duzych aberracji, ja uzywam +8 i z max zoomu musz przy niej rezygnowac - ale i tak daje mi wieksze powiekszenie niz +4 z max zoomem

ewentualnie spojz tez na firme www.systembank.pl - podobne ceny a przesylka gratis, ale jak juz pisalem, www.eltec.pl tez z czystym sumieniem polecam
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.