Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.06.2009, 21:48   #1771
Matefusz
Guru
 
Avatar użytkownika Matefusz
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 3,001
Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Nie wiem jak sprawdzić stan licznika w S3 W 50D mam 16k pstryknięć.

W modela półprofesjonalnych lustrzanek canona żywotność migawy to 150k. W 1D 300k
__________________
Matefusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.06.2009, 21:50   #1772
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,554
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
U mnie numer zdjęcia odpowiada stanowi licznika (+10k, bo się przekręcił już raz).
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 06:40   #1773
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
U mnie numer zdjęcia odpowiada stanowi licznika (+10k, bo się przekręcił już raz).
No właśnie szkoda, że numeracja jest zwykle tylko do 9999, bo u mnie już się przynajmniej 3-4 razy przekręcił (a może więcej..?) tylko właśnie nie wiem, ile. Ale niedługo będę robił porządek ze starymi zdjęciami (w sensie przeglądu płyt) to może uda mi się to sprawdzić.

W każdym razie na pewno zrobiłem nim (IXUS) powyżej 20 tys. zdjęć, więc z tą żywotnością aparatów nie przesadzałbym. Może to było aktualne przy aparatach analogowych, którymi niewiele osób robiło tyle zdjęć, ale teraz, przy cyfrówkach, które pstrykają zdjęcia masowo taki numer raczej by nie przeszedł i pewnie pojawiłyby się na ten temat opinie.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 07:31   #1774
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
SX1 1999,- w sklepie gdzie kupiłem S2. Jak oglądałem go tam kilka miesięcy temu, to kosztował sporo mniej...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 07:38   #1775
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Kolejna sprawa.
Jaka karte do tego panasonica fz28 ??
4gb czy juz 8 ?
Jaka predkosc, jaki producent ?
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 08:04   #1776
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Biorąc pod uwage że FZ28 mozna wciąż wyrwać czasem za 999zł (była promocja w MM) - SX1 to pomyłka.
Z resztą w niektórych recenzjach SX10 otrzymuje wyższe noty za jakość obrazu niż SX1.
Więc z tym CMOSem to porażka. I to nie wiem czy nie celowa (w końcu od czegoś Canon ma Powershota G10 i tanie lustrzanki jak 1000D. I też chce je sprzedać ).

Co do karty zależy czy będziesz pstrykać JPEG czy RAW i czy będziesz kręcić filmy
JPG zajmuje (szacunkowo) ze 4MB, RAW to ok 12MB. Są też tryby JPG+RAW.

Do samych zdjęć JPG nawet 2GB starczy, przecież to prawie 200 zdjęć.

Prędkość - kup szybką. Nie musi być extreme, ale zapis 6MB/s jest osiągany już przez FZ8/FZ18 (FZ28 ma chyba podobnie). Zwłaszcza da się to odczuć przy fotografowaniu w RAW.

Czyli - do JPG min 2GB, do RAW min 4GB, do filmów bierz ósemkę albo nawet więcej (w końcu to HD). Tylko pamiętaj że choć obraz jest pewnie ładny, to jakość dzwięku nie jest dobra. Z tym trzeba poczekać na FZ38 (miejmy nadzieje że przejmie tą cechę od TZ7).

Albo od razu bierz ósemkę class 6 - nie są drogie.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 12.06.2009 o godz. 08:19
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 08:43   #1777
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Do samych zdjęć JPG nawet 2GB starczy, przecież to prawie 200 zdjęć.



Albo od razu bierz ósemkę class 6 - nie są drogie.
Tak myslalem.

A co do 200 zdjec. Tyle to w pol dnia robie. (edit: komu by sie chcialo na biezaco przegladac na malutkim wyswietlaczu? )


EDIT2: Chciec kupic i moc to jednak dwie rozne sprawy. Na neo24 czekanie do 21 dni. A podobno kryzys mamy. Ide sie przejsc do sklepow dla idiotow. A noz widelec czy jakos tak.

Ostatnio zmieniany przez Sunna : 12.06.2009 o godz. 09:28
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 09:01   #1778
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Ja tyle nie robie potem ciężko oglądać a większość marna....marne wywalam zaraz po zrobienu. No i koszt trzymania tych gigabajtów ....
Myśle że przeciętny pstrykacz robi z 5000 zdjęć rocznie. Chyba że jeździ często na ciekawe wycieczki
Ale to jest bardzo indywidualna sprawa, a cyfraki dają tu olbrzymie pole do popisu

btw
niedawno wpadły mi w ręce zdjęcia od dwóch zawodowych fotografów. Jeden z nich miał D300 z jakąś porządną lampą (miała wysokość ze 20-30cm więc chyba porządna), drugi miał też coś co przyprzynało bazooke na bazie systemu Canona . Podejrzewam że jakiś EOS1 bo na EOSa 5D było to za wielkie. Ale mógł być też rozbudowany o gripa itp 50D.

W każdym razie w obu przypadkach zdjęcia które do mnie dotarły są słabej jakości. Od pana z Canonem fatalnej. Oczywiście mają cechy "dziedziczne" dla zdjęć z lustrzanek jak głębia ostrości i zakres tonalny, lecz jest to okropna masówka. Pomijam że ustawili zaledwie ok 8Mpix, ale jakość.... U jednego zdjęcia były jak dla mnie mało ostre (D300), u drugiego (Caonon) były tak przeostrzone że białe artefakty zepsuły zdjęcia gorzej niż szum w kompakcie (zabieg wyostrzania pewnie celowy, bo exifów brak - pytanie gdzie fotograf miał oczy).
Może to zabrzmi jak herezja ale zdjęcia z mojego kompaktu (oczywiście w trybie RAW) są o wiele lepsze (no ten D300 czasem wyszedł niemalże identycznie, czasem lepiej - wiadomo jak robi sie ciemno kompakt wpada w tarapaty. Ale w dobrym oświetleniu wole moje zdjęcia).

Oczywiście to wina fotografów (mimo wszystko kompakt wypadł nadspodziewanie dobrze w tym starciu). Zaczynam sie zastanawiać nad rzetelnością profesjonalnych fotografów skoro zrobiłem lepsze foty kompaktem za 700zł a jestem amatorem
Podejrzewam że brat z 40D by ich pozamiatał

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 12.06.2009 o godz. 10:47
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 10:23   #1779
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ten dedykowany akumulator jest zaj... - super

wystarcza na kilkaset zdjęć z lampą, a bez lampy na jeszcze więcej

piszę z własnego doświadczenia

P.S.
jeśli chodzi o lampę to tak jak pisze @sobrus ładuje się błyskawicznie, wiem co pisze bo mam jeszcze canona a510 (2xAA) w którym nawet przy załadowanych akumulatorkach ładowała się lampa dośc długo
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 10:45   #1780
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
...bo to nie aparat robi zdjęcia, tylko człowiek...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 12:14   #1781
januszp
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 11.08.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 395
januszp niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam.

FZ28 użytkowałem kilka miesięcy.
Mogę jedynie potwierdzić pozytywne opinie na jego temat.

Z ciekawszych funkcji, których czasem brakuje u konkurencji można wymienić np. zoom podczas nagrywania filmów (w doskonałej zresztą jakości HD 1280×720) + dobry AF podczas takiej zabawy.

Aparat ten doskonale sprawdza się w kategorii foto-przyroda. Zoom ma naprawdę potężny i ostry z doskonałą stabilizacją .

Powiem Wam, iż przechodząc na lustrzankę musiałem zdrowo potrząsnąć kieszenią aby ogniskową zrównać się z FZ28.
To samo dotyczy jakości zdjęć. Same lustro z kitem to po przejściu z FZ28 praktycznie porażka.
Dopiero zakup Sigmy 135-400+telekonwerter Kenko x1,4 przeskoczył pod względem jakości i ogniskowej Panasonica.
Jedyną wadą jaką zauważyłem w FZ28 to dźwięk monofoniczny podczas kręcenia filmów oraz ograniczenie długości filmów.
Za to reakcja, szybkość aparatu stoi na wysokim poziomie.

Szumy.
Pamiętajmy, że zabawy w ISO to jednak domena lustrzanek. W FZ28 da się przełknąć ISO200, wszystko powyżej j= obróbka w PS.
Przy normalnym użytkowaniu (światło dzienne) ISO100 daje doskonałej jakości obraz.
Czy ten aparat szumi ? - moim zdaniem bardzo mało (mając porównanie zbytnio nie na czasie z Canon A95).

Mnogość funkcji.
Osobiście uwielbiam grzebanie w menu, pod warunkiem iż ono coś daje.
W przypadku FZ28 daje. Od ostrzenia, kontrastu do trybów AF, balansu bieli.
Można dużo pozmieniać i przeważnie odbywa się to z korzyścią i dobrym efektem końcowym w postaci lepszego zdjęcia.

Tryb RAW.
Tutaj raczej bym się nie zachwycał.
RAW-y wyglądają dziwnie, blado i jakoś bez polotu (porównując z przeciętną lustrzanką).
Można się silić na obróbkę ale efekt końcowy nie będzie piorunujący.

Dźwięk.
W mojej wersji aparatu został poprawiony (poprzednie wersje tego aparatu generowały bardzo kiepską jakość).

AF.
Celny, szybki.
Funkcja śledzenia twarzy sprawdza się podczas pstrykania obiektów w ciągłym ruchu.

Wizjer.
Raczej dla twardzieli.
Porównując z lustrzanką ***8211; mały, ciemny zatem lepiej pozostać przy ekranie LCD.

Cena FZ28 jest także moim zdaniem atrakcyjna.

Oczywiście istnieje alternatywa***8230; tą alternatywą może np. być Kodak Z980.
Miejscami przebija FZ28 (długość ogniskowej, dźwięk stereo, kilka dodatkowych funkcji).

To tyle mojej opinii na temat tego Panasonica, którego z racji przejścia na lustrzankę sprzedaję w dziale ogłoszenia.
Jego popularność wśród użytkowników nie wynika z niskiej ceny (bo aż taka niska to ona nie jest). Aparat po prostu dobry, żeby nie powiedzieć bardzo dobry w tej klasie.
Piszę to z całą odpowiedzialnością i w trakcie zauroczenia lustrem.
Na dniach będę miał okazję zapoznać się z Kodakiem ***8211; ciekaw jestem tego porównania.
Pozdrawiam. jaro /januszp
januszp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 12:28   #1782
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Generalnie sie moge (a nawet musze ) z tym zgodzić.
Nie widziałem RAWów w FZ28, w FZ8 to po prostu rewelacja Może niezbyt się przyłożyłeś do wywoływania. Ale RAW w FZ28 faktycznie został nieco upośledzony. Także pliki się zmniejszyły.

To samo niestety z wizjerem. Podejrzewam że to cięcie kosztów albo upchanie optyki dla nieco większej matrycy 1/2'33 cala pchnęło ich do tego drastycznego kroku. W FZ8/FZ18 było to 0.44 cala, w FZ28 jest to zaledwie 0.2 cala. Z kolei Canon w SX10 zwiększył go do poziomu dawnych Panasoniców.
Na wizjer SX10 wygrywa, ale mimo to i tak wole FZ28.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 12.06.2009 o godz. 12:37
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 18:38   #1783
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,554
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Takie coś mi znajomy podrzucił:

http://www.juzaphoto.com/eng/galleri...es-ireland.htm

Autorem jest Polak mieszkający w Dublinie.

Nie wiem, może jestem przewrażliwiony, ale wyglądają mi tak jakoś plastikowo...
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 18:51   #1784
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Chyba facet powinien spauzować z Photoshopem...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 18:57   #1785
Matefusz
Guru
 
Avatar użytkownika Matefusz
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 3,001
Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Dla mnie ok są. Widziałem bardziej poPSute :/ To z wodospadem fajne Długi czas...

PS: Apropos, niby Canon EOS 1Ds Mark III a szkło beznadziejne... Sigma 12-24mm
__________________
Matefusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
aparat, filtr


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.