Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 15.09.2010, 13:35   #11
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Zastanawiałem sie czy nie sprowadzić z USA, bo mam taką możliwość - ale wyszło 1550zł.
A gwarancji w razie czego pewnie nie uznają.

Natomiast poważnie zastanawiam sie czy nie zakupić EVF do niego właśnie w USA. Na pricegrabberze $125, a w polsce PROMOCJA 999zł .
Za 999 można prawie FZ albo TZ kupić, albo nawet obiektyw do lustra, a nie bzdet wizjerek do kompakcika. Ktoś chyba oszalał.

Pełne recenzje szykują się na fotopolis (jest juz 1 cześć) i DCRP. Pozostałe recki w necie są słabe - niewiele można sie dowiedzieć. Ale aparat dostaje praktycznie najwyższe noty za wszyskto (od jakości wykonania i obsługi po zdjęcia).

Małe porównanie z FZ8 i próbki oczywiście będą
Z tego co sie zdążyłem zorientować mniej więcej w ISO100 robią podobne zdjęcia (FZ8 ma oczywiście lekkie szumy nawet w JPEG ISO100 i nie taką dynamike, ale generalnie obraz jest podobny jak nie ogląda sie pod lupą), ale im wyżej z ISO tym różnica robi sie większa. Przy ISO800 różnica jest kolosalna, głównie w cieniach.

@Kris
no to 60D będzie miał ciężkie życie

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 15.09.2010 o godz. 13:53
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
 

Tagi
aparat, filtr


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.